۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو سشوار حرفه ای فیلیپس 2200 وات مدل HR8232

سشوار حرفه ای فیلیپس 2200 وات مدل HR8232

Philips ThermoProtet Hairdryar HP8232

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

سشوار فیلیپس مخصوص سالن های آرایش مدل HR8232

قیمت، خرید و مشخصات

سشوار یونی فیلیپس با توان 2200 وات قدرت و قیمت متوسط، کاربری نیمه صنعتی دارد و می توانید در منزل یا سالنهای آرایشی از آن استفاده کنید. 6 حالت مختلف سرع و دکمه هوای سر را دارد. 2 عدد نازل برای موهای لخت و فر را به همراه دارد و می توانید روی دهنه سشوار نصب کنید.

 

6 سرعته

جریان هوا را می توانید تا 6 درجه مختلف تنظیم کنید و بسته به میزان رطوبت مو آن را تغییر دهید. سوئیچر تغییر وضعیت سرعت به صورت کشوی است و اگر به سمت بالا بکشید، درجه بالاتر می رود و اگر به سمت پایین آن را بکشید سرعت کمتر می شود. سوئیچر با بدنه بسیار هماهنگ و یکنواخت است به نحوی که زیبایی آن را دو چندان کرده است. در بغل سوئیچ سرعت، سوئیچ هوای سرد و گرم نیز قرار دارد تا با آن وضعیت گرمی و سردی هوای خروجی را نیز تغییر دهید.

سشوار زیبا و حرفه ای فیلیپس

توان 2200 وات، مخصوص سالن های آرایش

توان فوق العاده 2200 وات یک گزینه عالی برای آرایشگران حرفه ای است و می توانند از آن در سالن های آرایشی نیز استفاده کنند. با ترکیب قدرت و سرعت در این سشوار، شما می توانید سریع تر و آسان تر مو را حالت دهید و به نتایج بهتری برسید.

سشوار فیلیپس 2200 وات

حالت یونی برای درخشندگی مو

همان طور که در بالا ذکر شد این سشوار مجهز به تکنولويی یونی است و شما سریعتر می توانید با آن مو را خشک کرده و از آسیب به ریشه یا ساقه مو جلوگیری خواهد کرد. وقتی سشوار روشن می شود، هوای گرم خارج شده از موتور توسط یون های منفی باردار می شود تا الکتریسیته ساکن بین موها را خنثی کند و مولکول های هوا در بین آنها قرار گیرد و سریعتر خشک شوند. این تکنولويی برای تمام افراد مناسب است مخصوصا کسانی که موهای حساسی دارند. یکی دیگر از ویژگی های این تکنولوژی، درخشندگی مو بعد از سشوار کردن است.

سشوار یونی فیلیپس

دکمه Cool Shot

بعد از سشوار کردن، موتور گرم می شود و می توانید با فتشار دادن این دکمه جریان هوای سرد را در موتور به وجود آورید تا سریعتر خنک شود. یکی دیگر از محاسن آن، فرم دادن و ثابت نگهداشتن مو بعد از سشوار است و با وزش باد سرد به مو بعد از سشوار، باعث می شود فرم آن تثبیت گردد.

cool shot سشوار یونی فیلیپس

نازل های دو گانه برای موی فر و لخت

دو عدد نازل برای سشوار در نظر گرفته شده تا با یکی از آنها جریان هوا را متمرکز کنید. این نازل مخصوص صاف کردن مو است و دیگری مخصوص موهای فر طراحی شده و همانند شانه می توانید در بین مو آن را حرکت داده و همزمان مو را خشک یا حالت دهید. نازل شانه دار برای موهای لخت نیز کاربرد دارد و با آن می توانید مو را سریعتر خشک کنید.

قیمت سشوار فیلیپس

کابل 1.8 متری و آویز حلقه ای

طول کابل 1.8 متر است و به شما امکان چرخش یا مانور بیشتر را می دهد. با استفاده از آویز حلقه می توانید سشوار را در هرجایی که تمایل داشتید آویزان کنید.

سشوار فیلیپس بانه

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
برند
فیلیپس Philips
تحت لیسانس
هلند
توان
2200 وات
امکانات
نازل هوا
هوای سرد Cool-Shot
درجه هوای گرم
3 درجه
هوای یونی
سرعت باد
2 سرعته
فیلتر هوا

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است