۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A مته و پیچ گوشتی شارژی WORKZONE تحت لیسانس آلمان

مته و پیچ گوشتی شارژی WORKZONE تحت لیسانس آلمان

cordless drill driver WORKZONE mod JOZ SP01 1020

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

مته / پیچ گوشتی شارژی ورک زون

مدل JOZ-SP01-1020/93090

ابزاری کاربردی برای تند و شل کردن انواع پیچهای چهار سو و تخت همچنین سوراخ کردن آهن تا عمق 10 میلیمتر و چوب تا عمق 30 میلیمتر. میزان گشتاور را بسته به شرایط و توان تحمل پیچ یا سطح برای حفاری می توانید از درجه 1 تا 19 تغییر دهید. دارای باتری قابل شارژ لیتیوم یونی است و بدون سیم در هر شرایطی می توانید از آن بهره ببرید. میزان سرعت چرخش را در دو شماره 1 و 2 از 0-400 و 0-1500 قابل تنظیم است. در هنگام کار کردن چراغ LED محیط کار را روشن می نماید.

 

کاربرد

این دریل به نصاب ها، نجاران، کابینت کاران و هر کسی که نیاز به سوراخ کردن سطح چوب، فلز و یا شل و تند کردن انواع پیچ ها را دارد توصیه می شود. با توجه به قابلیت بی سیم و شارژ کردن مجدد کاربران می توانند در هر محیطی آن را حمل و استفاده نمایند. بهمراه دریل یک جعبه پلاستیکی با محفظه پلاستیک شفاف نیز قرار داده شده و می توانید لوازم جانبی و خود دریل را به آسانی جابجا نمایید و از ابزار خود محافظت کنید.

مته و پیچ گوشتی شارژی workzone

قابلیت تکنیکی

این دریل با موتور 20 ولت توان جاگذاری سر مته یا پیچ گوشتی تا قطر 10 میلیمتر و حفاری در سطح فلز تا عمق 10 میلیمتر، چوب تا عمق 30 میلیمتر و تند کردن پیچ تا عمق 8 میلیمتری را دارد. میزان گشتاور را بسته به نوع پیچ و میزان سختی آن می توانید تنظیم نمایید و از هرز شدن سر پیچ جلوگیری نمایید. اگر سر دریل را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید میزان گشتاور کم و در جهت عکس عقربه های ساعت گشتاور بیشتر می شود.

مته و پیچ گوشتی شارژی workzone

سرعت چرخش

میزان سرعت چرخش را با جابجا کردن دکمه کشویی روی دریل و قرار دادن در یکی از حالت های 1 و 2 می توانید تغییر دهید. اگر نشانگر بر روی 1 باشد میزان سرعت از 0 الی 400 دور در قیقه و اگر بر روی 2 باشد 0 الی 1500 دور در دقیقه خواهد بود. بسته به میزان فشاری که به دکمه فشاری روی دسته وارد می آید سرعت متغیر خواهد بود. جهت چرخش را نیز می تواند به سمت راست یا چپ برای تند و شل کردن پیچ و یا در حالت وسط یعنی قفل قرار دهید.

مته و پیچ گوشتی شارژی

باتری و لامپ LED

در هنگام کار کردن چراغ LED فعال و محدوده کار را برای شما روشن خواهد کرد. این دریل شارژی است و می توانید دسته را بر روی پایه شارژی قرار دهید تا شارژ شود. هنگامی که چراغ قرمز است یعنی هنوز باتری به شارژ کامل نرسیده و اگر چراغ نشانگر سبز شود یعنی شارژ کامل شده است. نوع باتری لیتیوم یونی است و اگر برای مدت طولانی از دریل استفاده نکنید شارژ باتری خالی نخواهد شد و مدت زمان بیشتری می توانید به صورت بی سیم از دریل استفاده کنید و به شما قدرت مانور بیستری خواهد داد. 

مته و پیچ گوشتی شارژی

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
برند
WORKZONE
تحت لیسانس
آلمان
ساخت
چین
مدل
JOZ-SP01-1020/93090
مشخصات فنی
ولتاژ
20V
دور در دقیقه - پایین
0 تا 400
دور در دقیقه - بالا
0 تا 1500
حد اکثر قطر مته
10 میلی متر
حداکثر نفوذ در چوب
30 میلیمتر
حداکثر نفوذ در فلز
10 میلی متر
چراغ LED
چرخش چپ و راست
قفل
باتری
نوع
لیتیوم یونی

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است