۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
کالای نو تخم مرغ پز برقی پروفی کوک 400W مدل PC-EK 1084

تخم مرغ پز برقی پروفی کوک 400W مدل PC-EK 1084

Profi Cook PC_EK egg cooker machine 400W

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

تخم مرغ پز برقی پروفی کوک مدل PC-EK 1084

قیمت، خرید و مشخصات

تخم مرغ ابپز کن برقی با محفظه هشت عددی به طور همزمان قادر به آب پز کردن 8 تخم مرغ بوده و می توانید درجه آن را در سه حالت عسلی، نیم پز یا تمام پز قرار دهید. بعد از اتمام کار یک آلارم به صدا در آمده و به صورت خودکار خاموش می شود. دو عدد کاسه نیز به همراه این دستگاه قرار داده شده که مخصوص تهیه کتلت و نیمرو طراحی شده اند.

 

توان مصرفی 400 وات

کل توان مصرفی این تخم مرغ پز برقی برابر است با 400 وات و توسط المنت های برقی، آب داخل محفظه را گرم می کند. در روش سنتی شما مجبور بودید که تخم مرغ را داخل آب قرار دهید و در بیشتر مواقع باعث ترک برداشن تخم مرغ می شد اما در این روش ابتدا آب به درجه جوش رسیده سپس بخار حاصل از آن به تخم مرغ ها برخورد می کند و بدون ایجاد شکستگی یا ترک آنها را می پزد.

 

کنترل سه گانه پخت

در سه حالت عسلی، نیم پز و تمام پز می توانید تخم مرغ ها را برای سرو آماده کنید. یک دکمه کنترلی روی بدنه تعبیه شده و با علایمی شبیه تخم مرغ به شما درجات پخت را نشان می دهد. با چرخش این کنترلر و قرار گرفتن در حالت انتخابی، زمان را به همان نسبت به صورت خودکار تنظیم کرده و پس از اتمام کار یک بوق هشدار تا 10 مرتبه به صدا در خواهد آمد و دستگاه خاموش می شود.

 

تهیه کتلت و نیمرو

دو عدد کاسه به همراه تخم مرغ پز برقی پروفی کوک وجود دارد که مخصوص تهیه کتلت و نیمرو پیشبینی شده اند. پس از پر کردن آنها با مایه اولیه، مخزن آب را پر از آب کنید سپس کاسه ها را در بالای مخزن قرار دهید و درپوش را روی دستگاه قرار دهید، درجه پخت را انتخاب کنید تا پس از سپری شدن زمان، به صورت خودکار خاموش شود. آب داخل مخزن به مرحله جوشیدن رسیده و بخار آب مایه داخل کاسه را می پزد.

تخم مرغ پز برقی پروفی کوک مخصوص تهیه نیمرو و کتلت

طرز استفاده از تخم مرغ پز برقی پروفی کوک

مراقب باشید که دستگاه در مواجهه با رطوبت قرار نگیرد و بدنه آن را هرگز در مایعات فرو نکنید، در صورت خیس بودن هرگز آن را به پریز برق وصل نکنید. دستگاه را هیچ وقت بدون ریختن آب داخل محفظه مخصوص روشن نکنید و پس از اتمام کار هم از دستکش جهت بیرون آوردن تخم مرغ های آبپز شده استفاده کنید و از لمس هیتر داخل دستگاه جدا خودداری نمایید تا باعث ایجاد سوختگی نگردد. پس از اتمام کار، آب داخل کاسه را بریزید و آن را از پریز برق بکشید. سعی کنید دستگاه را دور از دسترس اطفال قرار دهید و بر روی یک سطح صاف بگذارید. برای تمیز کردن بدنه تخم مرغ پز برقی پروفی کوک می توانید از پارچه های نمناک استفاده کنید و قطعات جانبی مانند درپوش، جایگاه تخم مرغ و کاسه ها را به صورت دستی یا در ماشین ظرفشویی تمیز نمایید. پروفی کوک یکی از شعبات شرکت آلمانی کلاترونیک بوده و در زمینه تولید لوازم کوچک و بزرگ آشپزخانه مشغول فعالیت است.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است