همزن دستی فیلیپس مدل HR1459/00

Philips HR1459 Whips
کالای نو همزن دستی فیلیپس مدل HR1459/00
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
تماس بگیرید
تماس بگیرید

همزن دستی فیلیپس

مدل: HR1459/00

 

برای درست کردن نان، کیک و شیرینی حتی غذاهایی مانند کوکو یا موارد مشابه که نیاز به مخلوط کردن مواد اولیه یا درست کردن خامه، بستنی، دسر، ورد دادن خمیر نان و شیرین و موارد مشابه وسیله ای ایمن پر قدرت و خوشنام را برای شما پیشنهاد می کنیم. این وسیله کاربردی و شکیل با اعتبار، طراحی و ضمانت کار حرفه ای شرکت فییلیپس است.

موتور پرقدرت 300W با 5 سرعت مختلف و مجهز به دکمه توربو وسیله ای کار آمد در آشپزخانه شما خواهد بود که در آشپزی و شیرنی پزی شما را یاری خواهد رساند. تفاوت این مدل به نسب مدل های مشابه قدرت موتور، حالت های پنج گانه سرعت و طراحی شکیل و آرگوننومیک بدنه و دسته آن است. دسته آرگونومیک شاخصه ای است که در هنگام کار کردن با این دستگاه و در زمان های طولانی اهمیت آن را درک خواهید کرد، این ویژگی باعث می شود دست های شما در زمان کار با آن خسته نشود و فشاری به مفاصل شما نیاید و در عین حال عملکردی فوق العاده داشته باشید. همچنین ظاهر زیبا و کم حج آن زینت بخش آشپزخانه شما خواهذ بود. با استفاده از این همزن دستی شما حتی می توانید خمیر را هم با آن ورز دهید. سری های دوگانه ساخته شده از فولاد ضد زنگ در دو شکل برای همزدن مایه و خمیر به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از آنها خمیر پیتزا، نان و شیرینی را نیز ورز دهید. سری ها قابل جدا شدن و شستشو در ماشین ظرف شویی و یا به صورت دستی هستند.

در شیرینی پزی با استفاده از سری همزن می توانید سفیده تخم مرغ راتا 3 برابر حجم واقعی خود پف دهید و برای درست کردن خامه و ترکیب کردن مواد اولیه در کمترین زمان ممکن از این همزن استفاده کنید.

این محصول طبق استانداردهای اروپا و سازگار با محیط زیست طراحی و تولید شده است.

 

قابلیت ها

موتور پر قدرت 300W

پنج سرعته همراه با دکمه توربو

سری همزن و ورز زن نواری ساخته شده از فولاد ضد زنگ

220-240V 50-60Hz

نشان استاندارد یورو

ویژگی های محصول

قابلیت ها
سری همزن
سری خمیر گیر
دکمه توربو
قدرت موتور
300W
رنگ
سفید
سری فولاد ضد زنگ
مشخصات فنی
ولتاژ
220-240V
سرعت
5 سرعته با توربو
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha