فروشگاه بانه استوک

زود پز برقی دیجیتالی آمبیانو مدل: 93550

MultiCooker
زود پز برقی دیجیتالی آمبیانو مدل: 93550
قیمت:
۶۸۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تعداد بازدید:
۹۹۸ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

زود پز آمبیانو

مدل: 93550

 

1000 تا 1200 وات توان با قابلیت برنامه دادن برای 10 نوع پخت و گنجایش 5.6 لیتر. دارای پنل لمسی و دیجیتالی و بدنه استیل. با استفاده از این وسیله می توانید برنج، سوب، آش، خورشت، گوشت قرمز و ماهی را به صورت بخار پز یا آب پز درست کنید همچنین برای گرم کردن مواد غذایی کارایی دارد. دارای تایمر 24 ساعته می باشد و می توانید تا هر زمانی که لازم باشد زود پز را بر روی ساعت تنظیم کنید.

 

شرح

 با استفاده از این وسیله می توانید هر نوع غذایی را اعم از برنج، سوب، آش، خورشت و حتی گوشت قرمز و ماهی را به صورت بخار پز و یا آب پز پخت کنید و میل نمایید. گنجایش 5.6 لیتری دارد و برای مهمانی ها بسیار کارآمد می باشد. می توانید برنامه پخت تا 10 عدد را وارد کنید و برای 24 ساعت قابل برنامه ریزی می باشد به نحوی که می توانید مواد غذایی را داخل زود پز قرار دهید و به آن زمان را وارد کنید سپس با خیال آسوده به کارهای دیگر بپردازید.

به همراه این زود پس توری فلزی پایه داری قرار دارد که می توانید از آن برای بخار پز کردن گوشت قرمز و ماهی آستفاده کنید، کافی است مقداری آب را در آن بریزید سپس گوشت را روی توری قرار دهید تا با بخار آب ماهی یا گوشت کامل جا بیفتد. اهمیت بخار پز کردن گوشت در حفظ مواد غذایی و ترد بودن گوشت است به صورتی که گوشت رطوبت کافی را نیز دارد اما در کباب کردن ارزش مواد غذایی از بین می رود و در بعضی مواقع حتی می سوزد. در آب پز کردن هم زمان زیادی لازم است تا گوشت کامل آب پز شود اما قدرت بخار در آماده کردن این مواد غذایی علاوه بر سرعت کیفیت را هم نگه می دارد.

پنل لمسی با نمایشگر دیجیتالی به شما امکان می دهد ظود پز را برای پخت برنج، گوشت، ماهی، جوجه، سوب و آش تنظیم کنید و یا اینکه بر روی حالت گرم کردن قرار دهید و مواد غذایی را تنها گرم کنید. دکمه تایمر برای تنظیم زمان پخت بکار می آید.

 

قابلیت ها

توان 1000-1200 وات

گنجایش 5.6 لیتر

پنل و صفحه نمایش دیجیتالی

قابلیت بخار پز کردن انواع گوشت

تنظیم تایمر تا 24 ساعت

جنس بدنه از استیل

برنامه دادن برای 10 نوع پخت

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha