۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو کارواش کارچر مدل Pressure washer K4 Home

کارواش کارچر مدل Pressure washer K4 Home

Karcher Pressure washer K4 Home

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

کارواش کارچر مدل Pressure washer K4 Home

وسیله ای کار آمد و جمع و جور برای شستشو و نظافت مکان های عمومی، تجاری، خصوصی یا وسایل حمل و نقل، مبلمان شهری، پارک و باغ. با استفاده از این کارواش کارچر می توانید در کمترین زمان ممکن و با حداکثر بهروی همچنین صرفه جویی در مصرف آب و زمان بهترین نتایج را بدست آورید. سری ها و نازل های مختلف شما را یاری می دهد تا بتوانید هر نوع مکان یا وسیله ای را تمیز و پاکیزه کنید.

 

مصرف انرژی

با ولتاژ 230 ولت و جریان متناوب 50 هرتز کار می کنید، توان مصرفی 1.8 کیلوات ساعت را دارد. کابل برق را می توانید به صورت دستی جمع کنید.

کارواش کارچر مدل k4 1

مصرف آب

حداکثر فشار جریان آب تا 0.8 MPa را تحمل می کنید، آب ورودی تا 40 درجه سانتی گراد را می پزیرد و می توانید جریان آب ورودی با فشار 9 لیتر در دقیه را تحمل کند. در هر دقیقه حداکثر 7 لیتر در دقیقه و 420 لیتر در ساعت آب مصرف می کند.

 

لوازم جانبی

یک عدد دسته تفنگی و دو عدد دسته با قابلیت تنظیم کردن نوع پاشیدن آب یا تیز کردن جریان آب خروجی و یک عدد برس همراه با یک باک آب برای مخلوط کردن مایع تمیزکننده با آب برای شستشوی بهتر قرا داده شده است و می توانید سطوح فلزی، سیمانی و ... را توسط این نازل ها تمیز کنید. با چرخاندن نازل های میله ای نوع خارج شدن آب به صورت فشار قوی یا آب پاش تنظیم کنید همچنین توسط نازل برس دار سوحی مانند بدنه ماشین یا ... را همراه با فشار آب برس کشی خواهید کرد.

نازل تانکر دار نیز برای ریخت مایع تمیز کننده مانند ریکا و ... در نظر گرفته شده است تا به تریج با آب خروجی مخلوط شده و به شیوه ای بهتر کار شستشو را انجام دهید.

کارواش کارچر مدل k4 1

ابعاد و اندازه کارواش

به آسانی در هر گوشه ای از پارکینگ می توانید آن را قرار دهید و با چرخ هایی که در طرفین و دسته قابل جمع شدنی که دارد به آسانی جابجا می شود بدون آنکه شما را دچار زحمت کند. وزن خالص بدنه بدون در نظر گرفتن لوازم جانبی 11.8 کیلوگرم و همراه با وسایل 13 کیلوگرم است. اگر بخواهید آن را از زمین بلند کرده و داخل ماشین قرار دهید، یک برآمدگی در پایین تعبیه شده تا به شیوه ای امن تر و سریعتر آن را بلند کنید.

طول بدنه 300 میلی متر،عرض 394 میلیمتر و ارتفاع 876 میلیمتر است. طراحی شکیل و بسیار زیبایی دارد و زینت بخش خانه شما خواهد بود.

 

کارچر و محیط زیست

شرکت آلمانی کارچر در بیش از بیست کشور اروپایی، آسیایی، آمریکایی و اقیانوسیه نمایندگی یا واحدهای تولیدی تحت لیسانس تاسیس نموده و سابقه ای نزیدک یک قرن در طراحی و تولید لوازم شستشو را دارد. این شرکت محصولات خود را بر اساس استاندارهای زیست محیطی تولید می کند و بیشترین بهره وری  را نسبت به محصولات مشابه در مصرف آب و انرژی دارد.

ویژگی های محصول

کارایی
قدرت
1800W
فشار آب
130 بار
میزان مصرف آب
420 لیتر در ساعت
وسایل جانبی
طول شلنگ
6 متر
Dirt blaster
Vario power lance
کاربرد
شستشوی فرش و موکت
شستشوی ماشین سواری
شستشوی پله
شستشوی حیات و گاراژ
شستشوی مبلمان
شستشوی دوچرخه و موتور سیکلت
شستشوی دیوار و کامپوزیت
شستشوی لوازم باغبانی
شستشوی لوازم ساختمانی
شستشوی نرده و حصار
مخزن مواد شوینده
ابعاد
300×394×876 میلی متر

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است