۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو کارواش کارچرمدلK2

کارواش کارچرمدلK2

KARCHEK2CARWASH

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

کارواش کارچر(ساخت آلمان)

مدل: K2

کلی

سری K تنوع زیادی دارد و محدوده کاربردهای آنها و توانایی هایشان متفاوت است، این مدل 1400 وات با قدرت فشار 110 بار و جریان آب خروجی 360 لیتر در ساعت محدوده ای به وسعت 20 متر مربع را پاکسازی می نماید. این محصول برای تمیز کردن وسایل باغبانی، ساختمانی، کف گاراژ و حیاط، مبلمان پارک و باغ و وسایل نقلیه کوچک طراحی شده است. مجهز به شلنگ فشار قوی 4 متری، فیلتر آب، بلستر گرد و خاک، واریو لنس قوی، سری تفنگی.

karchek2

شرح

در منزل برای تمیز کردن کف گاراژ، حیاط و شستن دیوار و فنس باتوجه به چرخ دار بودن ، وزن و حج کم به آسانی حمل می شود و جای بسیار کمی را اشغال میکند، زیبای و استفاده از مواد پلاستیکی با دوام و مقاوم در برابر ضربه زینت بخش گاراژ شما خواهد بود. طراحی آرگونویک و شلنگ 4 متری فشار قوی با قدرت 110 بار و مصرف بهینه آب در کمترین زمان ممکن هر جایی اعم از حیاط، گاراژ و ... تمیز می کند. معمولا در شستشوی حیاط تنها با آب نمی شود کف را تمیز کرد و نیاز به جارو هم است که با خم شدن زیاد بعد از مدت کمی به کمر و دست فشار وارد و باعث گرفتگی عضلات می شود، با استفاده از این کارواش تنها با 360 لیتر آب در یک ساعت می توانید تا محدوده 20 متر مربع را بدون نیاز داشتن به جارو تمیز و پاکیزه کنید.

در کارگاه ساختمانی یا باغچه می توانید وسایلی مانند بیل و بیلچه، فرغون، کاسه و ... را بعد از کار با فشار قوی آب خروجی این کارواش از هر گونه سیمان و گل پاک کنید. برای وسایل حمل و نقل کوچک همانند موتور سیکلت، دوچرخه یا سواری های کوچک کاربرد دارد و بدنه، گلگیر و شیشه را از لکه، گرد و خاک پاک می کند.

در شستشوی نمای کامپوزیت یا شیشه و فریم پنجره ها نیز می توانید از این کارواش استفاده کنید همچنین در پارک و باغچه های خانگی برای شستشوی مبلمان و وسایل بازی کارایی دارد. فشار بالای این کارواش در باز کردن مجاری آب و فاضلاب از رسوبات گلی، آهکی و آشغال های جامد ریز کارایی دارد.

شرکت کارچر از پیشروان حفاظت از محیط زیست بوده و تمامی محصولات خود را بر پایه حفظ محیط زیست تولید می کند، ویژگی این کارواش مصرف بهینه آب است در یک ساعت تنها 360 لیتر آب مصرف می کند و ایت یعنی 80 درصد صرفه جویی.

karchek2

ویژگی ها

1400 وات

قدرت فشار 110 بار

شلنگ فشار قوی 4 متری

سری تفنگی

بلستر گرد و خاک

واریو لنس قوی

جریان خروجی آب 360 لیتر در ساعت

80 درصد صرفه جویی در آب

تمیز کردن 20 متر مربع در ساعت

ساخت آلمان

اینفو گرافیک


ویژگی های محصول

کارایی
قدرت
1400W
فشار آب
110 بار
میزان مصرف آب
360 لیتر در ساعت
پوشش
20 متر مربع در ساعت
وسایل جانبی
طول شلنگ
4 متر
شلنگ فشار قوی
فیلتر آب
Dirt blaster
Vario power lance
شستشوی حیات و گاراژ
شستشوی مبلمان
شستشوی دوچرخه و موتور سیکلت
شستشوی لوازم باغبانی
شستشوی لوازم ساختمانی
تولید کننده
ساخت
آلمان

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است