۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530

دستگاه لیزر مو خانگی فیلیپس مدل SC2009/00 ساخت مجارستان

PHILIPS Lumea IPL hair removal system SC2009/00

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
تماس بگیرید

دستگاه لیزر مو بدن خانگی فیلیپس شارژی مخصوص صورت و ناحیه بیکینی 250000 شات مدل SC2009

قیمت، خرید و مشخصات

شارژی با سه سری مخصوص صورت، بیکینی و زیر بغل با 5 درجه قابل انتخاب و متفاوت شدت نور مناسب برای انواع پوست و موی روشن و تیره. 250000 شات یا فلش نوری با تکنولوژی IPL تست شده روی 2000 داوطلب طی 10 سال و تاییدیه سلامت عمومی برای استفاده خانگی بدون نیاز به متخصص. تاثیر گذاری روی ریشه مو و ریشه کن کردن آنها طی یک بازه زمانی 4 هفته ای.

لیزر مو خانگی فیلیپس لومیا مدل sc2009

سازگار و امن برای استفاده خانگی

با استفاده از تکنولوژی پالس های ملایم نوری IPL ، ابداعی توسط شرکت فیلیپس، در یک روند متوالی استفاده کردن و تاثیر گذاری روی ریشه مو، به ندرت سرعت رشد آنها کاهش یافته و تراکم مو در سطح پوست کاهش می یابد. پالس های نوری روی پیاز مو تاثیر می گذارند و مشکل را به صورت ریشه ای حل می کنند. توسط متخصصین پوست و مو آزمایش شده و کار کردن با این لیزر مو بسیار ساده و امن است تا شما بتوانید بدون نیاز به سالن های زیبایی یا متخصص خود به تنهایی در خانه از آن استفاده کنید.

دستگاه لیزر مو فیلیپس

لذت بدن از پوستی صاف و بدون مو

پالس نوری بر روی ریشه مو تاثیر خواهد گذاشت و به مرور زمان که از آن روی پوست استفاده می کنید، پیاز مو ضعیف تر از قبل خواهد شد و در نهایت رشد مو متوقف می شود. توجه داشته باشید که برای اثر گذاری بیشتر باید قبل از استفاده، بدن را با واکس، ژیلت یا اپیلیدی کامل از مو پاک کنید زیرا با وجود تارهای موی بلند روی پوست، پالس نوری به ریشه نخواهد رسید و عملکرد آن پایین خواهد آمد.

دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

مشاهده نتیجه طی 2 هفته

مشاهدات بالینی ثابت کرده اند که طی یک بازه زمانی دو هفته ای رشد مو کاهش یافته و به عینه خواهید توانست نتیجه را ببینید. لازم به تذکر است که در هفته بیشتر از دو بار نباید از لیزر مو استفاده کنید. این دستگاه لیزر مو توسط متخصصین پوست و مو، طی 10 سال روی 2000 داوطلب آزمایش شده و از هر جهت ایمن است و تاییدیه های سلامت را توانسته کسب کند.

دستگاه لیزر خانگی فیلیپس sc2009

مناسب برای طیف وسیعی از پوست و مو

این لیزر مو برای انواع پوست مناسب است یعنی اگر پوست شما روشن باشد یا سبزه می توانید از آن استفاده کنید و نتیجه مطلوب را کسب نمایید همچنین موی شما از هر رنگی که باشد، این دستگاه برای شما قابل استفاده خواهد بود. همان طور که گفته شد برای تمام افراد قابل استفاده است اما این لیزر مو برای  پوست  های بسیار تیره و موهای قرمز، بسیار روشن و خاکستری مناسب نیست و تاثیر آنچنانی ندارد.

افراد با موی قهوه ای، خرمایی، بلوند، سیاه و پوست سفید، سبزه و ... می توانند از این دستگاه لیزر مو استفاده کنند. در زیر، طیف های مختلف رنگ دانه پوست مو که می توانند از آن استفاده کنند گذاشته شده.

روش استفاده از لیزر خانگی فیلیپس

امن و موثر حتی روی نقاط حساس بدن

با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و پیشرفته، شرکت فیلیپس توانسته است به شما اطمینان 100 درصدی بدهد که بدون آسیب به ارگان های حساس بدن نتیجه مطلوب را بگیرید. سری های محافظ و نور غیر مضر برای انسان ترکیبی از ایمنی و کار کرد را ارائه داده است.

