۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530

جاروبرقی فیلیپس 1800W مدل FC8293 با کیسه 3 لیتری

Philips vacuum cleaner FC8293 1800 watts

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

جاروبرقی فیلیپس 1800 وات مدل Philips vacuum cleaner FC8293

قیمت، خرید و مشخصات

قدرت موتور 1800 وات، کیسه بزرگ 3 لیتری با طراحی S-bags، لوله تلسکوپی برای دسترسی به تمام نقاط از جمله بالای کابینت یا زیر مبلمان، میدان عملیاتی 9 متری برای پیشگیری از تعویض متعدد پریز برق و پوشش بیشتر فضا، فیلتر ضد آلرژی با قابلیت جذب 99 درصدی ذرات معلق و گرد و غبار، جاسازی لوازم جانبی در بدنه خود جاروبرقی.

جاروبرقی فیلیپس fc8293

کیسه بزرگ 3 لیتری

ظرفیت کیسه در اندازه بزرگ با ظرفیت ذخیره سازی تا 3 لیتر در نظر گرفته شده و شما برای دفعات کمتری مجبور خواهید بود آن را عوض کنید همچنین در هزینه های جاری نیز صرفه جویی خواهد شد.

کیسه 3 لیتری

میدان عملیاتی 9 متر

اگر اندازه کابل، لوله خرطومی و ... را با هم جمع ببندیم به طور کلی فضایی به قطر 9 متر را می توانید جارو کشی کنید بدون آنکه مجبور باشید پریز برق را برای چندین دفعه عوض نمایید. بدون وقفه اتاق های داخل منزل یا دفتر و هر جای دیگر را بدون آنکه مجبور به عوض کردن های متوالی پریز برق باشید می توانید تمیز کنید.

میدان عملیاتی 9 متری

نگهداری وسایل جانبی در بدنه

وسایل جانبی مانند نازل ها، برس و ... را می توانید در بدنه جاروبرقی فیلیپس نگهداری کنید و هر جا و زمانی که لازم دانستید از آنها استفاده کنید. این قابلیت به شما کمک خواهد کرد که دسترسی سریعتر و آسان تری به لوازم جانبی جاروبرقی داشته باشید و از گم شدن آنها پیشگیری خواهد شد.

جاسازی وسایل در بدنه

جذب 99 درصدی ذرات معلق

فیلتر تعبیه شده در این جاروبرقی قادر است تا میزان 99 درصد از ذرات معلق، موی حیوانات خانگی و هر چیزی آلرژی زا یا مواد مضر را جذب نموده تا در فضا پخش نگردند. کسانی که در منزل افرادی با بیماری های تنفسی و حساسیت دارند حتما از این قابلیت بهره فراوانی خواهند برد.

فیلتر جاروبرقی با قابلیت جذب 99 درصدی ذرات معلق

کیسه های بادوام با طول عمر بیشتر

این جاروبرقی فیلیپس از کیسه های معروف به S-bags استفاده می کند که جاسازی و بیرون آوردن آنها آسان است و تا 50 درصد دوام بیشتری دارند همچنین مکش جاروبرقی را کاهش نخواهند داد و با وجود پر بودن باز می توانید جاروکشی را انجام دهید.

کیسه s-bags

لوله تلسکوپی 2 تکه

لوله تلسکوپی با امکان تغییر اندازه راحت و سریع امکان دسترسی به هر گوشه ای از محیط را خواهد داد از جمله کناره های دیوار، بالای کابینت، زیر مبلمان و ...به نسبت قد و جایی که لازم است جاروکشی گردد می توانید طول لوله را کم و زیاد کنید.

لوله تلسکوپی

موتور 1800 وات

قدرت موتور جاروبرقی فیلیپس FC8293 برابر است با 1800 وات و با هر با کشیدن جارو بر روی سطح می تواند هر چیزی را با اندازه های مختلف به داخل کیسه هدایت کند.

جاروبرقی فیلیپس fc8293 با توان 1800 وات

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
فیلیپس PHILIPS
مدل
FC8293
طراحی
هلند
توان مصرفی
قدرت موتور
1800 وات
قدرت مکش
300 وات
طول کابل
6 متر
میزان صدا
82 دسی بل
ابعاد
طول
403 میلی متر
عرض
263 میلی متر
ارتفاع
220 میلی متر
وزن
4.3 کیلوگرم
طراحی
رنگ
قرمز اسپورت
نوع
خانگی
فیلتر
نوع کیسه آشغال
S-bag
سری مخصوص گوشه دیوار
فشار (حداکثر)
23 کیلو پاسکال
قابلیت حمل
بالا و جلو
تمیز کردن راحت
اتصال لوله
دکمه ای
نوع لوله
تلسکوپی دو تکه
شعاع کارکرد
9 متر

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است