بستنی ساز آمبیانو مدل MD 16980 (ساخت آلمان)

Ice cream maker ambiano MD 16980 made in germany
استوک A بستنی ساز آمبیانو مدل MD 16980 (ساخت آلمان)
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
درجه بندی:
استوک A
وضعیت:
موجود نیست
موجود نیست

بستنی ساز آمبیانو (ساخت آلمان)

مدل: MD 16980

 

این بستنی ساز ظرفیت 700 میلی لیتر را دارد و در دو نوع قیفی و اسکوپ بستنی های سفت یا نرم را برای شما تهیه می کند. میزان مصرف انرژِ آن 90 وات است و کاسه از آلومنیوم ساخته شده است. میزان دما در ظرف 2 ساعت به زیر منفی 15 درجه و حتی تا منفی 18 درجه می رسد. به محض آنکه سغتی بستنی بیش از اندازه شود و حرکت همزن را سخت کند، دستگاه شروع به بیپ زدن می کند و به صورت خودکار خاموش می شود. استفاده این بستنی ساز برای خانگی یا در دفتر و محل کار است.

 

شرکت آمبیانو

آمبیانو یکی از زیر شاخه های شرکت مدیون آلمان است. مدیون در زمینه های فراوانی از جمله قطعات کامپیوتر نیز فعال است و شعبات فراوانی در استرالیا، اروپا، چین و دیگر نقاط جهان دارد. شرکت مادر در شهر اسن آلمان قرار گرفته است.

بستنی ساز ambiano md 16980

قطعات

این مدل از بستنی ساز با تکنولوژی و استانداردهای اروپایی تهیه شده است و بعضی از قطعات مانند آداپتور ساخت چین است. این محصول استوک می باشد و سفارش اروپا است.

بستنی ساز ambiano md 16980

کاربرد

شما از این بستنی ساز به عنوان یک وسیله خانگی و نه برای کارهای تجاری یا صنعتی می توانید استفاده کنید. انواع بستنی های میوه ای، وانیلی، قیفی، اسکوپ و ... را با استفاده از دفترچه راهنما می توانید تهیه کنید. بستنی هایی که به صورت صنعتی تهیه می شوند غالبا با مواد نگهدارنده یا در شرایط نامعلوم تهیه می شوند اما شما با استفاده از این وسیله هر زمان که لازم بدانید می توانید در 30 دقیقه انواع بستنی ها را برای پذیرایی از مهمانان، مشتریان و یا اعضای خانواده تهیه کنید.

بستنی ساز ambiano md 16980

نوع استفاده کردن

100 گرم شیر، 100 گرم خامه و سه قاشق غذا خوری شکر را در کاسه آلومنیومی ریخته سپس درب آن را می بندید. بسته به اینکه چه نوع بستنی یعنی نرم یا سفت، یکی از این دو را که بر روی بدنه به صورت دکمه های به شکل بستنی قیفی و اسکوب قرار داده شده را انتخاب می کنید. دستگاه شروع به کار می کند.

بعد از نیم ساعت بستنی به صورت نرم آماده است، اگر بخواهید بستنی حالت سفت تر بگیرد شما باید تا 50 دقیقه صبر کنید تا بستنی به صورت اسکوپ آماده شود. میزان دما در این بستنی ساز به زیر منفی 15 درجه و حتی تا منفی 18 درجه نیز می رسد.

 

مزیت این بستنی ساز به نسبت دیگر محصولات مشابه

در نمونه های دیگر شما مجبور به استفاده از یخ خورد شده به هنگام مخلوط کردن مواد بهمراه دستگاه هستید، یا مجبورید بعد از مخلوط کردن و همزدن مواد آن را به فریزر انتقال دهید تا حالت سفت به خود گیرد. در دستگاه های دیگر حتی شما باید از مواد اولیه یا خامه مخصوص بستنی استفاده کنید اما با استفاده از این دستگاه بستنی ساز آمبیانو شما فقط مواد اولیه مانند شیر، خامه، شکر و در صورت تمایل تکه های میوه را در کاسه می ریزید و دستگاه را روشن ی کنید. بعد از 30 دقیقه الی 1 ساعت بستنی آماده است و می توانید میل کنید.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha