۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
ویژگی و قابلیت بخاری های بدون دودکش استوک ژاپنی

ویژگی و قابلیت های بخاری استوک نفتی گازی ژاپنی

 

همانگونه که از نام آن بر می آید این وسایل برای گرمایش استفاده دارند و با تکنولوژی ژاپنی در کشور ژاپن ساخته شده اند و مدتها است که در بازار ایران شاهد آنها هستیم و در این مقاله می خواهیم با ویژگی های آنها آشنا شویم و برخی از کاربردها یا قابلیت های آنها را بشناسیم.

 

قدرت و توان مصرفی

بر اساس استانداردهای برق مصرفی در ژاپن، آمریکا و اروپا ساخته شده اند یعنی با هر دو ولتاژ 110 و 220 ولت کار می کنند و غالبا از یک ترانزیستور جانبی بهره مند هستند. این بخاری های توان تولید گرمایش متفاوتی دارند و بسته به مدل از 2000 تا 5000 کیلوکالری می توانند گرمایش تولید کنند.

banehstoke

نوع سوخت مصرفی

در هر دو حالت نفتی و گازی طراحی، تولید و ارائه به بازار شده اند، یعنی برخی از مدل ها با سوخت پایه گاز یا نفت کار می کنند. علاوه بر سوخت پایه نیاز به اتصال دائمی به برق را نیز دارند تا سنسورها و دیگر لوازم جانبی داخلی که مسئولیت کنترل پروسه را دارند نیز اجرا شوند و یک فن داخلی گرمایش تولیدی را به بیرون هدایت کن، پس این بخاری های به یکی از دو سوخت پایه همچنین انرژی برق نیاز دارد.

 

محدوده و مکان مورد استفاده

از این بخاری های بدون دودکش غالبا در مکان هایی که جریان هوا دائم در حال تغییر است و به دلیل شرایطی لازم است درب ورودی خروجی باز بماند استفاده می شود، برای مثال مغازه، گلخانه، مسجد، تالا یا سالن کنفرانس و گردهمایی و موارد مشابه. بسته به مدل و توان تولیدی از 30 متر تا 70 متر پوشش می دهند و می توانند این محیط ها را گرم نگه بدارند.

بانه استوک

پنل دیجیتالی

از این پنل یا صفحه کنترل برای موارد متفاوتی از جمله دیدن دمای محیط، افزایش یا کاهش دمای پیش فرض محیط، خامو و روشن کردن و دیگر موارد استفاده می شود.

 

سنسورهای حرارتی و لرزشی

اگر به هر دلیلی بخاری تکان بخورد یا مورد لرزش قرار گیرد، سنسورهای داخلی بخاری آن را تشخیص داده و جهت حفظ ایمنی بخاری را خاموش می کند. این قابلیت برای کشوری همانند ژاپن یا اقلیم های مشابه که زلزله بخشی طبیعی از زندگی روزانه آنها به شمار می رود بسیار حیاتی است، علاوه بر آن اگر در مکانی کودکان خردسال رفت و آمد دارند و ممکن است بخاری را تکان دهند نیز مفید است.

 

سنسور اکسیژن محیط

در صورتی که فضا بسته باشد و ورود و خروج هوا صورت نگیرد پس از مدتی که از احتراق بخاری سپری می شود ممکن است میزان اکسیژن افت پیدا کند بنابر این جهت جلوگیری از گاز گرفتی یا خفگی همچنین جلوگیری از سوختن نا مناسب سوخت و تولید گازهای سمی، بخاری به صورت خودکار خاموش می شود.

قفل کودک

همان طور که گفته شد در مکان هایی که کودکان خردسال رفت و آمد دارند، جهت جلوگیری از دستگاری تنظیمات بخاری می توانید قفل کودک آن را فعال کنید تا آنها نتوانند بخاری را دستکاری کنند.

 

سرویس های سالانه

هر سال شما یکبار بخاری را باز کرده و دوده یا فیلتر بخاری را تمیز می نمایید تا میزان بهره وری سوخت یا بوی نا مطبوع بخاری را از میان بردارید. این سرویس های سالانه برای کارایی بهتر لازم است و تکنسینهای لازم در بازار فراوان هستند که می توانند به شما کمک کنند و معمولا هزینه پایینی دارد این سرویس.

 

انواع بخاری های استوک ژاپنی بدون دودکش. (کلیک کنید)

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است