۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو فشار سنج هوشمند بازویی

فشار سنج هوشمند بازویی

UpperArmElectronic

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

دستگاه فشار خون بازویی pangao

مدل PG-800B15

این فشار سنج دو تیکه متشکل از صفه نمایشگر و بازوبند می باشد. بیماران قلبی و عروقی، سالمندان و یا بیمارانی که در طول شبانه روز نیاز به سنجش فشار خون دارند و باید به طور مرتب فشار خونشان تحت کنترل باشد بدون نیاز به پزشک و پرستار یا تخصص پزشکی خود بیماران می توانند در منزل و به آسانی به طور دقیق فشار خون خود را اندازه گیری کنند.

طرز استفاده

ابتدا بازو بند را به بازوی دست چپ محکم ببندید، لوله بازوبند که مجهز به حسگر می باشد و به طور هم زمان برای پر باد کردن بازو بند کارایی دارد را به صفحه نمایش وصل کنید. چهار عدد باتری قلمی را در زیر دستگاه قرار دهید و دست را در حالتی ثابت روی یک میز یا تکیه گاه بدون حرکت قرار دهید سپس دکمه سبز رنگ خاموش و روشن روی صفحه نمایش را فشار دهید تا دستگاه شروع به کار کند. دستگاه هوا را به داخل بازوبند انتقال می دهد تا نبض رگ برای حسگر های زیر بازوبند قابل تشخیص شود، بعد از آن دستگاه به صورت آرام شروع به تخلیه هوا از بازوبند می نماید و در کمتر از 1 دقیقه فشار خون را اندازه گیری و روی نمایشگر نشان می دهد. اگر فشار خون در حالت نرمال باشد اشاره گر، روی نوار سبز رنگ و اگر بالاتر از نرمال، روی نوار زرد و در صورتی که فشار خون ناپایدار و در حالت خطرناک باشد روی نوار قرمز رنگ قرار می گیرد.

دقت این فشار سنج بسیار بالا است به نحوی که برای فشار خون بالا و حتی پایین کارایی دارد. این دستگاه محفظه ای پارچه ای برای حمل و نقل و بسته بندی کم حجم را دارد و به آسانی قابل جابجایی است و می توان در مسافرت و یا خارج از منزل حمل شود همچنین دارای حافظه داخلی است و می تواند تا 90 حالت فشار خون در طول دوره های زمانی را ثبت کند. صفحه ال سی دی فشار خون سنج تاریخ و ساعت را نیز نمایش می دهد. این دستگاه مورد تایید سازمان بهداشت جهانی "WTO" می باشد.

 

قابلیت ها

صفحه نمایشگر LCD واضح و شفاف

مورد تایید سازمان بهداشت جهانی WTO

حافظه داخلی برای ثبت 90 فشار خون

نمایش تاریخ و زمان روی صفحه نمایشگر

وزن دستگاه: 430 گرم

ویژگی های محصول

امکانات
صفحه LCD
دکمه نوری رنگی
تاییدیه سازمان بهداشت جهانی
حافظه داخلی
رنگ
سفید
منبع انرژی
4 عدد باتری قلمی

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است