۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس سری 9000 مدل HC9450/20

ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس سری 9000 مدل HC9450/20

Philips HC9450 Hair clipper series 9000

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
تماس بگیرید

ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس سری 9000

مدل HC9450/20

تکنولوژی جدید فیلیپس با تیغه تیتانیومی و خود تیز شونده، موتور قدرتمند با 2 برابر سرعت بیشتر و توربوی خودکار، 3 عدد شانه با قابلیت تنظیم لمسی و دقت 0.1 میلی متری از 0.5 تا 42 میلی متر و ذخیره 3 شماره متفاوت. مجهز به باتری لیتیوم یونی و کار کردن به صورت بی سیم تا 120دقیقه یا با اتصال مستقیم به پریز برق.

 

تنظیم اندازه شانه به صورت دیجیتالی

با کشیدن انگشت دست روی صفحه لمسی به سمت بالا و پایین اندازه شانه از 0.5 تا 42 میلی متر کم و زیاد خواهد شد. این تکنولوژی فیلیپس جدید است و بر خلاف مدل های قدیمی تر لازم نیست به صورت دستی آن را تنظیم کنید، در گذشته لازم بود برای هر اندازه ای یک شانه مخصوص را روی ماشین اصلاح قراردهید اما در این مدل با دقت 0.1 میلی متری اندازه شانه قابل تغییر است. به محض فشار دادن دکمه پاور و روشن شدن دستگاه، اندازه شانه تثبیت شده و قسمت لمسی قفل خواهد شد تا اگر به صورت اتقاقی دست شما روی قسمت لمسی لغزید، اندازه تغییر نکند.

ماشین اصلاح سر لمسی شارژی فیلیپس

انتخاب دقیق 400 گام 0.1 میلی متری

اندازه ماشین اصلاح بدون قرار دادن شانه 0.5 میلی متر است و با گذاشتن هر کدام از شانه ها می توانید با دقت 0.1 میلی متر به صورت گام به گام پیش بروید تا به اندازه مورد دلخواه خود برسید. اگر انگشت را سریعتر روی قسمت لمسی بکشید، اندازه ها با سرعت بیشتری پیش خواهند رفت و نیازی به سرعت گام به گام نخواهد بود. در هر دو حالت شما با سرعت و دقت بالا خواهید توانست اندازه شانه را تنظیم کنید.

ماشین اصلاح فیلیپس با سه شانه

سه عدد شانه برای رسیدن به نتیجه مطلوب

به همراه ماشین اصلاح سه عدد شانه قرار داده شده تا شما بتوانید به بهترین نتیجه مورد نظر دست پیدا کنید. اندازه شانه کوچک از 1 تا 7 میلی متر است یعنی می توانید از شماره 1 تا 7 را روی آن تنظیم کنید. شانه متوسط از 7 تا 24 میلی متر و شانه بزرگ از 24 تا 42 میلی متر با دقت هر گام 0.1 میلی متر قابل تنظیم است. با هر بار کشیدن انگشت دست روی قسمت لمسی به ترتیب از 1.1 تا 41.9 میلیمتر و نهایتا به 42 نیز خواهید رسید.

شانه های 42 میلی متری

تیغه تیتانیومی خود تیز شونده

تیغه طلایی رنگ ماشین اصلاح از تیتانیوم ساخته شده که بسیار مقاوم تر و تیزتر از فولاد است. در برابر اکسیداسیون و خوردگی مقاومت بیشتری دارد و هرچه بیشتر با آن کار کنید تیزتر نیز خواهد شد. انتهای تیغه به صورت گرده شده در آمده است تا با کشیده شدن روی پوست ایجاد زخم و حساسیت نکند. در زیر دستگاه و پایین تر از سری یک دکمه قرار گرفته که اگر آن را به سمت داخل فشار دهید، تیغه از بدنه جدا می شود و می توانید آن را تمیز کنید یا احیانا تعویض نمایید.

تیغه طلایی تیتانیومی خود تیز شوند فیلیپس

حافظه داخلی جهت 3 شماره متفاوت

بالاتر از قسمت لمسی یک نوشته قرار دارد که حرف M در بین یک کادر مربعی است و با نگهداشتن انگشت روی آن می توانید 3 شماره متفاوت که بیشترین استفاده را برای شما دارند، ذخیره کنید. کافی است یکبار مکان ذکر شده را لمس کنید تا به ترتیب اندازه شانه به شماره های موجود در حافظه تغییر پیدا کند. با هر تغییر یک اندازه و شماره روی نمایشگر و در بغل کادر نشان داده خواهد شد که به ترتیب به معنای اندازه شانه و شماره ذخیره شده می باشد.

ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس با حافظه داخلی

سرعت توربوی خودکار

در صورتی که تیغه گیر کند یا با موهای زخیم مواجه شود، به صورت خودکار سرعت موتور را افزایش می دهد و عمل اصلاح را بهبود می بخشد. تیغه های بسیار تیز تیتانیومی و موتور پر قدرت ماشین اصلاح فیلیپس هر نوع مویی را با هر اندازه زخامت خواهد برید بدون آنکه نیازی به تمیز کردن و خاموش روشن کردن های متوالی داشته باشد. سرعت موتور حداقل دو برابر ماشین اصلاح های موجود در بازار است و نیازی به انتخاب دستی برای افزایش سرعت ندارد، تنها در صورتی که لازم باشد، خود دستگاه سرعت موتور را به صورت خودکار افزایش خواهد داد.

سرعت توربوی خودکار فیلیپس

استفاده به صورت شارژی تا 120 دقیقه

در هر دو حالت سیمی و بی سیم می توانید از ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس استفاده کنید. با بهره گیری از باتری لیتیوم یونی می تواند در عرض 1 ساعت، کامل شارژ شده و تا 120 دقیقه به صورت بی سیم از آن استفاده کنید. یک عدد پایه شارژر نیز به همراه دستگاه قرار داده شده و می توانید ماشین اصلاح را روی آن به صورت ایستاده قرار دهید تا شارژ شود البته بدون نیاز به پایه شارژر نیز با اتصال مستقیم کابل، شارژ خواهد شد.

ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس سری 9000

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
فیلیپس PHILIPS
سری
9000
طراحی
هلند
ساخت و مونتاژ
چین
مشخصات فنی
جنس تیغه
تیتانیومی خود تیز شونده
تعداد پله های بالا رونده
400
اندازه تیغه
0.5 تا 42 میلی متر
دقت اندازه تیغه
0.1 میلی متر
قابلیت جدا کردن تیغه
صفحه نمایش
لمسی و دیجیتالی
تعداد شانه
3
اندازه شانه شماره 1
1 تا 7 میلی متر
اندازه شانه شماره 2
7 تا 24 میلی متر
اندازه شانه شماره 3
24 تا 42 میلی متر
سرعت توربو
خودکار
حافظه
3 شماره اندازه سری را ذخیره می کند
توان مصرفی
نوع باتری
لیتیوم یونی
زمان شارژ شدن کامل باتری
60 دقیقه
زمان کار به صورت بی سیم
120 دقیقه
لوازم جانبی
برس
کیف نگهداری
پایه شارژر

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است