۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A چرخ خیاطی سینجر مدل 2250 ساخت ویتنام

چرخ خیاطی سینجر مدل 2250 ساخت ویتنام

چرخ خیاطی سینجر Singer 2250 Sewing Machine

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

چرخ خیاطی سینجر (ساخت ویتنام)

مدل: Singer Symphonie 2250

 

چرخ خیاطی حرفه ای سینجر با قابلیت انتخاب دوخت ساده، زیگ زاگ و هلالی کارامد برای گل دوزی، حاشیه دوزی، سر آستین، دکمه و جا دکمه دوزی با توانایی انتخاب فاصله دوخت و ریز و درشت انتخاب کردن دوخت. مجهز به ماسوره جمع کن، دکمه برگشت به عقب و دوخت دوباره، محفظه برای قرار دادن ابزار خیاطی، سر سوزن های مختلف از جمله دو سوزنی،پایه زیپ، پایه دکمه و جا دکمه،پایه لب تو، چراغ ال ای دی، کنترل کننده سرعت پدالی و توانایی های فراوان دیپر برای خیاطی حرفه ای و صنعتی.6 کیلو وزن با بدنه آلومنیومی و توان مصرفی 85 وات.

 

شرح

این چرخ خیاطی برای کسانی که خیاط هستند و یا اینکه در خانه گل دوزی می کنند وسیله ای حرفه ای و به روز می باشد. توانایی انواع دوخت های هلالی، زیگ زاگ و ساده را دارد کافی است که سویچر انتخاب کننه نوع دوخت را بچرخانید تا هر نوع کدام از این دوخت ها را که مایلید انتخاب نمایید. شما همچنین ریز بودن و یا درشت بودن دوخت را با درجات 0 تا 4 را انتخاب نمایید به این صورت دوخت با فاصله و یا درشتی لازم را خواهید داشت.

برای سر آستین ها و یا دوختهای چین دار دور کمر می توانید شماره های بالاتر برای نمونه 3 تا 4 را انتخاب و سپس نخ را بکشید تا سر آستین و چین ها جمع شوند و نهایتا می توانید دوخت های بعدی را نیز بر روی آن انجام دهید.

شدت کشش نخ نیز قابل تنظیم می باشد، کافی است که نوار روی چرخ خیاطی که از 0 تا 9 درجه بندی شده است را انتخاب نمایید، هرچقدر شماره کمتر شدت کشش نخ کمتر و بالعکس.

از دیگر قابلیتهای این چرخ خیاطی سینجر دوخت جا دکمه و دکمه است. برای این کار سر سوزنها و پایه های مخصوص قرار داده شده و با جایگزای آنها می توانید جا دکمه ها را در چهار طرف دوخت و بین آن را با استفاده از ابزار جانبی یعنی تیغه مخصوص باز کنید. می توانید دکمه ها را نیز بر روی چارچ در جایگاه خود دوخت نمایید.

برای گل دوزی شما ابتدا ماسوره با نخ و رنگ مورد نطر را آماده و جایگذاری نموده سپس نوع دوخت و میزان فاصله را از طریق دکمه های چرخان روی چرخ خیاطی تنظیم سپس سر سوزن ها و پایه های لازم را جاگذاری کرده و در نهایت هر نوع طرحی را می توانید بر روی پارچه از هر جنسی پیاده سازی کنید.

برای کنترل سرعت پدال کنترل سرعت پیشبینی شده و بهمراه چرخ خیاطی قرار داده شده و به آسانی می توانید دوخت را انجام دهید. چراغ LED پر نور 15 واتی نیز از دیگر ویژگی های این چرخ خیاطی است و در هر شرایط نوری شما توانایی دید بالا را خواهید داشت. برای دوخت دور آستین و یا موارد مشابه کافی است محفظه قابل جابجایی سمت خیاط در زیر سوزن را جدا کرده تا بتوانید پارچه را در زیر سوزن بگردانید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است