۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو ماساژور حرارتی شانه کول و گردن مدل Massager of neck kneading

ماساژور حرارتی شانه کول و گردن مدل Massager of neck kneading

MassagerOFneckKneading

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

ماساژور حرارتی گردن، پشت، کول و ماهیچه های دست و پا

مدل Massager of neck kneading

دارای دو موتور با سری های چرخان و گرد با حرارت می تواند تمام مهره های گردن و پشت، استخوان های شانه، کول و دست و پا را به همراه ماهیچه به صورت آرام اما عمیق ماساژ دهد. طراحی آرکونومیکی آن سبب می شود به آسانی در بین بافتهای ماهیچه ای و تمامی استخوان های بدن قرار گیرد و دردهای عضلانی و گرفتگی های عروقی شما را برطرف نماید. منبع شار 12 ولت دارد و می توانید در مسافرت یا حتی داخل ماشین با استفاده از منبع جا فندکی از آن استفاده نمایید.

 

شرح

ماساژ بدن علاوه بر رفع درد و احساس آرامش می تواند ناراحتی های معده، یبوست و سر درد رانیز کاهش دهد و در بهبود کیفیت خواب تاثیر بگذارد. برای بیمارانی که تازه از بیمارستان مرخص شده اند و یا کسانی که بیمار هستند و از دردهای عضلانی شکایت دارند این وسیله بسیار کارآمد می باشد. تفاوت این ماساژور با نمونه های مشابه در نوع ماساژ می باشد. بر عکس دیگر ماساژورها که بر روی کوبیدن و ضربه متمرکز هستند این ماساژور دارای دو سری با چهار توپ گرد می باشد و می توانید در دو سمت یعنی در جهت حرکت عقربه های ساعت و بالعکس آنها را با زدن یک دکمه بچرخانید. این نوع از ماساژ بسیار عمیق بوده و از کوفتگی بعد از ماساژ احساس درد مضاعف نخواهید کرد.

در کل بیش از 200 نوع ماساژ سنتی، طبی و ... وجود دارد اما با این ماساژور می توانید حتی انگشتان و کف پا را نیز ماساژ دهید. برای رگ گرفتگی های پشت و شل کردن عضلات ساعد بسیار بسیار مناسب و عالی است.

این وسیله برای بیماران، ورزشکاران، کشاورزان و تمامی کسانی که از گرفتگی عضلات و عروق بدن رنج می برند و یا اینکه بدلیل نوع کاری که انجام می دهند مدام دچار کوفتگی بدن می شوند مناسب است. این وسیله را می توانید حتی در مسافرت های برون شهری و طولانی نیز با خود ببرید، با توجه به اینکه مصرف برق 12 ولت دارد و آداپتور مخصوص جا فندکی نیز بهمراه دارد می توانید در ماشین نیز از آن استفاده کنید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است