تلفن بی سیم فیلیپس با قابلیت مانیتور کودک مدل D6301B

Cordless phone Philips D6301B Baby monitor alert
تلفن بی سیم فیلیپس با قابلیت مانیتور کودک مدل D6301B
قیمت:
۲۸۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۱۲/۱
تعداد بازدید:
۵۲۱ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

تلفن بی سیم با قابلیت مانیتور کردن کودک فیلیپس

مدل: D6301B

 

این گوشی با صفحه نمایش رنگی 1.8 اینچی همچنین قابلیت مانیتور کردن کودک را دارد. کیفیت صدا HQ-SOUND است و می توانید در حالت بلندگو نیز گفتگو کنید. حالت ECO plus دارد و تا 18 ساعت بدون شارژ مجدد می توانید از آن استفاده کنید. Caller ID برای شناسایی مخاطب پشت خط و ذخیره 100 مخاطب با سه شماره تلفن نیز اط دیگر ویژگی های این گوشی تلفن است. لیست سیاهی از شماره هایی که تمایل ندارید به پاسخوگی می توانید تشکیل دهید و حالت سکوت نیز دارد.

 

نمایشگر رنگی

صفحه نمایش این گوشی رنگی و 1.8 اینچ نیز برگی دارد. شماره ها، تنظیمات و ... را می توانید با وضوح و کیفیت بالا مشاهده کنید.

تلفن بی سیم فیلیپس مدل d6301b

ECO plus

در هنگام شارژ کردن گوشی میزان تابش امواج و مصرف انرژی تا 95 درصد کاهش می یابد. این گوشی بر اساس استانداردهای زیست محیطی تولید شده است.

تلفن بی سیم فیلیپس مدل d6301b

لیست سیاه

اگر تمایل به پاسخ دهی شماره های خاص با پیش شماره های خاص ندارید، در این قسمت می توانید شماره ها را وارد کنید. در صورتی که شماره مذکور بخواهد با شما تماس بگیرد در تلفن شما زنگ به صدا در نخواهد آمد و سکوت و آرامش شما برهم نخواهد خورد. حالت سکوت نیز بررای زمانی که خوابیده اید یا کودک شما خواب است نیز قابل استفاده است.

تلفن بی سیم فیلیپس مدل d6301b

تماس از طریق بلندگو

اگر همزمان با جواب دادن به گوشی لازم باشد کارهای منزل یا دفتر را نیز انجام دهید، این قابلیت بسیار کارآمد خواهد بود. کیفیت صدا از طریق بلندگو تقویت شده و شما به آسانی و بدون در دست داشتن گوشی قادر خواهید بود گفتگو کنید. برای مکالمات چند نفره نیز این ویژگی حائض اهمیت است.

تلفن بی سیم فیلیپس مدل d6301b

کیفیت صدای HQ-SOUND

فیلیپس با تجربه 100 سال تولید محصولات خانگی و صنعتی توانسته بهترین تکنولوژی های روز را ابداع و در محصولات خود به کار برد. کیفیت صدای مخاطب پشت خط بسیار بالا است و انتقال صوت به صورت دیجیتالی است به نحوی که شما احساس خواهید کرد که مخاطب پشت خط روبروی شما ایستاده است.

تلفن بی سیم فیلیپس مدل d6301b

ذخیره مخاطبین

تا 100 نفر همراه با 3 شماره را می توانید در گوشی ذخیره کنید. امروزه دیگر لازم نیست شماره ها را به یاد بسپارید یا در دفترچه تلفن بنویسید و برای پیدا کردن اسامی دچار مشکل شوید. این گوشی تمامی امکانات یاد شده را برای شما فراهم کرده و به سرعت خواهید توانست ارتباط خود را با دوستان، آشنایان، شرکا و غیره را برقرار سازید.

تلفن بی سیم فیلیپس

حداقل 18 ساعت مکالمه

این گوشی هر بار پس از شارژ شدن قادر خواهد بود تا 18 ساعت کار کند. شما برای تماس های خصوصی دیگر لازم نیست به آهستگی حرف بزنید بلکه کافی است به آسانی همراه با مکالمه در باغ، حیاط و هرجایی قدم زده و به صورت بی سیم بدون نگرانی از اتمام شارژ گوشی با خیال آسوده حرف بزنید.

تلفن بی سیم فیلیپس

مانیتور کودک

اگر نوزادان چند ماهه یا زیر دو سال دارید و شبانه روز لازم است که مراقب آنها باشید این گوشی می توانید بسیار کار ساز باشد. گوشی را در اتاق نوزاد گذاشته و تنظیمات را انجام دهید. پایه گوشی را در اتاق خود و همسرتان قرار دهید. در شب اگر کودک بیدار شود و شروع به گریه کردن کند پیغام هشدار به پایه فرستاده خواهد شد شما همچنین می توانید در تنظیمات گوشی شماره موبایل خود را وارد کنید تا پیام به گوشی موبایل ارسال شود. با استفاده از این امکان شما شبانه روز در خانه و بیرون از خانه خواهید توانست از کودک خود مراقبت کنید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha