۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530

لیزر مو هوشمند خانگی فیلیپس مدل BRI956 ساخت اسلوونی

Philips lumea prestige BR1956/00

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

لیزر موهای زائد بدن فیلیپس هوشمند و شارژی مخصوص صورت، بدن و ناحیه بیکینی مدل BR1956/00

قیمت، خرید و مشخصات

3 فیلیتر هوشمند اضافی و محافظ  با 250000 فلش یا شات نوری، مخصوص دست، زیر بغل، صورت شکم، ناحیه بیکینی و پا. قابلیت استفاده به صورت شارژی و بیسیم یا اتصال مستقیم به پریز برق. 5 درجه مختلف قابل انتخاب به صورت دستی یا خودکار توسط خود لیزر مو و تشخیص و انتخاب بر اساس نوع پوست، مناسب برای انواع پوست روشن و سبزه و موهای روشن و تیره بجز رنگ های قرمز و سفید.  طول دوره درمان 4 الی 8 هفته است و پیاز مو را هدف می گیرد تا به مرور زمان تضعیف شده و رشد آنها متوقف شود. 92 درصد اعلام رضایتمندی از نتیجه کار طی مطالعات و آزمایش های بالینی. طراحی موتور در هلند و مونتاژ در اسلونی.

 

تکنولوژی IPL برای استفاده خانگی بدون نیاز به متخصص

لیزر مو فیلیپس پالس های نوری کنترل شده را به سمت پیاز مو هدایت کرده و آنها را در بازه زمانی 4 الی 8 هفته ای تضعیف می کند تا به مرحله توقف در رشد برسند. این دستگاه لیزر مو را بدون نیاز به متخصص یا سالن های زیبایی، خود در منزل می توانید استفاده کرده و در هزینه های مربوطه صرفه جویی کنید. مناسب برای قسمت های مختلف بدن ازجمله صورت، دست، زیر بغل، شکم، ناحیه بیکینی و پا است. توسط متخصصین پوست و مو مورد آزمایش های بالینی قرار گرفته و از لحاظ سلامت عمومی مورد تایید است.

لیزر مو خانگی فیلیپس

اطمینان از سلامتی، ایمنی و مو زدایی

توسط متخصصین و کاربران مورد آزمایش و تست های بالینی قرار گرفته است. کاملا ایمن طراحی شده و می توانید از آن بدون نگرانی در منزل به صورت شخصی استفاده کنید. 92 درصد از افرادی که از این لیزر مو استفاده کرده اند، گفته اند که از نتیجه کار راضی بوده و رشد مو را به حداقل رسانده است. توجه داشته باشید که در هفته بیشتر از 2 بار از این دستگاه لیز مو استفاده نکنید و طی یک بازه زمانی 2 الی 4 هفته ای می توانید نتایج را به عینه ببینید. پس از اتمام دوره تا 6 ماه بدنی صاف و بی مو خواهید داشت و پس از آن نیز رشد مو بسیار کمتر از سابق خواهد بود.

دستگاه لیزر مو فیلیپس

مناسب برای انواع پوست روشن و سبزه

این لیزر مو برای پوست روشن و سبزه طراحی شده است و برای افرادی که پوست خیلی تیره ای دارند مناسب نیست و موهای با رنگ بلوند، قهوه ای و سیاه در طیف های مختلف را می توانید با آن موزدایی کنید اما برای رنگ های قرمز، بلوند خیلی روشن و سفید کارایی ندارد. هرچقدر پوست روشن تر باشد نتیجه بهتری روی مو خواهد داشت و افرادی با پوست بسیار تیره یا بدن برنزه شده نباید از این دستگاه استفاده کنند، همچنین افراد دیابتی، مریضی های عفونی مانند ایدز، بیماران سرطانی، زنان حامله و ... که در دفترچه راهنما ذکر شده نباید از این لیزر مو استفاده کنند. لیزر مو را از نقاط حساسی مانند چشم یا زخم های روی پوست دور نگهدارید و اگر سابقه بیماری های خاص پوستی را در گذشته دارید، این وسیله برای شما مناسب نخواهد بود.

دستگاه لیزر فیلیپس مخصوص بیکینی

سریهای فیلتر دار و هوشمند برای نقاط مختلف بدن

3 سری اضافی مخصوص نقاط مختلف بدن شامل صورت، زیر بغل و ناحیه بیکینی نیز قرار داده شده تا ایمنی و کیفیت کار پایین نیاید. این سری ها همچنین هوشمند هستند یعنی تا تماس کامل با پوست برقرار نشود، نور را به بیرون نخواهد تاباند و دلیل این کار جلوگیری از آسیب رساندن به نقاط حساسی مانند چشم است. این دستگاه را باید دور از دسترس اطفال نگهدارید اما به هر دلیلی اگر دست بچه ها بیفتد یا شما اشتباهی انگشت روی ماشه بگذارید، دستگاه عمل نخواهد کرد مگر آنکه سری ها تماس 100 درصدی با سطح پوست داشته باشند.

بر اساس آناتومی قسمت های مختلف بدن هر کدام از سری ها دارای انحنای متفاوتی هستند و تنها با تماس کامل فعال خواهند شد و به  فیلترهای ضد نور ماورای بنفش مجهز شده اند تا از تابیدن این طیف از نور که برای سلامت انسان مضر است جلوگیری کنند. توجه داشته باشید که قبل از استفاده کردن، شیشه را با پارچه ای تمیز و نرم که باعث خراش سطح آن نشود، کامل تمیز کنید و اطمینان حاصل نمایید که لکه ای روی آن نباشد زیرا باعث می شود که اثر گذاری لیزر پایین بیاید.

دستگاه لیزر مو فیلیپس با 250000 شات

سری مخصوص زیر بغل

این سری با اندازه 3 سانتی متر مربع و انحنای لبه ها با زیر بغل هماهنگ است و می توانید مو زدایی را با آن انجام دهید. 86 درصد از زنانی که از این دستگاه برای موزدایی زیر بغل استفاده کرده اند، از نتیجه کار ابراز رضایت داشته و گفته اند که رشد مو بسیار کمتر از قبل شده است. در عرض 2 دقیقه و نیم می توانید کل زیر بغل را با لیزر مو پوشش بدهید و کار را در آن قسمت به اتمام رسانید.

سری مخصوص زیر بغل

سری مخصوص ناحیه بیکینی با فیلیتر اضافی

این سری با اندازه 3 سانتی متر مربع و انحنای سازگار با قسمت بیکینی را دارد و می توانید با آن به راحتی کل ناحیه شرمگاهی را در عرض 2 دقیقه موزدایی کنید. این سری به یک فیلتر اضافی مجهز شده و به محض اینکه روی لیزر مو سوار شود، تنظیمات مخصوص ناحیه بیکینی فعال خواهد شد. 78 درصد از زنانی که از این لیزر مو برای ناحیه بیکینی استفاده کرده اند، از نتیجه ابراز رضایت داشته اند و معتقد بودند که توانسته رشد مو را به حداقل برساند.

سری مخصوص بیکینی

سری بزرگ مخصوص پا، شکم و بازو

این سری با اندازه 4.1 سانتیمتری مخصوص نقاط بزرگتر بدن مانند شکم، بازو و پا طراحی شده و با سوار کردن روی لیزر مو تنظیمات خاص مربوطه فعال خواهد شد و با سرعت بیشتری می توانید این قسمت های بدن را موزدایی کنید. 83 درصد از زنان کارایی این سری را برای قسمت های ذکر شده تایید کرده و از نتیجه راضی بوده اند.

سری مخصوص بدن

سری مخصوص صورت با فیلتر اضافی

اندازه سری 2 سانتی متر مربع است و با قرار دادن روی لیزر مو، به صورت خودکار تنظیمات مربوط به صورت فعال خواهد شد و به یک فیلتر اضافی مجهز شده تا به چشم و دیگر ارگان های حساس آسیب نرساند. انحنای سری متناسب با چانه، فک و بالای لب طراحی شده و می توانید تمام صورت به استثناء ابرو، اطراف چشم، بینی و گوش را با آن موزدایی کنید. توجه داشته باشید که لیزر مو را از چشم دور نگهدارید و داخل بینی یا گوش را با آن مو زدایی نکنید. در عرض 1 دقیقه و نیم می توانید صورت را با این لیزر مو پوشش دهید. 84 درصد از زنانی که از این لیزر مو برای صورت استفاده کرده اند، ابراز رضایت داشته و معتقد بودند که رشد مو کمتر شده است.

لیزر مو مخصوص صورت

سنسور هوشمند تشخیص نوع پوست

بسته به اینکه رنگ پوست شما چه رنگی است باید درجه نور لیزر را از 1 تا 5 تنظیم کنید و این کار را به صورت هوشمند خود دستگاه لیزر برای شما انجام خواهد داد. لیزر را روی پوست قرار دهید و دکمه ای که به شکل ذره بین است را بزنید تا یکی از درجه های روی لیزر مو به حالت چشمک زن در آید سپس دکمه ای که نشان تیک روی آن نقش بسته است را بزنید تا تایید شود، حال می توانید از لیزر مو برای قسمت های مختلف بدن استفاده کنید.

لیزر مو هوشمند فیلیپس

استفاده به صورت بی سیم یا برق مستقیم

دستگاه لیزر مو را قبل از استفاده، به صورت کامل شارژ کنید سپس به شکل بی سیم از آن استفاده کنید. این قابلیت به شما امکان مانور بهتری خواهد داد و می توانید بخش های دور از دسترس بدن را بهتر با آن موزدایی کنید اما اگر کار فوری داشتید و فرصت آن را نداشتید که دستگاه را شارژ نمایید، می توانید به پریز برق متصل کرده و به شکل سیمی از آن استفاده کنید. مراقب باشید که لیزر مو ضد آب نیست و نباید از آن در محیط های مرطوب استفاده کنید و از خیس شدن آن جلوگیری نمایید تا به شما و دستگاه آسیب نرسد.

لیزر مو شارژی و بی سیم فیلیپس

اپلیکیشن موبایل مخصوص لیزر مو

با دانلود اپ لیزرمو فیلیپس از اپ استور یا گوگل پلی می توانید طرز استفاده کردن از آن یا بهره گیری از تجربیات دیگران را بخوانید و با قابلیت های جدید و به روز رسانی شده لیزر مو آشنا شوید.

اپ مخصوص لیز مو فیلیپس

طرز استفاده کردن از لیزر مو خانگی فیلیپس

قبل از استفاده پیشنهاد می شود که حتما دفترچه راهنما را بخوانید سپس از دستگاه استفاده کنید. این دستگاه لیزر مو دارای 3 سری به اضافه سری بزرگتر و عادی است و هر کدام برای بخشی از بدن قابل استفاده است و بسته به نقطه ای که می خواهید مو زدایی کنید باید آنها را جایگزین نمایید. سریها هوشمند بوده و دارای تنظیمات متفاوتی هستند. سری مخصوص صورت، ناحیه بیکینی یا شرمگاهی و زیر بغل. برای پوست روشن کارایی دستگاه بهتر است و پوست بسیار تیره (سیاه) را پوشش نخواهد داد همچنین تمام موها را از هر طیف رنگی می توانید با آن مو زدایی کنید به استثناء بلوند بسیار روشن و قرمز.

کسانی که بیماری های خاص مانند دیابت، بیماری های عفونی مانند ایدز یا زخم های چرکی روی پوست دارند و کسانی که سابقه سرطان به خصوص پوست را داشته یا دارند نباید از این لیزر مو استفاده کنند، همچنین اگر شما از محلول های خاصی روی پوست استفاده می کنید (در دفترچه ذکر شده است) این دستگاه برای شما مضر خواهد بود. به یاد داشته باشید که همراه با لیزر مو نیازی به کرم، ژل و هر چیز دیگری نیست و بهتر است پوست را قبل از لیزر کردن خشک کنید.

قبل از استفاده، بدن را با تیغ یا دیگر وسایل اصلاح از مو پاکسازی کنید و نباید مو روی بدن باشد، اگر مو روی پوست باشد، با تاباندن لیزر تنها مو را خواهد سوزاند و نور لیزر به پیاز مو نفوذ نخواهد کرد. کارایی این دستگاه لیزر مو روی پیاز مو است و رشد آن را در طول زمان کم خواهد کرد پس برای نتیجه گرفتن بهتر بایستی بدن یا آن ناحیه خاصی که مد نظرتان است را از مو تمیز کنید سپس از دستگاه استفاده نمایید. همان طور که گفته شد بدن را خوب از مو پاک کرده و خشک نمایید اما اگر در حین اصلاح، پوست حساسیت نشان داد یا دچار التهاب و جوش های ریز شد، به پوست 2 روز استراحت بدهید تا به حالت ریلکس برسد سپس از دستگاه لیزر مو استفاده کنید.

چونکه باید قبل از لیز کردن بدن را از مو کامل پاکسازی کنید، در نتیجه نیازی به استفاده در حمام نیز نخواهید داشت و این دستگاه ضد آب نیست و به رطوبت حساس است. بهتر است در محیط خشک به دور از رطوبت از آن استفاده نمایید. دستگاه لیزر مو را روشن کرده سپس بسته به جایی که می خواهید لیزر کنید، سری مخصوص را قرار داده و انگشت را روی دکمه ای که شکل یک ذره بین روی آن است قرار دهید. یکی از 5 چراغ روی لیزر مو روشن می شود و اکنون باید دکمه ای که شکل یک تیک روی آن است را فشار دهید تا تثبیت شود، حال لیزر را کامل با پوست مماس کنید و ماشه را بزنید تا نور به سطح پوست تابانده شود.

برای قسمت های حساس بدن مانند صورت به یاد داشته باشید که آن را از چشم دور نگهدارید و موی بینی یا گوش را با آن هدف نگیرید زیرا این دستگاه برای بینی و گوش کارایی نخواهد داشت و ممکن است آسیب زا باشد. در قسمت بیکینی یا شرمگاهی نیز نباید لیزر را به واژن یا مقعد بتابانید همچنین نوک پستان و قسمت تیره رنگ دور آن را نیز از پرتوهای لیزر دور کنید. در هفته بیشتر از 2 بار از آن استفاده نکنید. لیزر مو خانگی فیلیپس با سری های هوشمند و مجهز به فیلتر ماورای بنفش، ایمنی فوق العاده بالایی را دارند و آسیب را به حداقل رسانده اند در نتیجه با خیال آسوده می توانید بدون نیاز به متخصص خود در منزل بدن را با آن موزدایی کنید.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
فیلیپس PHILIPS
تکنولوژی اصلاح
نوری IPL
وزن
1.5 کیلوگرم
موتور / طراحی
هلند
مونتاژ
اسلوونی
مشخصات فنی
منبع تغذیه
شارژ/برق
تعداد سری
4
تعداد فلش
250/000
تعداد فلش با هر بار شارژ
370
سری صورت
سری بدن
سری ناحیه بیکینی
فیلتر محافظ UV
تشخیص هوشمند پوست
حالت ECO
نشانگر عملکرد فلش

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است