۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو سالاد ساز و چرخ گوشت سیلور کرست مدل SGR 150 A1

سالاد ساز و چرخ گوشت سیلور کرست مدل SGR 150 A1

Electric Grater SilverCrest SGR 150 A1

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

سالاد ساز برقی و چرخ گوشت سیلور کرست

مدل SGR 150 A1

در مهمانی های بزرگ یا خانوادگی شما می توانید انواع سالاد ها را به هر نوع برش و تزئینی رنده کرده یا برای صبحانه پنیر را به اشکال مختلف، ورقه ای، آسیاب شده و دیگر اشکال انواع دیگر آماده سازید همچنی برای تزئین دسر و بستی، شکلات، کاکائو، نارگیل، انولع خوراکی های مغز دار را با آستفاده از رنده مخصوص خرد کرده و روی آنها بریزید.

سالاد ساز سیلور کرست silver crest sgr 15 a1

سبزی یا میوه و پنیر حتی آجیل را از طریق دهانه وارد سالاد ساز کرده سپس رنده به صورت دورانی می چرخد. بسته به یکی از 5 نوع رنده به شکل و اندازه مورد دلخواه در خروجی می توانید ماده مورد نظر را مشاهده کنید. رنده ها را پس از استفاده جدا کرده و همراه با دیگر قطعات جانبی سالاد ساز می توانید در ظرف شویی یا به صورت دستی بشویید.

 

انواع سبزی مانند: فلفل سبز و قرمز، خیار، کلم، کاهو و دیگر سبزی جات مشابه همچنین اناوع میوه های با پوست زخیم مثل سیب، به و نارگیل را به هر شکل و اندازه و کیفیتی که مایل باشید می توانید رنده کنید. در تهیه صبحانه انواع پنیرهای سفت را در داخل سالاد ساز بریزید تا به صورت رنده شده یا ورقه ورقه در خروجی مشاهده نمایید. برای تزئین بستنی یا دیگر دسرها نیز قطعات کاکائو یا شکلات را نیز به صورت خرد شده تحویل شما می دهد.

سالاد ساز سیلور کرست silver crest sgr 15 a1

بسیار سبک همراه با طراحی شکیل زینت بخش آشپزخانه شما خواهد بود. رنده های پنج گانه را می توانید پشت دستگاه در یک محفظه قرار دهید تا جای کمتری اشغال نماید. تمام قطعات بدنه و بسته بندی دستگاه مبتنی بر موازین و قوانین زیست محیطی تولید شده است و بعد از استفاده قابل بازیافت می باشند.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است