۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک آرام پز آمبیانو با دیگ سرامیکی و توان 200W تحت لیسانس آلمان

آرام پز آمبیانو با دیگ سرامیکی و توان 200W تحت لیسانس آلمان

AMBIANO KITCHEN LIVING SLOW COOKER 71618 3.5 L

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود نیست

آرام پز دیگ سرامیکی آمبیانو

قیمت، خرید و مشخصات

آرام پز آمبیانو با دیگ سرامیکی 3.5 لیتری و توان مصرفی 200 وات قابل برنامه ریزی جهت پخت غذا در سه حالت دمایی بالا، کم و گرم نگهداشتن بوده تا بتوانید در شرایط مختلف غذاها را مطابق با دستور پخت یا ذائقه و سلیقه خود تهیه نمایید. درب آرام پز از جنس شیشه و کف دستگاه به پایه های ضد لغزش مجهز گردیده تا از وقوع اتفاقات غیر مترقبه جلوگیری نماید. این آرام پز مخصوص تهیه انواع خورشت، کله پاچه و غذاهای سنتی و محلی است.

 

توان مصرفی 200 وات

این وسیله با انرژی الکتریسیته کار کرده و کل توان مصرفی آن برابر است با 200 وات. با زدن کابل برق به پریز و چرخاندن درجه بر روی هر یک از سه حالت بالا، کم و گرم شروع به کار کردن خواهد کرد. مراقب باشید که بدنه آرام پز را خیس نکرده و آن را در مایعات غوطه ور نکنید زیرا باعث شک الکتریکی شده و به دستگاه آسیب جدی خواهد رساند.

 

دیگ سرامیکی 3.5 لیتری

بدنه آرام پز شامل یک هیتر بوده که محل قرار گیری دیگ یا مخزن است. جنس دیگ از سرامیک ساخته شده و همان طور که می دانید سرامیک از خاک ساخته شده و قدرت نگهداشتن گرما را برای زمان های طولای دارد در نتیجه با کمترین توان مصرفی می توانید گرما را در داخل دیگ به دام بیندازد و آن را به محتویات داخل که شامل مواد غذایی و مایعات می شود انتقال دهد. طعم غذاهای آماده شده با این آرام پز و عطری که در فضا پخش می کند، حس برگشت به دوران کودکی را برای شما زنده خواهد کرد.

 

تنظیمات سه گانه پخت

بر روی بدنه آرام پز یک کلید چرخشی قرار گرفته و توسط آن می توانید با درجات مختلف غذا را آماده کنید. اگر عجله دارید و می خواهید غذا را سریعتر آماده کنید، درجه را روی High قرار دهید و برای تهیه غذاهای دیگری که نیاز به جا افتادن دارند و لازم است برای زمان طولانی تر اما با دمای پایین و ثابت تهیه شوند، درجه را روی Low قرار دهید. پس از اتمام آشپزی و گرم نگهداشتن یا گرم کردن دوباره غذا از درجه Warm استفاده کنید. آخرین گزینه Off است که به معنی خاموش کردن است و با قرار دادن درجه روی این گزینه، آرام پز خاموش خواهد شد.

 

دستگیره ایمن و پایه های ضد لغزش

در دو طرف آرام پز دو عدد دستگیره قرار گرفته اند که از بهترین مواد ساخته شده اند و در برابر گرما مقاوم هستد. پس از اتمام کار و جابجایی آسان تر آن می توانید از این دستگیره ها استفاده کنید. در کف دستگاه آرام پز آمبیانو سه عدد پایه ضد لغزش جهت جلوگیری کردن از لغزش یا تکان هایی که در حین آشپزی ممکن است ایجاد شود قرار گرفته اند و ایمنی دستگاه را افزایش می دهند.

 

آمبیانو ساخت کجاست؟

آرام پز آمبیانو وسیله ای جهت آشپزی و تهیه غذاهای خانگی، خورشت و انواع غذاهای سنتی طراحی شده است. آمبیانو یک اسم ایتالیایی است اما در کشور آلمان تمامی قطعات آن طراحی می شود، این برند اروپایی در زمینه طراحی و تولید لوازم بزرگ و کوچک آشپزخانه و لوازم برقی فعالیت دارد. اکثر محصولات آمبیانو توسط فروشگاه بزرگ زنجیره ای آلمانی ALDI به بازار فروش ارائه می گردد و مسئولیت توزیع آن را در سطح جهان بر عهده دارد. همان طور که گفته شد بیشتر محصولات در آلمان طراحی و مونتاژ در چین انجام می گیرد.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است