۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو کتری برقی سیلور کرست 3000 وات

کتری برقی سیلور کرست 3000 وات

Silver Crest WasserkocherS

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

کتری برقی سیلور کرست

کتری برقی و چای ساز سیلور کرست با هیتر 3000 وات، این کتری می تواند در کسری از ثانیه آب را به جوش آورد، در صورتی که آب بجوشد یا سر ریز شود و یا در کتری آب نباشد سنسور صوتی بوق می زند و به صورت اتوماتیک خاموش می شود. گنجایش کتری 1.5 لیتر است و بر روی دسته 4 حالت گرمایشی 40، 60، 80 و 100 درجه می توان تنظیم کرد. در دهنه کتری توری فلزی ضد زنگ تعبیه شده و می توانید با خیال آسوده چای را در کتری بریزید. بر روی بدنه پلاستیک شفافی قرار داده شده تا حجم آب داخل کتری قابل مشاهده باشد.

 

شرح

این کتری برقی با توجه به 3000 وات مصرف انرژی برای مواقعی که نیاز به آب جوش فوری دارید یا در مهمانی های شلوغ می توانید خیلی سریعتر از دیگر کتری های گازی یا نفتی و حتی کتری های برقی مشابه آب را جوش آورید. حجم مخزن 1.5 لیتر می باشد و می توانید تا 12 لیوان بزرگ و تا 30 فنجان چای خوری آب جوش را به شما تحویل دهد.

بر روی دهنه کتری توری قرار داده شده و شما می توانید با خیال راحت بعد از جوش آمدن آب چای را داخل کتری بریزید و بعد از دم کشیدن آن را داخل فنجان ها بریزید بدون نگرانی از اینکه تفاله چای در فنجان بریزد. این توری را می توانید هر بار بیرون آورید و آن را بعد از شستشو دوباره در دهانه آن قرار دهید.

بر روی دسته کتری در 4 حالت گرمایشی 40، 60، 80 و 100 درجه می توانید تنظیم کنید. بعد از جوش آمدن آب یا سر ریز شدن و حتی خالی شدن آب این کتری مجهز شده به سنسور صوتی و بلا فاصله با بوق زدن شما را آگاه می کند و به صورت اتوماتیک خاموش می شود.بر روی بدنه قسمتی نواری شکل از پلاستیک شفاف قرار داده شده و شما را قادر می سازد تا داخل کتری را ببینید و میزان حجم آب داخل کتری را مشاهده کنید.

جنس پایه کتری از استیل است و مجهز به سیستم ضد لغزش می باشد، درب کتری به صورت کیپ کامل کتری را پوشش میدهد. این وسیله با بهره گیری از تکنولوژی آلمان ساخته شده است.

 

ویژگی ها

3000 وات

حجم مخزن 1.5 لیتر

قابلیت تنظیم درجه بر روی 40، 60، 80 و 100

پایه استیل و ضد لغزش

مجهز به سنسور صوتی

مجز به سنسور و خاموش شدن اتوماتیک

مجهز به توری فلزی بر روی دهنه

بدنه شفاف برای قابلیت دیدن داخل کتری

ویژگی های محصول

مشخصات
توان
3000 وات
سنسور ضد لغزش در پایه
سنسور خاموش شدن اتوماتیک
حجم مخزن
1.5 لیتر
توری فلزی
رنگ بدنه
سفید
درب

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است