۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
تاریخچه شرکت کارچر

تاریخچه شرکت کارچر (کارشر)

در 1935 آلفرد کارشر شرکت کارچر (کارشر) را تاسیس نمود. در ابتدا تمرکز شرکت بر ساخت هیتر و دستگاه های گرامیشی داخل کابین هواپیما بود و بعد از جنگ جهانی دوم در سال 1950اولین آب گرم پاش را به بازار ارائه داد و بر روی ماشین های تمیز کننده متمرکز شد. کارچر تا به امروز بیش از 1300 اختراع را به ثبت رسانده است. بعد از مدتی آلفرد کارشر از دنیا رفت و امور شرکت به همسرش سپرده شد و تا 30 سال عهده دار این وظیفه بود و پس از خود نیز فرزندانش اداره شرکت را تا به امروز به عهده گرفته اند.

شرکت کارشر بیشترین تمرکز خود را بر تولید دستگاه های صنعتی و خانگی شوینده و پاک کننده گذاشته است و در این راه پیشگام بوده است تا جایی که در دائره المعارف لغات کارچر همتراز با شویندگی و پاکیزگی آمده است. نوآوری های شرکت کارچر سبب شده است تا محصولاتی همتراز با محیط زیست تولید شوند، محصولاتی که در پروسه تولید تا رسیدن به دست مشتری و در حین استفاده تا زمانی که دیگر قابل استفاده نیست و دور ریخته می شود به عنوان زباله، در تمام این مسیر همگام با قوانین محیط زیست بوده و کمترین آسیب را به محیط زیست می رساند.

کارواش و بخارشو های شرکت کارچر در انواع رنج های قیمت و کارایی به بازار عرضه شده اند و برای تمام کارهای صنعتی و خانگی با بهترین کیفیت ارائه خدمات می دهند. تولید بخار شوها با نازل های بلستر را شرکت کارچر برای اولین بار به بازار عرضه کرد و در این راه پیشگام بخار شو بوده است و پس از دیگر شرکت ها اقدام به تولید این محصول نمودند. شرکت کارچر در تمام زمینه های پاک کنندگی و شستشو فعالیت نموده است و با تولید جاروبرقی های با مکش خیس و خشک مجهز به فیلترهای هوا روز به روز به کیفیت مکش و قدرت آن افزوده و بهترین محصولات را در سطح جهان عرضه کرده.

در چند سال اخیر جوایز معتبر جهانی فراوانی برای تولید دستگاه های تصفیه فاضلاب و تامیین آب قابل شرب و بهداشتی در مناطق محروم و دور دست در کشورهای فقیر دریافت کرده و توانسته است به بشریت خدمات والایی عرضه کند و همزمان به حفظ محیط زیست یاری کند. 

کارچر اولین کارخانه خود خارج از آلمان را در فرانسه و سپس در برزیل و دیگر کشورهای جهان تاسیس نموده است. در حال حاضر توانسته است در 16 کشور جهان خطوط تولید خود را احداث کند و در بیش از 190 کشور نمایندگی فروش و خدمات باز کند.

آرم کارچر ابتدا آب رنگ بود اما در 1974 آن را به رنگ زرد عوض کرد و از آن زمان تا به حال کارچر با رنگ پس طمینه طرد شناخته می شود و اغلب محصولات خود را با رنگ زرد و حاشیه مشکی به بازار عرضه می کند. در حال حاضر شرکت کارچر طیف وسیعی از محصولات را برای مصارف صنعتی و خانگی عمدتا در زمینه شستشو و تمیز کردن عرضه میکند از جمله در باغبانی، تصفیه آب و فاضلاب، جاروبرقی، کارواش، بخارشو و جاروبهای ماشینی برای کف خیابان .

در حال حاضر عمده تولیدات کارچر خارج از آلمان است و 85 درصد از منابع مالی شرکت در خارج از آلمان بدست می آید.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است