۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
08734259028 09183759905
استوک A رطوبت گیر Delonghi مدل DEM 10

رطوبت گیر Delonghi مدل DEM 10

Delonghi

۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۵/۱
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

رطوبت گیر Delonghi

مدل DEM 10

 

مناسب برای

این دستگاه مخصوص مناطق گرمسیر و شرجی است، در نقاطی مانند شمال و جنوب کشور و یا مناطق نزدیک به رودخانه، تالاب، سد و یا هر جایی که میزان رطوبت آن بالا و حالت شرجی دارد وسیله ای کاربردی است و رطوبت اتاق را می گیرد و رطوبت موجود در هوا را به صورت آب دفع میکند. در نقاطی مانند مازندران، گیلان و .. به دلیل شرجی بودن، وسایل خانه مخصوصا چوب و فلز بعد از مدتی دچار پوسیدگی می شوند و یا لباس و ملافه ها به دلیل جذب زیاد رطوبت بوی نا مطبوعی می گیرند و حتی بدتر تبدیل به مکانی می شوند برای رشد قارچ که منجر به بیماری های پوستی می شود برای همین دلایل این دستگاه طراحی شده و می توانید با استفاده از آن هوای کوهستان را به خانه هایتان ببرید. کاربرد این دستگاه بسیار متنوع است و می توانید در گلخانه ها، سالن های ورزشی و یا زیر زمین های نمدار و هر جایی که میزان رطوبت بالا است استفاده کنید.

 

فیلتر تصفیه هوا

علاوه بر گرفتن رطوبت محیط این دستگاه قابلیت جذب و جداسازی گرد و خاک از محیط را نیز دارد. یک رشته فیلتر هوا در پشت دستگاه تعبیه شده تا بتوانید گرد و خاک و دیگر ذرات معلق در هوا را نیز جذب تا محیطی سالم و تندرست داشته باشید. هر چند وقت یکبار نیز می توانید فیلترها را جدا کرده و بعد از شستشو یا تعویض آنها را دوباره سر جای خود نصب کنید.

دستگاه تصفیه و رطوبت گیر هوای دلونگی

تانکر ذخیره آب

یک تانکر پلاستیکی شفاف در بدنه دستگاه تعبیه شده است تا بتوانید حجم آب را به صورت مداوم مشاهده کنید. حجم تانکر 2 لیتر است و دستگاه توانایی گرفتن رطوبت محیط، سپس جدا کردن آب و ذخیره آن را در تانکر دارد. در هر 24 ساعت، تقریبا 10 لیتر آب را از محیط جذب می کند.

دستگاه تصفیه و رطوبت گیر دلونگی

گاز R134a

در سیستم های تهویه مطبوع، یخچال و موارد مشابه از گاز برای خنک کردن استفاده می شود. هر نوع گازی معمولا خواص شیمیایی مجزایی دارد و بسته به این ویژگی ها در لوازم مختلف به کار می آیند. در این دستگاه رطوبت گیر از گاز R134a استفاده شده است که نسبت به گازهای فریونی با محیط زیست سازگار تر و تاثیر گذاری بر روی  تخریب لایه ازن آن پایین تر است.

 

مناسب برای محیط های بزرگ

در هر یک ساعت توانایی تصفیه جریان هوایی برابر با 100 متر مکعب را دارد و به صورت تقریبی برای یک فضای 45 متر مکعبی مناسب است که برابر است با سه اتاق خواب معمولی. از این دستگاه تصفیه هوا می توانید در محیط های با دمای 5 تا 32 درجه سلسیوس استفاده کنید.

این دستگاه مجهز به سیستمی گازی و کم صدا(38 dB) با مصرف بهینه انرژی است. شیوه دفع آب به دو صورت است، می توانید مستقیم آن را به سیستم فاظلاب وصل کنید یا اینکه در مخزن تعبیه شده در دستگاه با گنجایش 2 لیتر ذخیره شود. در صورتی که مخزن آب پر شود به صورت اتوماتیک دستگاه خاموش می شود.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است