۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو کولر گازی جنرال 24000 سرد و گرم

کولر گازی جنرال 24000 سرد و گرم

GENERAL Air Conditioner 24000BTU

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

کولر گازی جنرال 24000

مناسب برای مناطق شرجی و حاره ای با دمای 52 درجه سلسیوس و قدرت 24000BTU. نوع گاز R410A و کمپرسور تروپیکال کم مصرف با طراحی تایلند و مونتاژ چین. تنظیم دمای محیط بین 17 تا 30 درجه سلسیوس در هر دو حالت گرمایشی و سرمایشی. پره های قابل چرخش و به جریان انداختن هوا در تمام زوایا به صورت خودکار و کنترل دستی سرعت فن از طریق ریموت کنترل. تایمر روشن/خاموش قابل تنظیم جهت بهره وری بیشتر انرژی. فیلتر گرد و غبار قابل شستشو و رادیات طلایی مقاوم در برابر پوسیدگی یا خوردگی.

 

مناسب برای مناطق شرجی و حاره ای

به طور کلی کولر گازی ها به نسب اقلیم های مختلف در 6 رده درجه بندی می شوند: T6، ...، T1 و هر کدام برای شرایط آب و هوایی متفاوتی مناسب هستند. این کولر گازی جنرال چالوس در رده T3 یا نقاط شرجی و بسیار گرم قرار می گیرد و در محیط های تا دمای 52 درجه سلسیوس نیز کار خواهد کرد. این کولر گازی با توجه به اقلیم ایران به خصوص برای جنوب و شمال کشور گزینه بسیار خوبی است و با شرایط آب و هوایی این مناطق سازگار است.

کولر گازی جنرال 24000

گاز R410A

جهت تهویه هوا، تمام کولر گازی ها همان طور که از نامشان پیدا است به گاز نیاز دارند و هر کدام به نسبت نوع طراحی کمپرسور و مدل های مختلفی که در بازار وجود دارند متفاوت هستند. در این کولر گازی جنرال چالوس از گاز R410A استفاده شده و به نسبت مدل های قدیمی تر که از گاز R22 یا R32 استفاده می کردند مزایای بیشتری دارد و در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

1- گاز R410A از محفظه بسیار ضخیم تری برخوردار است زیرا دمای جوش بالاتری دارد و نیاز به مراقبت بیشتر در نتیجه به نسبت مدل های دیگر، کمپرسور مقاومت بیشتری در برابر پوسیدگی خواهد داشت و طول عمر بیشتری دارند.

 

2- گاز R22 به دلیل اثرات مخرب بر روی محیط زیست قرار است که تا سال 2020 از چرخه صنعت حذف شود بنابراین هزینه خدمات پس از فروش آنها نیز بالاتر خواهد رفت و هزینه تعمیر کمپرسورهای سازگار با این نوع گاز به مراتب بالتر رفته است. نتیجه اینکه گاز R410A در دراز مدت و کوتاه مدت صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

 

3- گاز R410A به دلیل انعطاف پذیری بیشتر با روان کننده های صنعتی، استهلاک کمپرسور را پایین آورده و طول عمر آن را افزایش خواهد داد.

 

4- گاز R410A در مصرف انرژی تا 50 درصد بهره وری بیشتری دارد و هزینه های قبض برق شما را کاهش خواهد داد.

 

گرمایش و سرمایش

در هر دو حالت گرمایشی یا سرمایشی قابل استفاده کردن است و می توانید دمای محیط را از 17 تا 30 درجه ثابت نگهدارید. تا فضای 80 متر مربع کارایی دارد و دمای منزل را برای شما گرم یا خنک خواهد کرد. پره های قابل چرخش، تمام گرما / سرما تولیدی را در تمام جهات و زوایا به جریان می اندازد تا محیط یک دست و هم هوا باقی بماند.

کولر گازی 24000 جنرال چالوس

فیلتر گرد و غبار

جهت تصفیه هوای داخل محیط و جدا کردن ذرات معلق موجود، فیلتر های قابل جدا شدن و قابل شستشو پیشبینی شده است. بعد از هر 240 ساعت کار کردن یا به طور تقریبی هر 2 هفته یک بار، فیلتر ها را جدا کرده و با محلول متوسط یا کف آب و صابون آنها را بشویید. بعد از 2880 ساعت کار، فیلترها را تعویض نمایید تا همیشه هوایی سالم و بهداشتی را تنفس کنید. جهت سرویس کردن کولر گازی حتما از دستور العمل نوشته شده در دفترچه راهنما پیروی کنید تا به خود و دستگاه آسیب نرسانید.

 

تایمر روشن / خاموش خودکار

اگر در بیرون از منزل حضور دارید و قبل از بازگشت به خانه می خواهید که دمای محیط خنک شود یا هنگام رفتن به تخت خواب و قبل از طلوع آفتاب که دمای محیط سرد تر می شود و لازم است کولر گازی خاموش شود این قابلیت بسیار کاربردی است و در کاهش مصرف انرژی فوق العاده مؤثر خواهد بود. تایمر کولر گازی را می توانید تا 24 ساعت با دقت نیم ساعت کم و زیاد کنید.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
جنرال GENERAL
مدل
GG-S24000PLATINUM
طراحی موتور
تایلند
مونتاژ
چین
نوع
اسپلیت
مشخصات پنل داخلی
تعداد پنل
1
وزن خالص
13.2 کیلو گرم
وزن ناخالص
16.2 کیلو گرم
وزن خالص
48.8 کیلو گرم
وزن ناخالص
57.3 کیلو گرم
نوع کمپرسور
تروپیکال
شرایط آب و هوایی
گرم و حاره ای
ناحیه کاربرد
T3
عملکرد
سرمایش و گرمایش
مناسب برای فضای
80 متر مربع
ظرفیت سرمایش
7181 وات
ظرفیت گرمایش
7913
ظرفیت کل کولر گازی
24000BTU
نوع گاز
R410A
حداقل دما
17
حداکثر دما
30
نوع رادیات
طلایی
فیلتر
ریموت کنترل

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است