۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو ماساژور شانه و گردن Cervical massage shawls

ماساژور شانه و گردن Cervical massage shawls

MassagerCervical

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

ماساژور شانه، گردن و کمر Cervical massage shawls

مناسب برای کسانی که از گرفتگی شانه، گردن و کمر رنج می برند ، این وسیله را می توام به سادگی به کاربرد. وزن کم . موتور قوی دارد که می تواند نیروی لازم برای شل کردن عضلات ناحیه شانه و گردن بسیار مناسب است . شکل آرگونومیک این ماساژور به شما این امکان را میدهد که برای نواحی دیگر بدن مانند دور رانها، شکم و بازو نیز کاربرد داشته باشد. دست گیره های محکم در نگهداری و گرداندند به دور نواحی گرفته شده شما را یاری خواهند رساند. کاور ماساژور از جنس چرم است. می توانید سرعت موتور را به هر اندازه که مایل باشید تنطیم کنید.

 

شرح

این وسیله برای ورزشکاران یا کارمندان پشت میز نشین یا کارگران، بیماران و تمام کسانی که از کوفتگی و گرفتگی عضلات بدن رنج می برند توصیه می شود. کارای این دستگاه ماساژور در اماکن ماساژ درمانی، باشگاه های ورزشی، مراکز ارتوپدی و بهزیستی و در خانه ها است و با داشت این ماساژور بدون نیاز به کمک دیگران خود می توانید دردهای ناحیه شانه، گردن، شکم، پشت، ران و ساق پا،بازو و ساعد دست را ماساژ دهید .

ورزشکاران حرفه ای می توانند به همراه دیگر وسایل ورزشی این ماساژور را در خانه یا اردوهای ورزشی بهمراه داشته باشند و دردهای عضلانی یا گرفتگی و کشیدگی بافتهای بدن را با آن تسکین دهند. در سالنهای ورزشی یا استخر و سونا برای ماساژ درمانی و رفع درد و گرفتگی بسیار مناسب می باشد.

نحوه کار بسیار ساده ای دارد، کافی است آن را به پریز برق وصل کنید و ماساژور را روی ناحیه ای که می خواهید قرار دهید، سپس دکمه خاموش روشن را فشار دهید تا ماساژور شروع به کار نماید. می توانید تعداد ضربات و میزان فشار را به هر اندازه که لازم بدانید با دکمه های افزایش و کاهش تنظیم کنید، بعد از اتمام کار دکمه خاموش روشن را فشار دهید دستگاه خاموش می شود.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است