۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
08734259028 09183759905
استوک A تلفن ثابت و بی سیم دو گوشی AEG مدل VOXTEL D215 COMBO (تحت لیسانس آلمان)

تلفن ثابت و بی سیم دو گوشی AEG مدل VOXTEL D215 COMBO (تحت لیسانس آلمان)

Phone AEG cordless VOXTEL D215 COMBO

۵۰۰/۰۰۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۳/۸
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

تلفن بی سیم و دو گوشی AEG (تحت لیسانس آلمان)

مدل: VOXTEL D215 COMBO

 

از دو گوشی ثابت و بی سیم تشکیل شده است و قابلیت اتصال به چهار گوشی بی سیم را نیز دارد. از تکنولوژی بلوتوث برای اتصال به گوشی موبایل نیز بهره مند است و می توانید تماس های خود را از موبایل دریافت و پاسخ دهید. 50 مخاطب را می تواند با شماره ذخیره کند و Caller ID بررای نمایش شماره مخاطب را نیز دارد و می تواند تا 20 شماره دریافتی بدون پاسخ را نگهدارد همچنین 10 شماره آخر که گرفته شده است را نیز نگه می دارد. صفحه نمایش 1.6 اینچی با نور پشت زمینه نارنجی شماره ها، نام و دیگر وضعیت ها را نمایش می دهد. با یکبار شارژ تا 10 ساعت مکالمه را به صورت بی سیم ارائه می کند. حالت دست باز و پاسخ گویی از طریق بلندگو را نیز دارد.

 

حالت ECO

این گوشی بر اساس استانداردهای اروپایی ساخته شده است و دوستدار محیط زیست است همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. با فعال کردن گزینه ECO انتشار امواج بی سیم کاهش پیدا می کند.

 

حالت standby تا 100 ساعت

اگر در حالت Standby قرار گیرد تا 100 ساعت می تواند بدون شارژ مجدد در حالت نیمه فعال قرار گیرد و برای موارد اضطراری کاربرد دارد.

 

10 ساعت مکالمه بدون شارژ مجدد

قدرت باتری آن در حدی است که تنها با یکبار شارژ کردن می توانید تا 10 ساعت از گوشی بی سیم استفاده کنید.

 

حالت دست باز

در واردی که لازم است جواب تلفن را بدهید و همزمان به کارهای ضروری داخل منزل یا دفتر نیز برسید کارایی دارد و می توانی از طریق بلندگو تماس ها را جواب دهید. قدرت میکروفون و بلندگو به حدی است که نیز به فاصله بسیار نزدیک برای انتقال صدا ندارید.

 

دفترچه تلفن مخاطبین

دیگر لازم نیست شماره ها را حفظ یا در دفترچه تلفن به صورت دکاغذی وارد کنید! تمام شماره های با اولویت بالا را در گوشی با نام و شماره تا 50 مخاطب می توانید ذخیره کنید.

 

Caller ID

اگر دوست دارید که قبل از پاسخ گویی به تماس های تلفنی از ماهیت مخاطب پشت خط آگاه شوید این گزینه بسیار کارایی دارد و شماره های دریافتی را نمایش می دهد. اگر در منزل یا دفتر کار حضور نداشته باشید شماره ها تا 20 عدد را در حافظه نگه می دارد برای تماس های گرفته شده نیز تا 10 تای اولی را نگه می دارد.

 

اتصال به گوشی موبایل از طریق بلوتوث

با استفاده از بلوتوث می توانید به گوشی های موبایل متصل شده و تماس ها را از طریق موبایل جواب دهید، یعنی گوشی موبایل را تبدیل به یکی از گوشی های بدون سیم تلفن کنید.

 

قابلیت اتصال به چهار گوشی بی سیم

توانایی اتصال و ست شدن با چهار گوشی بی سیم را دارد و به عنوان بی سیم در بین همدیگر بدون نیاز به خط تلفن همانند یک دستگاه بی سیم می توانید از آنها استفاده کنید. این قابلیت برای شرکت ها، بیمارستا و مطب یا مکان های مشابه کاربرد دارد.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است