۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو اپیلیدی شارژی سیلور کرست مدل SED 37 C2 ساخت آلمان

اپیلیدی شارژی سیلور کرست مدل SED 37 C2 ساخت آلمان

Epilator SED 37 C2 Made in germany

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

موکن سیلور کرست

مدل Epilator SED 3.7 C2

برای تمیز کردن زیر بغل، سینه و شکم، دست و پا از موهای زائد می توانید از این موچین برقی استفاده کنید. سری مو چین را می توانید به آسانی از موتور و بدنه جدا کنید و هربار پس از استفاده کردن آن را با آب تمیز کنید. این موچین شارژی است، یعنی شما در 80 دقیقه می توانید به صورت کامل آن را شارژ کرده سپس برای 40 دقیقه بدون وقفه از آن استفاده نمایید. یک چراغ LED با رنگ قرمز و سبز میزان شارژ را به شما اعلام می کند، یعنی در صورتی که شارژ رو به اتمام باشد، قرمز و هنگامی که شارژ کامل، سبز خواهد شد. سرعت این موچین را در دو سطح می توانید تنظیم کنید.

موکن سیلور کرست مدل 32 c

نحوه استفاده

بهتر است که بعد از حام یا دوش کردن از موچین استفاده کنید زیرا بعد از حمام، پوست بدن نرم شده و به هنگام استفاده درد کمتری خواهد داشت و قرمزی پوست زودتر خوب می شود. برای موهای بلند دردناک و موهای بسیار ریز هم به دندانه گیر نخواهد کرد پس بهتر است بین 3 تا 5 میلیمتر مو بلند باشد. در صورتی که مو بلند است می توانید با قیچی آن را کوتاه کنید.

بهتر است که پوست و مو خشک باشد تا موها در بین دندانه های مو کن قرار گیرد و عملیات تمیز کردن بدن از مو بهتر انجام گیرد.

پس از استفاده، بدن و نواحی را که با موچین تمیز کرده اید را با مواد حاوی عصاره آلوئه ورا یا بابونه ماساژ دهید تا درد تسکین یابد البته از لوسیون های نرم کننده نیز می توانید استفاده کنید. 

هنگامی که کارشما با موچین تمام شد سری را از بدنه جدا کرده و با استفاده از برسی که به همراه دستگاه قرار گرفته آن را تمیز سپس با استفاده از آب می توانید بشورید. یک کیسه مخصوص در بسته بندی دستگاه قرارداده شد و از آن به عنوان محافظ استفاده کنید.

موکن سیلور کرست مدل 32 c

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است