× قابل توجه مشتریان گرامی (به دلیل نوسانات ارز، لطفا قبل از ثبت سفارش "محصولات نو" با ما تماس بگیرید)
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۷/۲۸
بازدید کننده:۴۵۶
نویسنده:بانه استوک
تاریخچه شرکت کارچر

تاریخچه شرکت کارچر

تاریخچه شرکت کارچر (کارشر)

در 1935 آلفرد کارشر شرکت کارچر (کارشر) را تاسیس نمود. در ابتدا تمرکز شرکت بر ساخت هیتر و دستگاه های گرامیشی داخل کابین هواپیما بود و بعد از جنگ جهانی دوم در سال 1950اولین آب گرم پاش را به بازار ارائه داد و بر روی ماشین های تمیز کننده متمرکز شد. کارچر تا به امروز بیش از 1300 اختراع را به ثبت رسانده است. بعد از مدتی آلفرد کارشر از دنیا رفت و امور شرکت به همسرش سپرده شد و تا 30 سال عهده دار این وظیفه بود و پس از خود نیز فرزندانش اداره شرکت را تا به امروز به عهده گرفته اند.

شرکت کارشر بیشترین تمرکز خود را بر تولید دستگاه های صنعتی و خانگی شوینده و پاک کننده گذاشته است و در این راه پیشگام بوده است تا جایی که در دائره المعارف لغات کارچر همتراز با شویندگی و پاکیزگی آمده است. نوآوری های شرکت کارچر سبب شده است تا محصولاتی همتراز با محیط زیست تولید شوند، محصولاتی که در پروسه تولید تا رسیدن به دست مشتری و در حین استفاده تا زمانی که دیگر قابل استفاده نیست و دور ریخته می شود به عنوان زباله، در تمام این مسیر همگام با قوانین محیط زیست بوده و کمترین آسیب را به محیط زیست می رساند.

کارواش و بخارشو های شرکت کارچر در انواع رنج های قیمت و کارایی به بازار عرضه شده اند و برای تمام کارهای صنعتی و خانگی با بهترین کیفیت ارائه خدمات می دهند. تولید بخار شوها با نازل های بلستر را شرکت کارچر برای اولین بار به بازار عرضه کرد و در این راه پیشگام بخار شو بوده است و پس از دیگر شرکت ها اقدام به تولید این محصول نمودند. شرکت کارچر در تمام زمینه های پاک کنندگی و شستشو فعالیت نموده است و با تولید جاروبرقی های با مکش خیس و خشک مجهز به فیلترهای هوا روز به روز به کیفیت مکش و قدرت آن افزوده و بهترین محصولات را در سطح جهان عرضه کرده.

در چند سال اخیر جوایز معتبر جهانی فراوانی برای تولید دستگاه های تصفیه فاضلاب و تامیین آب قابل شرب و بهداشتی در مناطق محروم و دور دست در کشورهای فقیر دریافت کرده و توانسته است به بشریت خدمات والایی عرضه کند و همزمان به حفظ محیط زیست یاری کند. 

کارچر اولین کارخانه خود خارج از آلمان را در فرانسه و سپس در برزیل و دیگر کشورهای جهان تاسیس نموده است. در حال حاضر توانسته است در 16 کشور جهان خطوط تولید خود را احداث کند و در بیش از 190 کشور نمایندگی فروش و خدمات باز کند.

آرم کارچر ابتدا آب رنگ بود اما در 1974 آن را به رنگ زرد عوض کرد و از آن زمان تا به حال کارچر با رنگ پس طمینه طرد شناخته می شود و اغلب محصولات خود را با رنگ زرد و حاشیه مشکی به بازار عرضه می کند. در حال حاضر شرکت کارچر طیف وسیعی از محصولات را برای مصارف صنعتی و خانگی عمدتا در زمینه شستشو و تمیز کردن عرضه میکند از جمله در باغبانی، تصفیه آب و فاضلاب، جاروبرقی، کارواش، بخارشو و جاروبهای ماشینی برای کف خیابان .

در حال حاضر عمده تولیدات کارچر خارج از آلمان است و 85 درصد از منابع مالی شرکت در خارج از آلمان بدست می آید.

نظرات کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha