۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530

شیشه شوی مخزن دار و شارژی پیفکو مدل: P29013

PIFCO Cordless Window Vacuum P29013

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
تماس بگیرید

شیشه شوی PIFCO

مدل: P29013

 

با استفاده از این وسیله می توانید سطوح شیشه ای، آینه، کابینت و... را تمیز و شفاف کنید. در 2 ساعت شارژ کامل شده و تا 25 دقیقه بدون وقفه می توانید با آن کار کنید. سری قابل جدا کردن و شستشو می باشد وهنگامی که سری را بر روی سطح شیشه می کشید همزمان با تمیز کزدن و برق انداختن، آب کثیف و گل آلود در زیر توسط دستگاه مکش و در باک 120 میلی لیتری ذخیره می شود. بهمراه این دستگاه شیشه شور یک عدد اسپری با سری حوله ای از جنس میکرو فایبر قرار داده شده و با استفاده از آن می توانید هر نوع محلول تمیز کننده ای را بر روی شیشه بپاشید و با سری حوله ای آن را تمیز کنید.

 

مخصوص تمیز کردن شیشه اتومبیل

بعد از بارش باران و یا در روزهای غبار آلود شیشه پنجره کثیف شده و لک بر می دارد. شستن و تمیز کردن سطح شیشه توسط پارچه یا روزنامه دست را سریع خسته کرده و مستلزم زمان زیادی است. شیشه جلو و عقب یا بغل اتومبیل را درکمتری زمان ممکن و با حداکثر سرعت و کارایی، برق می اندازد.

شیشه شوی پیفکو مدل p29013

مخزن جمع کردن آب گل آلود و کثیف

با استفاده از این وسیله که در واقع عملکردی شبیه به جارو برقی دارد اما برای تمیز کردن شیشه، شما در کمترین زمان ممکن با یک بار کشیدن سری شیشه شور بر روی سطح شیشه پنجره یا آینه، همزمان با تمیز کزدن و برق انداختن، آب کثیف حاصل را که در زیر سری بوجود می آید را مکش و در باک 120 میلی لیتری ذخیره می کند.

شیشه شوی پیفکو مخزن دار p29013

اسپری آب پاش

در صورتی که بخواهید با کیفیت بیشتر و استفاده از مواد ضد عفونی یا تمیز کننده های شیشه کار کنید کافی است اسپری را با محلول مورد نظر پر کرده سپس سری حوله ای که از جنس میکرو فایبر ساخته شده را روی آن نصب کنید تا همزمان با اسپری کردن محلول ، پارچه حوله ای را روی آن بکشید.

شیشه شوی پیفکو مجهز به اسپری آب پاش p29013

باتری لیتیوم یونی با قابلیت شارژ سریع

این دستگاه شیشه شوی دارای باتری لیتیوم یونی است و در 2 ساعت شارژ کامل شده و تا 25 دقیقه به صورت مداوم کار می کند. مزیت باتری لیتیوم یونی در آن است که شارژ را برای مدت بیشتری حفظ می کند و با مرور زمان اگر دستگاه را روشن نکنید، سطح شارژ خالی نخواهد شد و با پایین آمدن سطح باتری، بدون افت کیفیت یا سرعت، کار خواهد کرد.

شیشه شوی پیفکو مجهز به باتری لیتیوم یونی

سبک و کم حجم

این وسیله برای شستشوی سرویس بهداشتی یا سطح کاشی و سرامیک نیز مناسب است. وزن بسیار سبکی دارد و در هنگام کار کردن با آن خسته نمی شوید. کل وزن شیشه شوی پیفکو 780 گرم است و فضای بسیار کمی را در گنجه یا کابینت اشغال خواهد کرد.

شیشه شوی پیفکو مدل p29013

اینفو گرافیک


نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است