۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو بخاری ژاپنی برقی گازی مدل GFH 2404S W5 ساخت 2017

بخاری ژاپنی برقی گازی مدل GFH 2404S W5 ساخت 2017

heater japanese GFH 2404S W5

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۹/۹/۲
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

بخاری برقی گازی استوک ژاپنی مدل GFH-2404S-W5

پنل دیجیتال

می توانید از طریق دکمه های روی پنل و یک صفحه نمایش دیجیتالی تنظیمات مربوط به درجه حرارت، تایمر و نمایش خظاهای احتمالی را تماشا و کنترل کنید. شکل و طراحی پنل حس تکنولوژی روز جهان را با زیبایی ادغام کرده و از یک بخاری، ظاهری زیبا و همگون با محیط ساخته است

بخاری بررقی گازی استوک ژاپنی مدل gfh-2404s-w5

ظرفیت گرمایش

از حداقل 0.52 تا حداکثر 2.44 کیلو کالری انرژی تولید می کند و با مصرف گاز طبیعی همراه با یک فن الکتریکی گرمای تولیدی را در محیط پخش می کند. به اصطلاح به آن برقی گازی یا گازی برقی گفته می شود. انرژی پایه می تواند گاز شهری یا کپسول گاز باشد و با استفاده از یک فن گرمای تولید شده در آتش دان در محیط پخش می شود.

 

بدون دودکش

با بکار گیری فیلتر هوای قابل جدا سازی می تواند بدون نیاز به دودکش محیط را گرم نگه دارد. سنسورهای بسیار حساسی در ان بکار برده شده و می تواند مقدار اکسیژن محیط را اندازه گیری کند تا در صورت افت اکسیژن به صورت خودکار خاموش شود. این بخاری برای محیط و اقلیم های مختلف طراحی شده است. برای مثال مغازه، کارگاه، سالن انتظار، مسجد، داخل منزل، خانه باغی و اماکنی مشابه. از قرار دادن این بخاری ها در اماکن بسته تا حد امکان خودداری نمایید اما همان طور که ذکر شد، حتی در صورت افت اکسیژن یا پایین آمدن غلظت اکسیژن به صورت خودکار خاموش می شود و هیچ خطری ندارد زیرا بر اساس اقلیم زلزله خیز ژاپن ساخته شده و با هر لرزش، افتادت یا موارد دیگر از طریق سنسورهای هوشمند فورا خاموش می گردد تا از آسیب هایی مانند گاز گرفتگی یا آتش سوزی پیشگیری نماید.

بخاری بررقی گازی استوک ژاپنی مدل gfh-2404s-w5

تایمر

معولا این بخاری ها بعد از 1 ساعت کار کردن مداوم خاموش می شوند اما شما می توانید آن را تا 8 ساعت نیز تنظیم نمایید همچنین می توانید آنها را برای زمان های مشخصی برنامه ریزی کنید تا در یک زمان خاص روشن یا خاموش شوند.

 

دمای محیط ثابت

با تنظیم درجه حرارت محیط که معمولا از 15 تا 31 درجه سانتیگراد است می توانید بخاری را در یک دمای معین ثابت نگه دارید تا هم در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید هم دمای اتاق بیش از اندازه گرم یا سرد نشود.

 

سرویس سالانه

این بخاری را سالی یک بار می توانید به تعمیرگاه های مربوطه برده تا فیلتر و آتش دان آنها را تمیز کنند و بهره وری مصرف سوخت آنها بالا باقی بماند همچنین از سوخت ناقص آنها جلوگیری شود البته این بیشتر شامل بخاری های نفتی برقی است اما برای مدل های گازی برقی نیز چنین چیزی پیشبینی شده است.

 

وزن و ابعاد بخاری

بسیار سبک در حجم و اندازه مناسبی طراحی شده تا جای کمتری را اشغال نماید. در طراحی آن توجه شده تا هارمونی و دیزاین محیط را برهم نزند.

ویژگی های محصول

ساخت
ژاپن
مدل
GFH-2404S-W5
مشخصات فنی
نوع سوخت
گاز
عملکرد مصرف برق
9 الی 13 وات
حداقل گرمای تولیدی
0.52 کیلو وات کالری
حداکثر گرمای تولیدی
2.44 کیلو وات کالری
قابلیت ها
بدون دودکش
سنسور میزان اکسیژن محیط
سنسور لرزش
تایمر
پنل دیجیتالی
ابعاد
W410 × D128 (پای 148) × H 370 میلیمتر

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است