۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو توستر کنوود مدل: MO740

توستر کنوود مدل: MO740

توستر و جوجه گردان کنوود

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

توستر کنوود

مدل: MO740

 

 با استفاده از این وسیله شما می توانید انوع غذاهای سرخ کردنی، کبابی، تنوری و حتی کیک و شیرینی را با آن در منزل تهیه کنید. 1900 وات توان و 25 لیتر ظرفیت دارد، دارای تکنولوژی انتقال گرما است و تا 25 درصد زمان پخت را کاهش می دهد، بنابراین در مصرف انرزی صرفه جویی می کند. تایمر و فن دار است و تا 250 درجه سلسیوس دما تولید می کند . سه نوع تنظیم ارتفاع برای سینی ها را دارد و از پایین و بالا المنت های تولید گرما دارد.

 

شرح

با استفاده از این توستر کنوود شما می توانید غذاهای یخ زده را گرم و یا اینکه آن را برای پخت تنوری، سرخ شده و تنوری آماده کنید همچنین از آن برای تهیه کیک و شیرینی نیز می توانید بهره بگیرید. از پایین و بالا المنت های تولید حرارت دارد و می توانید سینی ها را در سه درجه تنظیم کنید. فن کولر تعبیه شده در آن جریان هوای داغ را در تمام توستر به جریان می اندازد و مدت زمان پخت را تا 25 درصد کاهش می دهد.

دارای جوجه گردان است و می توانید انواع گوشت سفید و قرمز شامل گوشت مرغ، ماهی گوساله و بره را در آن حداکثر در 30 دقیقه بریانی کنید. دارای دفترچه راهنمای فارسی است و راهنمای پخت انواع غذاهای بریانی، سرخ شده، تنوری و حتی کیک و شیرینی را در آن با استفاده از این دستگاه مایکروفر یاد بگیرید.

تمام این امکانات و کارایی را می توانید در یک دستگاه زیبا و شکیل به شما داده می شود و در آشپزخانه جای بسیار کمی را اشغال می کند و زینت بخش آشپزخانه شما خواهد شد.

بعد از استفاده می توانید سینی ها، جوجه گردن و دیگر متعلقات را خارج کرده و آنها را در ماشین ظرف شویی و یا سینک ظرف شویی تمیز و خشک کنید. داخل دستگاه را تنها با یک دستمال نم دار می توانید تمیز کنید.

این توستر در آزمایشگاه ها و کارخانه مادر کنوود در انگلستان طراحی شده است.

 

قابلیت ها

توان 1900 وات

دارای سیخ جوجه گردان

قرار دادن سینی در سه طبقه مختلف

توری فلزی برای سوسی و کالباس

تنظیم دما تا 250 درجه سلسیوس

تایمر و فن

المنت های گرمایشی از بالا و پایین

حالت گرم کردن غذاهای سرد شده 

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است