۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A پیچ گوشتی و دریل شارژی پارکساید مدل IAN 102653 ساخت آلمان

پیچ گوشتی و دریل شارژی پارکساید مدل IAN 102653 ساخت آلمان

rechargable PARKSIDE drill and cordless screwdriver

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
تماس بگیرید

دریل و پیچ گوشتی شارژی PARKSIDE

مدل IAN 102653

برای حفاری و یا پیچ کردن و شل کردن پیچ ها قابل استفاده می باشد. می توانید در فلز یا چوب کار حفاری را انجام دهید و انواع پیچ ها را در جای خود پیچ کنید. باتری از نوع لیتیوم یونی است و در 60 دقیقه شارژ کامل می شود. میزان گشتاور برای انواع پیچ ها قابل تنظیم بوده و می توانید از 1 تا 10 آن را انتخاب نمایید. برای حفاری کردن سرعت موتور به 1300 دور در دقیقه می رسد و برای پیچ گوشتی 400 دور در دقیقه. نوع چرخش نیز قابل انتخاب بوده و می توانید در هر دوسمت پیچ را تند یا شل کنید. دکمه روشن کردن فشاری بوده و بسته به میزان فشار سرعت نیز متغیر خواهد بود. در هنگام کار کردن لامپ LED روشن شده و محل حفاری یا پیچ کردن را روشن می نماید.

 

شرح

وسیله ای کاربردی برای نجارها، نصاب ها، کابینت کارها، جوشکارها و حتی می توانید در منزل آن را نگهدارید و برای کارهای خانه یا نصب قفسه و ... در مغازه از آن به عنوان دریل یا پیچ گوشتی استفاده کنید. پیچ کردن و یا شل کردن پیچ ها به وسیله پیچ گوشتی بسیار سخت و تاقت فرسا است علاوه بر این در بسیاری موارد کار به خوبی انجام نمی شود. اما با استفاده از این وسیله شما به آسانی هر سطحی مانند چوب یا فلز را سوراخ و هر نوع پیچی را تند یا شل کنید.

وزن این دریل بی سیم حدودا 1100 گرم است و با توجه به بی سیم بودن و قابلیت شارژ مجدد به راحتی در هر جایی قابل استفاده می باشد و می توانید در هر ارتفاعی در کمترین زمان ممکن بدون فشار به پنجه یا مچ دست کار را انجام دهید. باتری از نوع لیتیوم یونی است بنابراین توان بالای 12.6 ولت و 1500 میلی آمپر را تولید می کند. بهمراه دریل شارژر نیز قرار داده شده است.

برای استفاده به عنوان پیچ گوشتی میزان سرعت 400 دور در دقیقه است و گشتاور را از 1 تا 10 می توانید تنظیم کنید. برای پیچ های بزرگتر نیاز به گشتاور بیشتر و برای پیچ های کوچکتر بالعکس. نوع چرخش را نیز می توانید نتخاب کنید، دو نوع چرخش یعنی جهت عقربه ساعت و عکس.

این دریل توانایی سوراخ کردن فلز و چوب را دارد معمولا مته مناسب برای فلز 8 میلیمتر و برای چوب 20 میلی متر است. برای سوراخ کردن ابتدا باید درجه بالای دریل را که به صورت کشویی است در حالت 2 قرار دهید سپس مته را جاگذاری نموده و دکمه را فشار دهید. سرعت در حالت حفاری 1300 دور در دقیقه است.

دکمه فشاری بوده یعنی به نسبت میزان فشار سرعت متغیر می باشد و هرچه دکمه را بیشتر فشار دهید سرعت بیشتری تولید می کند. بهمراه دریل 2 عدد مته با سری چهار سو و یک عدد شارژر و جعبه محافظ قرار دارد.

این محصول ساخت آلمان است.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است