۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A رادیو و ساعت فیلیپس مدل AJ4300B 12

رادیو و ساعت فیلیپس مدل AJ4300B 12

Clock Radio Philips mod AJ4300B 12 FM Double alarme

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

رادیو و ساعت فیلیپس

مدل: AJ4300B/12

 

وسیله ای برای گوش دادن به ایستگاه های رادیویی FM با قابلیت اتصال فلش مموری و شارژ گوشی موبایل. تنظیم دوگانه ساعت برای بیدار شدن در صبح و با تاخیرهای 9 دقیقه ای. تنظیم نور صفحه نمایش بر اساس میزان روشنایی در روز و شب. تنظیم زمان پخش رادیو یا موسیقی و خاموش شدن به صورت خودکار در زمان معین شده. منبع برق مستقیم و باتری 1.5 ولت.

 

با صدای ایستگاه رادیویی مورده علاقه خود بیدار شوید

می توانید ساعت را روی زمانی که می خواهید بیدار شوید تنظیم نمایید، در صبح شما را با صدای ایستگاه رادیویی مورد علاقه تان یا با صدای پیش فرض بیدار خواهد کرد. هنگامی که ساعت تنظیم شده فرا برسد بر روی ایستگاه رادیویی که قبلا گوش داده اید خواهد رفت و صبح را با رادیو شروع خواهید کرد.

رادیو و ساعت فیلیپس

تکرار زنگ برای چرت زدن بیشتر

گاهی پیش می آید که شما می خواهید کمی بیشتر بخوابید، در این حالت با فشار دادن دکمه روی ساعت رادیوی فیلیپس تا 9 دقیقه بر روی بی صدا می رود و پس از آن دوباره الارم شروع به زنگ زدن می کند هر بار می توانید تا 9 دقیقه آن را به تاخیر بیندازید و چرت بیشتری بزنید.

ساعت رادیوی فیلیپس

هشدار دو گانه برای بیدار شدن شما و هسرتان در زمان های مختلف

شما می توانید در دو زمان متفاوت ساعت را تنظیم نمایید تا شما برای نمونه در ساعت 7 به سر کار بروید و همسرتان ساعت 9 برای انجام دادن کارهای خانه یا خرید در بیرون بیدار شود.

ساعت و رادیوی دوگانه فیلیپس

رادیو دیجیتال FM با امکان ذخیره مسیر

شما می توانید ایستگاه های مختلف را به صورت خودکار جستجو کنید و در کانال های مختلف ذخیره نماید تا مجبور نشوید هر بار به دنبال آنها بگردید. با این روش دیگر لازم نیست شماره فرکانس شبکه های رادیویی مختلف را حفظ یا به صورت دستی آنها را پیدا نمایید.

رادیو ساعت fm فیلیپس

تنظیم نور صفحه نمایش

برای زمان های مختلف شبانه روز شما بر اساس میزان نور محیط می توانید نور صفحه نمایش را تنظیم کنید تا هم وضوح بهتری داشته باشد هم چشم شما را مخصوصا در شب اذیت نکند.

ساعت و رادیوی فیلیپس

پورت USB برای شار تلفن همراه

در پشت رادیو ساعت یک پورت USB تعبیه شده و شما می توانید از طریق آن انواع گوشی های تلفن همراه را شارژ نمایید.

رادیو ساعت فیلیپس

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است