۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو اسپرسو ساز توکار حرفه ای میکس مدل CM091718747 ساخت ایتالیا

اسپرسو ساز توکار حرفه ای میکس مدل CM091718747 ساخت ایتالیا

MIX built in automatic coffee machine with portafilter

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

اسپرسو ساز حرفه ای میکس مدل CM091718747

قیمت، خرید و مشخصات

بدنه تمام استیل ضد زنگ، محفظه آسیاب دانه های قهوه، تهیه اسپرسو، نسپرسو، کاپوچینو و قهوه با استفاده از دانه های تازه قهوه، پودر آماده، کپسول و کیسه ای در سه درجه مختلف. خروجی بخار آب جهت تهیه سر شیر یا جوشاندن شیر برای درست کردن کاپوچینو و خروجی مخصوص آب گرم. روشن خاموش شدن خودکار دستگاه توسط تایمر قابل تنظیم. مخزن 2.5 لیتری آب و جوشاندن آن حداکثر در عرض 3 دقیقه با قابلیت رسوب زدایی و پاک کردن خودکار.

 

نصب توکار

این دستگاه اسپرسو ساز حرفه ای را می توانید داخل کابینت آشپزخانه یا کافی شاپ به صورت توکار روی ریل هایی که به همراه دستگاه قرار داده شده نصب کنید. ریل های دو طرفه را توسط پیچ به کابینت متصل کرده سپس اسپرسو سار را روی آن قرار دهید تا به آسانی بتوانید آن را بیرون آورده و تمیز کنید یا اینکه در مخزن مخصوص آب و قهوه بریزید.

اسپرسو ساز حرفه ای میکس

قدرت بخار 15 بار

توان مصرفی دستگاه جوشاندن آب 1000 و آسیاب قهوه 100 وات است که در مجموع می شود 1100 وات. قدرت بخار 15 بار است که بسته به غلظت قهوه می توانید آن را در سه سطح کم، متوسط و زیاد تنظیم کنید. در عرض 3 دقیقه آب را می جوشاند و به دو صورت بخار یا آب جوشیده آن را تحویل شما خواهد داد. روی پنل دیجیتالی و لمسی اسپرسو ساز می توانید درجه حرات یا غلظت قهوه را تعیین کنید.

قیمت اسپرسو ساز میکس 15 بار

آسیاب قهوه

ظرفیت مخزن مخصوص دانه های قهوه 350 میلی لیتر است و با ریختن دانه های قهوه در داخل آن می توانید آنها را در درجات متفاوت آسیاب کنید. مخزن قهوه در بالای دستگاه واقع شده و یک درپوش پلاستیکی روی آن قرار گرفته است. یک کلید چرخشی در سمت چپ اسپرسو ساز تعبیه شده و با چرخاندن آن می توانید دانه های قهوه را در هر سطحی که تمایل داشته باشید آسیاب کنید.

آسیاب قهوه اسپرسو ساز و کاپوچینو میکس ایتالیا

تهیه کاپوچینو

هماند تهیه قهوه همان مسیر را بروید ولی در پایان باید 100 میلی لیتر شیر را در داخل یک پارچ یا لیوان بزرگ بریزید سپس آن را در زیر نازل بخار یا شیر خروجی بخار آب که یک لوله باند است قرار دهید به نحوی که لوله در شیر فرو برود تا توسط گرمای بخار آب جوشیده شده و به حالت پف کرده تبدیل گردد. شیر جوشیده، گرم و کف کرده را روی قهوه داخل فنجان بریزید تا کاپوچینو آماده شود.

نازل پف دادن شیر اسپرسو ساز و کاپوچینو میکس

نسپرسو

به همراه اسپرسو ساز میکس، لوازم جانبی مخصوص تهیه نسپرسو نیز قرار داده شده و با قرار دادن کپسول های آماده قهوه می توانید در کمتر از 3 دقیقه نسپرسو را برای 2 نفر تهیه کنید. با گذاشتن کپسول نسپرسو در کاپ یا محفظه مخصوص و با استفاده از فشار بخار می توانید با هر میزان غلظتی قوه را تهیه کنید. تفاوت نسپرسو و قهوه در این است که دیگر نیازی به آسیاب کردن قهوه ندارید و به صورت آماده می توانید آنها را تهیه کرده سپس در کاپ مخصوص قرار دهید تا سریعتر قهوه را آماده کند. معمولا همانند چای کیسه ای بسته بندی شده اند و بعد از استفاده تفاله ای از آن باقی نخواهد ماند و تمیز کردن دستگاه ساده تر خواهد بود.

نسپرسو ساز و اسپرسو ساز میکس

اسپرسو

دانه های تازه قهوه یا پودر شده را را در پورتافیلتر بریزید سپس غلظت یا همان فشار بخار را در یکی از سه حالت کم، متوسط و زیاد تنظیم کنید تا عصاره قهوه در فنجان چکیده شده و آماده سرو کردن شود.

اسپرسو ساز میکس ایتالیا

صفحه نمایش دیجیتالی

یک پنل بسیار زیبا روی بدنه واقع شده و توسط آن می توانید به صورت لمسی تنظیمات مربوط به دستگاه را انجام دهید از جمله درجه حرارت بخار، آسیاب دانه های قهوه، نازل بخار آب، تنظیم ساعت یا آلارم، دیدن کدهای خطا و پیام های هشدار.

صفحه دیجیتالی اسپرسو ساز میکس ایتالیا 1000 وات

مخزن آب 2.5 لیتری

ظرفیت مخزن 2.5 لیتر است و از جنس پلاستیک شفاف ساخته شده است. آن را با آب خنک به هر میزانی که لازم دانستید پر کنید اما مراقب باشید که از آب گرم یا جوشیده شده استفاده نکنید و پس از اتمام کار، آب باقی مانده را دور بریزید تا در مخزن باقی نماند.

مخزن آب 2.5 لیتری اسپرسو ساز میکس ایتالیا

روشن خاموش شدن خودکار

با ست کردن ساعت دستگاه و تنظیم زمان آماده به کار و خاموش شدن می توانید اسپرسو ساز را خودکار خاموش و روشن نمایید.

 

رسوب زدایی

توسط فشار بسیار بالای بخار آب تمام رسوبات داخل اسپرسو ساز را جارو خواهد کرد و دستگاه را از هر نوع جرمی محفوظ نگه خواهد داشت تا مجاری داخلی دچار گرفتگی و خوردگی نشوند. جنس بدنه و لوازم جانبی مانند کاپ، نازل بخار و ... تماما از استیل بسیار مرغوبی ساخته شده اند که در برابر لکه، خراش و زدگی فوق العاده مقاوم هستند.

 

SN: 1816009

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
میکس MIX
مدل
cm091718747
ساخت
ایتالیا
ابعاد
پهنا
595 میلی متر
عمق
320 میلی متر
ارتفاع
458 میلی متر
وزن
25 کیلو گرم
مشخصات فنی
نوع
توکار
کاربرد
حرفه ای
حالت آماده به کار
ظرفیت مخزن آب
2.5 لیتر
رسوب زدایی خودکار
قدرت بخار آب
15 بار
آسیاب قهوه
ظرفیت مخزن آسیاب
350 میلی لیتر
تنظیم غلظت قهوه
نازل بخار آب
زمان جوشاندن آب
3 دقیقه
کاپوچینو ساز
اسپرسو ساز
نسپرسو ساز
مخزن شیر
جنس بدنه
استیل ضد زنگ و لکه
سینی چکه گیر
صفحه نمایش
دیجیتالی و لمسی

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است