لیزر خانگی فیلیپس sc2009

سری های محافظ و بزرگ 4 سانتی متری

سه نوع سری مختلف متناسب با نقاط متفاوت بدن شامل، صورت، زیر بغل و ناحیه بیکینی به همراه لیزر مو قرار داده شده تا بیشترین سطح تماس با بدن را پوشش بدهند. این سری ها متناسب با آناتومی و زوایای بدن در نواحی نام برده طراحی شده اند تا کمترین فاصله را با پوست داشته باشند و به نقاط یا ارگان های حساس بدن مانند چشم آسیب نرسانند.

روش استفاده از لیزر خانگی فیلیپس

سری مخصوص صورت

این سری در اندازه و تنظیمات مخصوص صورت طراحی شده و می توانید برای نقاط مختلف بدن مانند بالای لب، چانه، گونه و فک استفاده کنید. معمولا نقاط ذکر شده زاویه دار هستند و قرار دادن سری های دیگر ممکن است کامل سطح پوست را پوشش ندهند اما این سری سازگار با آناتومی صورت طراحی شده است و کامل سطح پوست را پوشش خواهد داد.

خرید دستگاه لیزر مو فیلیپس

سری مخصوص ناحیه بیکینی

در ناحیه بیکینی یا شرمگاهی، مو زخیم تر است و نیاز به پالس های نوری شدیدتری دارد. با قرار دادن سری مخصوص بیکینی، موهای زائد زیر نافی را بدون آنکه آسیبی به دستگاه تناسلی بگذارد به مرور زمان ریشه کن خواهد کرد. لایه های محافظتی روی سری از تابیدن اشعه های مضر فرابنفش جلوگیری خواهند کرد و متناسب با زوایا و شکل طبیعی بدن در آن قسمت طراحی شده اند.

طرز استفاده از دستگاه لیزر خانگی فیلیپس

استفاده به صورت بی سیم

با شارژ کردن کامل دستگاه لیزر مو می توانید به شکل بی سیم یا شارژی از آن استفاده کنید و قدرت مانور بیشتری برای کار کردن با آن داشته باشید. به یاد داشته باشید که این دستگاه ضد آب نیست و نباید در مکان های با رطوبت بالا استفاده شود. همان طور که گفته شد، قبل از استفاده باید بدن را کامل از مو پاکسازی کنید سپس لیزر را روی پوست استفاده کنید بنابراین لازم نیست در حمام یا مکان های مشابه از آن استفاده نمایید.

در رخت خواب یا روی کاناپه و مبل می توانید از این دستگاه لیزر مو استفاده کنید بدون آنکه باعث کثیف کاری شود زیرا تاثیر این دستگاه لیزر بر روی ریشه مو است و پیاز مو را هدف می گیرد نه ساقه مو.

دستگاه لیزر خانگی فیلیپس شارژی

نیازی به ژل یا مرطوب کننده ندارد

قبل از استفاده، بدن را به روش های معمول، کامل از مو پاکسازی کرده سپس پوست را با یک پارچه تمیز خشک کنید. سری های مناسب با ناحیه ای که می خواهید لیزر کنید قرار داده و روی پوست بگذارید تا پروسه انجام شود. نیازی به ژل، کرم یا مرطوب کننده و هر نوع لوسیون پوست یا مو ندارید و برای تاثیر گذاری هرچه بیشتر روی پیاز مو بهتر است که سطح پوست عاری از هر نوع ماده ای باشد تا پالس های نور به ریشه برسند.

 

تنظیمات 5 گانه شدت نور

روی دسته می توانید شدت نور را از 1 تا 5 کم و زیاد کنید تا بر اساس جنس پوست و حساسیت آن بهترین حالت را انتخاب سپس نور را روی پوست بتابانید. پوست هر چقدر روشن تر باشد، درجه بالاتر را باید انتخاب کنید و پوست های تیره تر را با درجات پایین تر لیزر کنید.

طرز استفاده از دستگاه لیزر مو خانگی فیلیپس

EAN: 8710103747277

SERIAL NO: SP1A16202B0454

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
فیلیپس PHILIPS
تکنولوژی اصلاح
نوری IPL
وزن
1.5 کیلوگرم
موتور / طراحی
هلند
مونتاژ
مجارستان
مشخصات فنی
منبع تغذیه
شارژ
تعداد سری
3
تعداد فلش
250/000
تعداد فلش با هر بار شارژ
300
سری صورت
سری بدن
سری ناحیه بیکینی
فیلتر محافظ UV
تشخیص هوشمند پوست
حالت ECO
نشانگر عملکرد فلش

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است