۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A تلفن بیسیم زیمنس منشی دار مدل AS185 ساخت آلمان

تلفن بیسیم زیمنس منشی دار مدل AS185 ساخت آلمان

Gigaset AS185 Cordless Phone Siemens

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

تلفن بی سیم منشی دار زیمنس

مدل Gigaset AS185

تلفن بیسیم زیمنس با قابلیت برد مفید در فضای آزاد تا 300 متر و در فضای بسته یا منزل تا 50 متر. منشی دار با قابلیت ذخیره پیام تا 25 دقیقه و تماس داخلی با ست کردن حداکثر 4 گوشی به صورت همزمان. نمایش شماره مخاطب (Calller ID) همچنین وضعیت گوشی شامل میزان شارژ، آیتم های فعال، تاریخ و زمان ودیگر ویيگی های فعال یا غیر فعال بر روی صفحه نمایش دیجیتالی. ذخیره مخاطب، حداکثر تا 80 نفر همراه با نام و شماره. سازگار با محیط زیست و کاهش مصرف انرژی، حداکثر تا 80 درصد. جوابگویی از طریق بلندگو یا درست کردن تماس های کنفرانس با 2 گوشی.

 

تلفن بی سیم حداکثر با برد 300 متر

قابلیت اصلی این گوشی بی سیم بودن است و حداکثر در فضای باز یعنی بدون مانع فیزیکی مثل دیوار، می تواند تا 300 متر برد داشته باشد اما در داخل منزل یا فضای بسته همراه با موانع فیزیکی مانند دیوار و سقف، حداکثر 50 متر برد دارد.

 

منشی دار با قابلیت ضبط پیام تا 25 دقیقه

یکی دیگر از ویژگیهای این گوشی منشی دار بودن یا ضبط پیام است. در مواقعی که در منزل یا دفتر حضور ندارید اگر تماسی با شما گرفته شود، مخاطب می تواند پیام را بر روی گوشی شما ذخیره کنید و هنگامی که به منزل یا دفتر برگشتید پیام ها را مدیریت کنید. با استفاده از این قابلیت هیچ پیام فوری و ضروری را از دست نخواهید داد.

 

صفحه نمایش دیجیتالی

با استفاده از این صفحه نمایش می توانید تمام وضعیت گوشی، تنظیمات، پیام ها و شماره های دریافتی را مدیریت نمایید. تاریخ و ساعت بر روی صفحه نمایش داده می شود و تماس های ورودی را می توانید ببینید.

 

INT  یا تلفن داخلی

به صورت همزمان می توانید حداکثر 4 گوشی را به صورت بی سیم با همدیگر ست کرده سپس بدون نیاز به خط تلفن و فقط از طریق امواج بی سیم تماس های صوتی را برقرار کنید. این ویژگی برای دفتر، کارگاه و کارخانه، مطب یا خانه های بزرگ و ویلایی بسیار کار آمد است و می توانید سریعتر به همکاران یا اعضای خانواده دسترسی داشته و همدیگر را از وضعیت محل کار و زندگی یا پیام های فوری آگاه کنید.

 

شماره گیری سریع و دفترچه تلفن دیجیتالی

دیگر لازم نیست اسامی را همراه با شماره به صورت دستی در دفترچه تلفن های کاغذی بنویسید! بر روی تلفن حداکثر تا 80 مخاطب را همراه با نام و شماره می توانید ذخیره کنید و در کمترین زمان ممکن به شماره های آنها دسترسی پیدا کنید سپس شماره گیری را تنها با فشار دادن یک دکمه انجام دهید.

 

سازگار با محیط زیست با 80 درصد صرفه جویی در انرژی

این محصول سازگار با محیط زیست طراحی و تولید شده است. در حالت Standby یا حالت خواب، تلفن تا 60 درصد انتشار امواج یا مصرف انرژی را پایین می آورد و با فعال کردن ECO این میزان به 80 درصد می رسد اما به این معنی نیست که خاموش می شود بلکه با تلفن ورودی فورا به حالت فعال باز می گردد اما در بیشتر موارد که تماس ورودی یا خروجی ندارید به صوت خودکار مصرف انرژی پایین می آید.

 

تماس های کنفرانسی

با استفاده از سیستم صوتی بسیار قوی و پیشرفته شما می توانید از طریق بلندگو به صورت دست باز همزمان با انجام دادن کارهای منزل یا محل کار پیام های تلفنی را نیز مدیریت کنید همچنین از طریق دو گوشی بی سیم و بلند گو می توانید به صورت دسته جمعی با مخاطب یا مخاطبین پشت تلفن گپ و گفتگو داشته باشید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است