۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو مخلوط کن فیلیپس مدلHR2195

مخلوط کن فیلیپس مدلHR2195

Avance collection blender HR2195

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

کارایی مخلوط کن

با استفاده از مخلوط کن برقی می توان نوشیدنی های سرد و معجون های خوشمزه ای را در چند ثانیه تهیه کرد. تهیه سوپ.سس.غذای کودک.قابلیت خرد کردن انواع میوه.سبزیجات و یخ از دیگر کاربردهای این دستگاه است.

 

پارچ مخلوط کن

مخلوط کن دارای دو نوع پارچ شیشه ای و پلاستیکی هستند که پلاستیک وزن سبک تری نسبت به شیشه ای دارد ولی مشکلی که پارچ پلاستیکی دارد این است که احتمال تغییر رنگ شان است و بعد از مدتی رنگ زرد به خود می گیرد.

در زمان خرید به ظرفیت پارچ هم توجه کنید که بر اساس نیاز خانواده ان را انتخاب کنید.

برای استفاده از دستگاه پارچ ان را 80 درصد پر کنید چون اگه پر شود بعداز روشن شدن امکان بیرون ریختن مواد از لبه ها را دارد.

 

جنس بدنه مخلوط کن 

بیشتر مخلوط کن ها دارای بدنه ای از جنس پلاستیک مقاوم و الومینیوم هستند.که بدنه الومینیومی از بدنه پلاستیکی سنگین تر است و هم مقاوم تر در برابر ضربه را دارد.

تمام قطعات مخلوط کن به راحتی جدا می شود به جز موتور دستگاه شستشو در ماشین ظرفشوی هستند و موتور هم با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

 

قفل ایمنی مخلوط کن

ایمنی محصولات برقی یکی از مهم ترین موارد قابل توجه ان است.که قفل ایمنی بیشتر مخلوط کن ها در بازار بدین صورت است که در صورت جفت نشدن درست قطعات دستگاه روشن نمی شود.

 

قدرت موتور

اگر خانواده شما پر جمعیت است وسرعت در کار برای شما مهم است از دسگاه پر قدرت استفاده کنید تا هم به خوبی برایتان کار کند و هم در زمان استفاده نیز داغ نشود.

امروزه برندهای معتبر جهان  مدلهای مختلف وارد بازار کرده اند بعضی محصولات دارای کارکرده ساده یعنی مخلوط کن و بعضی دیگر دارای ویژگی هایی مانند خرد کردن یخ .فیلتر و یا تنظیم سرعت مختلف و ... هستند.

مورد اخر در زمان تهیه این محصول مارک معتبر و و گارانتی محصول است و به این مورد توجه کنید که نماینده تعمیرات در شهر شما دفتری دارد که در زمان تعمیر به مشکل نخورید.

ویژگی های محصول

مدل
HR2195

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است