۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک B متر و تراز لیزری 5 کاره پاورفیکس مدل PMDL 5 A1 ساخت آلمان

متر و تراز لیزری 5 کاره پاورفیکس مدل PMDL 5 A1 ساخت آلمان

Multi function detector PMDL 5 A1

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
استوک B
وضعیت :
تماس بگیرید

قیمت مترسنج و تراز لیزری بانه استوک

متر سنج لیزری 5 کاره

مدل PMDL 5 A1

مترسنج و تراز لیزی پاورفیکس ساخت آلمان با لیزر کلاس 2 و طول موج فراصوت 650nm می توانید به عنوان تراز، متر و تشخیص سیم برق در دیوار از آن استفاده کنید. در واحد متر توانایی محاسبه متر مکعب، متر مربع و طول را دارد. با باتری کتابی 9V کار می کند و از 0.6 تا 16 متر را اندازه گیری خواهد کرد. صفحه دیجیتالی اعداد و وضعیت محاسبه را به شما نشان می دهد.

 

متر لیزری چیست؟

در 100 سال اخیر با کشف امواج صوتی و استفاده آن در صنایع نظامی و پی بردن به کاربردهای فرا صوت در لوازم خانگی، پزشکی و صنعت کم کم به حیطه خارج از واحدهای نظامی نیز راه یافت. بعدها با کشف و مطالعات بیشتر روی نور لیزر و ترکیب آن با فراصوت امکانات و دقت بالاتری پیدا کرد. مترسنج لیزی با دقت بسیار بالا طول را برای شما از طریق امواج صوتی و نور لیزر اندازه گیری می کند. دیگر لازم نیست به شکل سنتی دو نفر لازم باشد تا متراژ را محاسبه کنید و به تنهایی نیز خواهید توانست این کار را انجام دهید. علاوه بر متر کردن همزان شما می توانید با سرعت متر مربع و مکعب را نیز حساب کنید. یکی دیگر از قابلیت های مترهای لیزی، تراز است شما با آن می توانید هر سطحی را نیز تراز کنید یا اجسام را بالانس نمایید.

 

منبع تغذیه یک باتری کتابی 9 ولتی

متر سنج لیزی بسیار سبک و کم حجم است و در دست جای خواهد گرفت. تقریبا 350 گرم وزن داشته و با یک باتری کتابی 9 ولتی انرژی آن تامین خواهد شد. آن را به هرجایی که مایل بودید حمل کنید یا در کیف و جعبه ابزار قرار دهید. 

 

لیزر کلاس 2 با طول موج 650nm

در دسته بندی لیزرها ما تقریبا 4 رده مختلف از لحاض قدرتمندی و میزان خطر برای انسان داریم و با عنوان کلاس نام برده می شوند. لیزر کلاس 1 کم خطر ترین و کلاس 4 خطرناک و اشتعال زا است. نوع لیزی که در این متر سنج استفاده شده کلاس 2 است و از لحاض ایمنی برای انسان سالم تعریف شده، طول موج آن 650nm و توان کمتر از 1 وات است. برای پوست و چشم خطری ندارد اما مراقب باشید که به چشم شما یا دیگران تابانده نشود زیرا در فاصله زمانی بیشتر از 25 میلی ثانیه می تواند آسیب زا باشد. حداکثر محاسبه با مترسنج لیزری 16 متر و حداقل 60 سانتی متر است.

متر لیزری کلاس 2

کاربرد مترسنج لیزی

برای سنجش دقیق متراژ تا فاصله 16 متر کاربرد دارد و می توانید با آن فضای اتاق، کارگاه، زمین و هرجایی را در واحد متر مربع، متر مکعب و فاصله پیمایش کنید. برای تراز کردن دیوار یا کف و هر سطحی استفاده می شود. یکی دیگر از کاربردهای آن تشخیص سیم برق در داخل دیوار، چوب یا فلز است، یعنی با قرار دادن دستگاه روی دیوار با پوشش فلز، چوب و خاک تا عمق 4.5 سانتی متری قابلیت تشخیص جریان و سیم برق را دارد. قبل از سوراخ کردن دیوار برای اطمینان از اینکه در آنجا سیم برقی گذر نکرده استفاده می شود. برای چیدن قاب عکس، کمد و قفسه روی دیوار و اطمینال حاصل کردن از اینکه در یک راستا قرار گرفته اند نیز کارایی دارد و با روشن کردن نور لیزر می توانید روی دیوار نشانه گذاری کنید سپس دیوار را سوراخ و قفسه ها را قرا دهید.

 

طرز کار متر لیزری

با استفاده از تراز حبابی روی مترسنج چک کنید که دستگاه در حالت تراز قرار گرفته باشد، برای کف یا دیوار یک پایه پلاستیکی در پشت دستگاه قرار داده شده و آن را باز کنید تا همانند یک پایه روی سطح مورد نظر قرار گیرد و دستگاه مترسنج لیزری را ثابت نگهدارد. دکمه کشویی را در یکی از حالت های Laser، Detector و Distance قرار دهید.

Laser فقط نور لیزر را روشن می کند و برای تشکیل یک نور قرمز و نشانه گذاری کاربرد دارد و با استفاده از آن می توانید در خط مستقیم و صاف دیوار یا هر سطحی را سوراخ کنید. در مغازه و منزل در چیدن قاب عکس، ساعت، قفسه و موارد مشابه که نیاز به دقت دارد و باید در یک راستا قرار گیرنده می تواند مفید واقع شود.

طرز کار متر لیزری استوک بانه

Detector برای فعال کردن قابلیت تشخیص جریان برق و سیم مورد استفاده قرار می گیرد. دکمه کشویی را روی آن تنظیم کنید سپس دستگاه را روی سطحی که حدس میزنید ممکن است سیم برق در زیر آن باشد قرار دهید تا دستگاه به شما علامت بدهد. در شرایط خاص مانند وجود رطوبت بیش از حد یا عمق بیشتر از 4.5 سانتیمتر و کابل های برق پیچیده شده از محافظ آهنی و موارد مشابه دستگاه ممکن است خوب عمل نکند.

متر و تراز لیزری آلمان

Distance این حالت برای سنجش متر مورد استفاده قرار میگیرد و فاصله را به شما اطلاع خواهد داد. برای سنجش دقیق فاصله مراقب باشید که جلو مترسنج از 1 الی 3 متر باز و بدون مانع باشد یعنی اگر شما در فاصله تقریبی 5 متری از دیوار قرار گرفته اید، باید تا 1 متر و اگر در فاصله بیشتر از 8 متر قرار گرفته اید تا 3 متر بدون مانع یا هر جسم فیزیکی دیگری، دستگاه قرار بگیرد زیرا در این مترسنج لیزی از امواج فراصوت استفاده می شود و با تاباندن امواج باید موج دوباره برگشت داده شده و گیرنده دستگاه آنها را دریافت نماید تا بتواند به صورت دقیق متراژ را به شما نشان دهد. 

طرز کار مترسنج لیزری
EAN: 4019641038286

اینفو گرافیک


ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
Powerfix
ساخت
آلمان
مدل
PMDL 5 A1
مشخصات فنی
نوع لیزر
کلاس 2
صفحه نمایش
دیجیتالی
نور پشت زمینه
سبز رنگ
قابلیت اندازه گیری
فاصله، متر مربع و متر مکعب
تراز حبابی
تشخیص کابل و جریان برق
حداکثر نفوذ در دیوار
4.5 سانتی متری
باتری
کتابی 9V
تخمین فاصله
16 متر
طول موج
650nm

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است