۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو مسواک برقی دنتالوکس DZB 3 A1 ساخت آلمان

مسواک برقی دنتالوکس DZB 3 A1 ساخت آلمان

Battery operated toothbrush dentalux DZB 3 A1

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

مسواک برقی dentalux

مدل DZB 3 A1

با استفاده از این مسواک شما به صورت دقیق تمام گوشه ها، زوایا و سطح دندان های آسیاب و نیش را تمیز می کنید. دو عدد باتری 1.5 ولتی موتور را به چرخش در می آورد تا برس به شکل چرخشی جرم و مواد غذایی را از دندان پاک سازی کند.

به طور متوسط لازم است 50 بار برس مسواک را روی دندان بکشید تا آنها را تمیز کنید و این کار به صورت دستی زمان بر و غیر دقیق انجام می شود اما با توجه به اینکه این مسواک چرخشی است و با سرعت مناسب روی دندان می چرخد، شما در کمترین زمان ممکن و با دقت بیشتر بدون آنکه احساس خستگی کنید یا فشار اضافه به لثه هایتان وارد شود می توانید از دندان هایتان مراقبت کنید.

چهار عدد برس قابل تعویض در کنار این مسواک برقی قرار داده شده است و پس از 3 ماه باید برس را جایگزین کنید. برس را تنها با یک چرخش در جهت عقربه های ساعت بگردانید تا از بدنه جدا شود و برای محکم کردن نیز باید آن را درجهت عکس عقربه های ساعت بچرخانید.

مسواک برقی dentalux

توجه

در صورتی که برای مدت طولانی از مسواک استفاده نمی کنید توصیه می شود باتری ها را از بدنه خارج کنید. برای تمیز ماندن برس مسواک یک پوشش پلاستیکی پیشبینی شده است و بعد از اتمام مسواک زدن با استفاده از آن سطح برس را بپوشانید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است