۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
معرفی برند ( مورفی ریچاردز ) مخترع اتو بخار دستی

ابداع کننده و اولین سازنده اتو بخار

شرکت مورفی ریچاردز نام خود را از دو شریک و بنیان گذار خود گرفته است. Donal Morphy  و Charles Richardsیکی با عنوان مهندس و دیگری به عنوان فروشنده همکاری خود را در سال 1935 در بریتانیا آغاز کردند. شرکت مورفی ریچاردز مبدع و اولین سازنده اتو بخار دستی خانگی در سطح جهان است.

استوک به چه معنی است؟

مخترع اتو بخار شرکت مورفی ریچاردز

80 سال پیشرو در فروش لوازم خانگی

در 8 ژوئیه 1936 خط تولید و فروش تجهیزات برق، گاز، رادیو و تلویزیون خود را نیز راه اندازی کرد و برای 80 سال پیش تاز لوازم خانگی در اروپا بوده است. 90 درصد مردم بریتانیا از لوازم خانگی مورفی استفاده می کنند از جمله سشوار و توستر.

هر سال بیش از 5 میلیون دستگاه لوازم خانگی را در سطح جهان به فروش می رساند با ارزشی بیش از 200 میلیون دلار. شعار شرکت راحتی و ظرافت است. زیبایی، تکنولوژی و کاربری آسان را با هم در آمیخته و محصولی با دوام را به مشتری ارائه می دهد.

بیشتر محصولات مورفی ریچاردز در اروپا به فروش می رسد اما بخش بزرگی از خط تولید شرکت در بریتانیا، هند و چین است. هر کالایی را که طراحی و تولید می کند ابتدا در بازار هند ارائه،  سپس به بازارهای اروپا و دیگر نقاط جهان راه می یابد.

مورفی ریچاردز پیشرو در تولید سشوار اتو بخار و توستر

 

پیشگام در بهره گیری از تکنولوژی روز جهان

مورفی ریچاردز برای تولید محصولات خود با شرکت های نوآور در سطح جهان همکاری دارد و از تکنولوژی های روز جهان در تولید محصولات خود بهره می گیرد از جمله در یکی از آخرین تولیدات خود در رابطه با اتو دستی از تکنیک تازه ای بهره گرفته است که نتیجه همکاری و بهره گیری از دو شرکت سوئدی و آلمانی است.

در این سیستم جدید از کفه شیشه ای و سیستم ضد حریق شرکت Pioneer techاستفاده کرده است. نحوه کار به این شکل است که بدون تولید بخار و بدون نیاز به گرمایش یا توان اضافی انواع پارچه و الیاف را با نهایت امنیت اتو کشی می کند. 

شرکت مورفی ریچاردز ساخت انگلیس

اتو بخار شیشه ای مورفی ریچاردز

Sofia
Hello, I want to work in your company on a voluntary basis, can you offer me anything?
a little about me:https://about.me/soniaj.robinson
محمودی
بهمن ماه ۹۶اتوی شیشه ای مورفی ریچاردز از فروشگاه اینترنتی بانه خریداری کردم.ولی متاسفانه این اتو با تبلیغات انجام شده مغایرت دارد.من اصلا راضی نیستم.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
وبسایت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است