دستگاه بخور صورت مدل: Benice A506

FacialSauna
کالای نو دستگاه بخور صورت مدل: Benice A506
قیمت:
۱۸۵/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

دستگاه بخور صورت مدل: Benice A506

فواید دستگاه بخور صورت برای جوش، پاک کردن صورت از مواد آرایشی یا برای مرطوب کردن پوست صورت خشک، چرب و یا صورت های که آکنه دارند می توانید با اضافه کردن اسانس معطر یا گل و گیاه های طبی صورت خود را از هر نوع کثیفی، چربی و یا مواد آرایشی پاک کنید و اجازه می دهید پوست صورت نفس بکشد و به جریان خون در زیر پوست صورت کمک می کند. در هنگام بیماری و یا چرک و عفونت سینه و گلو می توانید با بخار گرفتن مخاط و عفونت داخل ریه، حلق و بینی را با کمک بخار آب بیرون بکشید و سینه خشک شده را مرطوب کنید و کمک می کند به بهبود سریع و دفع عفونت از بدن.

 

فواید بخور صورت

در هنگام استفاده از مواد آرایشی و پس از آن این مواد به سختی از پوست پاک می شوند و غالبا نیاز به استفاده از مواد صنعتی و شیمیای قوی و یا صابون های خشک کننده دارید تا این مواد را از صورت پاک کنید و این مواد سبب می شود پوست صورت خشک شود و چربی های زیر پوست را از بین می برد و حالت الاستیک پوست را از بین می برد و یا پوست های چرب و آکنه دار معمولا برای پاک سازی صورت از چربی هر روز نیاز به شستشو با صابون های خشک کننده دارند که سبب می شوند به پوست آسیب برسانند و عموما نتیجه مطلوب را هم بدست نمی دهند.

دستگاه بخور صورت و فواید بخور صورت

این وسیله شما را یاری میکند همزمان پوست را پاکسازی کنید و به پوست هم آسیب نرسد. می توانید بهمراه آب مواد خوشبو کننده یا اسانس های طبیعی و گیاهان دارویی همانند یاسمن، نعنا، اسطوخودوس و دیگر گیاهان طبی و طبیعی را اضافه کنید تا پوست صورت را معطر و تقویت کند.

 

راهنمای استفاده از دستگاه بخور صورت

برای پوست خشک توصیه می شود 8 الی 12 دقیقه از این دستگاه استفاده کنند، برای پوست های آکنه دار5 الی 8 دقیقه و پوست چرب 10 الی 15 دقیقه. توان این دستگاه 100 وات و با برق شهری 220 ولت کار می کند، وزن این دستگاه 0.9 کیلوگرم می باشد و دهنه دستگاه به صورت آرگونومیک و به شکل صورت و بینی طراحی شده است.

 

ویژگی ها

توان 100 وات

ولتاژ خروجی 220/110 ولت

وزن 0.9 کیلو گرم

اثر بخشی: برای باز کردن منافظ صورت و کمک به پاکسازی صورت

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha