۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
راهنمای خرید اتو (فناوری های مورد استفاده در اتو )

بانه استوک2

سوران عبدالله پور                 Www.BanehStoke.com

 

فروشگاه بانه استوک ، بزرگترین فروشگاههای عرضه کننده لوازم خانگی استوک و نو در بانه ،دارای بیشترین تنوع در بخش اتو دستی ، ایستاده (بخارگر) و مخزن دار میباشد که با توجه به نیاز مشتریان عزیز اقدام به تهیه و فروش این محصولات نموده است.

baneh

در ادامه بحث پر مخاطب راهنمای خرید اتو که در مقالات پیشین به انتخاب جنس کف اتو و شیوه صحیح اتوکشی پرداختیم ،در این مقاله نیز به تشریح ویژگی های فنی و مخفف واژه های انگلیسی بکار برده شده در قسمت ویژگی های فنی میپردازیم تا شما مخاطبان و مشتریان گرامی بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین اتو را انتخاب و خرید کنید.

اتو بخار ،یکی از ملزومات بدون استثنا هر خانه ای میباشد و یکی از پر کاربردترین وسایل برقی خانه است  که به چهار دسته تقسیم میشود:  اتو دستی ، اتو مخزن دار ، اتو ایستاده (بخارگر) و اتو پرس.

میپردازیم به تشریح معانی این علائم و فناوری های استفاده شده روی اتو:

Eco MODE : (سیستم مصرف بهینه یا اقتصادی)

بانه استوک

یکی از آپشن های بهینه و پر کاربرد امروزی در صنعت و تکنولوژی که وارد صنعت لوازم خانه و آشپزخانه نیز شده است .

با انتخاب این حالت در اتو ، شاهد کاسته شدن از قدرت اتو و به تبع آن مصرف کمتر انرژی خواهیم بود که هم در مصرف آب و هم مصرف برق و انرژی صرفه جویی میکنیم.

Anti CALC: (سیستم ضد رسوب )

banehstoke

اتوهایی که دارای این سیستم هستند ،جهت جلوگیری از مسدود شدن راههای خروج بخار از کف اتو و مصرف بالاتر انرژی ،با توجه به املاح موجود در آب خودکار عمل کرده و با انتخاب دکمه تعبیه شده در اتو ،میتوانید اتو را رسوب زدایی کنید که در هر کدام از اتوها به اشکال مختلفی تعبیه شده است ، مثلا حالت عمومی آن دکمه ای دایره مانند در طرف چپ هر اتو است ولی دربرخی مدل های اتو دستی تفال به صورت مخزنی کوچک در پشت مخزن آب قرار گرفته است که به راحتی قابل جدا شدن و تمیز کاری است.

Anti DRIP : ( سیستم ضد چکه )

سایت بانه استوک

در اتو بخار های جدید و امروزی ، این سیستم یکی از بهترین تکنولوژی های مورد استفاده است که جهت جلوگیری از چکه کردن آب روی لباس بکار برده شده و اجازه نمیدهد آب از کف اتو روی لباس ریخته شود و لباس خیس نمیشود.

Auto OFF: (سیستم خاموش خودکار)

banehstokecom

کاربرد این سیتم زمانی است که اتو در حالت ساکن و بدون استفاده یک یا چند دقیقه رها کرده اید و یا فراموش کرده اید اتو را خاموش کنید ، در این حالت اتو به صورت اتوماتیک خاموش میشود و هم از مصرف برق میکاهد هم از اتفاقات ناخواسته بعدی جلوگیری میکند.

Auto SELECT _ Intelligent DETECT : (سیستم انتخاب هوشمند )

سایت بانه استوک کام

این سیستم در اتو بخارهای خانگی حرفه ای بکار میرود که شما نیازی به تنظیم فشار بخار یا انتخاب جنس لباس روی اتو ندارید و اتو به صورت پیش فرض برنامه ریزی شده و میزان قدرت را با استفاده از سنسورهای تعبیه شده در کف اتو و توجه به جنس لباس ضخیم ،  نازک یا نرم تنظیم میکند و اهرم دایره ای مانند تنظیم و انتخاب لباس در این نوع اتوها وجود ندارد.

Balance TEMP: (سیستم دمای بهینه )

بانه

با توجه به وضعیت قرار گیری اتو بخار روی لباس و جهت جلوگیری از داغ شدن بیش از حد کف اتو و در نتیجه سوزاندن پارچه قرار گرفته زیر اتو جهت اتو کشی عمل میکند و اجازه نمیدهد دمای اتو بیش از حد بالا برود.

Self CLEAN: (سیستم خود تمیزکن)

www.banehstoke.com

وجود این سیستم در اتو بخار باعث میشود که کف اتو همیشه اماده و صیقلی باقی بماند و مانع از چسبندگی لباس به کف اتو میشود ، شرکت های تولید کننده جنس کف اتو از نوعی لایه ترکیبی تیتانیوم و سیستم هوشمند رسوب زدا استفاده میکنند که بعد از هر بار اتو کشی به صورت خودکار مشابه سیستم رسوب زدا عمل میکند و لایه های رسوب و کثیفی روی کف اتو را برمیدارد و تمیز کاری راحت تری دارد.

Water RATE : (سیستم هشدار میزان آب)

iron steam

این سیستم معمولا در اتو بخارهای مخزن دار ساخت تفال ، فیلیپس ، بوش و روونتا و ...مورد استفاده قرار گرفته است که یک سنسور اندازه گیری میزان آب در مخزن تعبیه شده و به محض رسیدن سطح آب به کمترین میزان ،سیستم  WATER RATE فعال شده و از طریق هشدار صوتی یا چراغ نشانگر اعلام میکند که سطح آب مخزن اتو دستی یا مخزن دار رو به اتمام است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است