۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس مدل DVP2880

دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس مدل DVP2880

DVD Player Dvp2880 Philips

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس

مدل: DVP2880/F7

 

وسیله ای کار آمد و به روز شده برای تماشای فیلم، عکس و گوش دادن به ترک های صوتی یا موسیقی. فناوری های فراوانی در این محصول به کار گرفته شده است از جمله cinema pluse برای وضوح بیشتر تصاویر و شبیه سازی کیفیت و وضوح کریستالی. ProReader Drive برای بازسازی دی وی دی یا سی دی های خط و خشدار و پخش داده های صوتی و تصویری به صورت دیجیتالی. HDMI CEC یا تکنولوژی استفاده از یک ریموت کنترل برای چند دستگاه از طریقاتصال HDMI. وضوح تصویر HDMI 1080p و نمایش تصاویر با کیفیت بالا و قابلیت پخش فرمت های کیفیت بالای بدون فشرده سازی. 

 

کیفیت HD 1080 p

تصاویر را در بهترین نوع ممکن از وضوح و کیفیت در قالب HD از طریق اتصالات HDMI نمایش می دهد. توانایی پخش فیلم های HD غیر فشرده سازی را داشته و می تواند فایل های صوتی چند کاناله بدون افت کیفیت یا تغییر به حالت آنالوگ در همان کیفیت HD پخش کند.

دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس مدل dvp2880 1

cinema plus برای کیفیت بهتر و واضح تر

این تکنولوژی پیشرفته  با الگوریتم های بسیار هوشمند به سراغ تک به تک پیکسل های تصویر رفته و از لحاض روشنایی، شفافیت و ... آنها را مورد بررسی و تحلیل قرار داده سپس آنها را بازسازی می نماید تا کوچکترین جزئیاتتصویر نمایان شود.

دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس مدل dvp2880 1

ProReader Drive برای سی دی یا دی وی دی های خراشیده

اگر به مرور زمان یا اتفاقات، سی دی و دی وی دی های شما خراشیده شده اند و در هنگام پخش، صدا و تصویر نا مفهوم می شنوید، این دستگاه دی وی دی برای شما کار ساز خواهد بود. سی دی و دی وی دی خشدار را تا حد امکان با استفاده از این دی وی دی پلیر می توان بازسازی و به صورت دیجیتال محتوای صوتی و تصویری آن را با کیفیت HD پخش کرد.

دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس مدل dvp2880 1

HDMI CEC برای کنترل آسان تمام دستگاه ها

این تکنولوژی بسیار مفید شما را قادر خواهد کرد که تمام دستگاه های متصل به تلویزیون اعم از دی وی دی پلیر، پلی استیشن و ... را تنها با استفاده از یک ریموت کنترل هدایت کنید. نحوه کار به این شکل است که دستگاه های متصل شده به تلویزیون از طریق کابل HDMI توانایی مچ شدن با همدیگر را پیدا خواهند کرد و در صورت غیر فعال بودن یکی از آنها و بالعکس فعال شدن دیگری به شکل خودکار، کنترل شیفت داده می شود بر روی وسیله فعال و کنترل به آن وسیله اختصاص پیدا خواهد کرد.

دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس مدل dvp2880 1

پخش انواع دی وی دی وسی دی

با استفاده از این پلیر می توانید انواع نوارهای دی وی دی و سی دی شامل CDs, (S)VCDs, DVDs, DVD+R, DVD-R, DVD+RW or DVD-RW را پخش کنید.

دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس مدل dvp2880 1

نمایش تمام صفحه

در این دی وی دی پلیر تصویر به صورت تمام صفحه و بدون نوارهای سیاه در بالا و پایین نمایش داده خواهد شد و به صورت خودکار تصویر کشیده خواهد شد بدون آنکه کیفیت و ابعاد واقعی و طبیعی هود را از دست بدهد.

دستگاه دی وی دی پلیر فیلیپس مدل dvp2880 1

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است