۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A رادیو ساعت و شب خواب کوکی فیلیپس مدل HF 3520

رادیو ساعت و شب خواب کوکی فیلیپس مدل HF 3520

Radio Clock Philips HF3520 best selling Wake up Light Colored Sunrise Simulation Sunset Simulation for relaxing bedtime 5 Natural Wake up Sounds

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

رادیو ساعت و شب خواب فیلیپس

مدل: HF3520/60

 

کارایی این وسیله به عنوان شب خواب در اتاق خواب یا مطالعه است و با نمایش دیجیتالی ساعت و قابلیت کوک کردن شما را با 5 نوع صدای طبیعی مانند صدای پرندگان، پرندگان در جنگل، ساحل دریا و ... بیدار می کند. این شب خواب نور خورشید را باز سازی می کند و از رنگ قرمز به نارنجی و زرد تغییر پیدا کرده و طلوع و غروب آفتاب را برای شما بازسازی می کند. نیم ساعت قبل از زنگ زدن، نور آن از کم شروع می شود تا زمانی که موعد مقرر برای بیدار شدن فرا برسد، در آن زمان به حداکثر نور ممکن خواهد رسید. 1 دقیقه نیم قبل از زنگ زدن هم کم کم صدای تنظیم شده که می تواند یکی از 5 صدای پیش فرض یا صدای رادیو باشد به صورت آهسته روشن تا به زمان مقرر برسد صدا را کامل خواهد کرد و شما را آهسته بیدار می کند و از بیدار شدن ناگهانی و دادن شک پرهیز می کند.

 

شبیه سازی طلوع و غروب آفتاب

نیم ساعت قبل از زنگ زدن ساعت، چراغ به صورت آهسته شروع به روشن شدن می کند یعنی از نور کم و قرمز رنگ تا نارنجی و زرد تغییر رنگ داده تا به حداکثر تابش نور برسد. بدن شما در این نیم ساعت آمادگی بیدار شدن را پیدا کرده و به صورت طبیعی هوشیاری شما را بالا می برد.

شب خواب کوکی فیلیپس hf3520

بیدار شدن با صدای رادیو یا طبیعت

می توانید یکی از پنج صدای ذخیره شده بر روی دستگاه یا صدای ایستگاه رادیویی مورد دلخواه خود را انتخاب کنید و با آنها بیدار شوید. بر روی این شب خواب انواع صدای پرندگان و ساحل قرار داده شده و 1 دقیقه و نیم قبل از زنگ زدن، به صورت آهسته شروع می شود تا به زمان مقرر برسد به نهایت صوت خواهد رسید در نتیجه به آرامی شما را بیدار کرده و از وارد شدن شک جلوگیری می کند تا بیداری طبیعی با آرامش را داشته باشید.

رادیو ساعت کوکی فیلیپس hf3520

گوش دادن به رادیو

صدای کوک ساعت را می توانید روی رادیو تنظیم کنید و با نوای ایستگاه رادیویی مورد علاقه خود بیدار شوید. ایستگاه های محلی یا موج FM را دریافت می کند و صبحگاه همراه به خوردن صبحانه یا شبانگاه در تخت خواب می توانید به رادیو گوش دهید.

رادیو ساعت و شب خواب کوکی فیلیپس hf3520

تنظیم خودکار نور پس زمینه ساعت

بسته به مقدار نور اتاق، نمایشگر ساعت به صورت خودکار نور را برای دید بهتر تنظیم می کند، مثلا در روز که نور محیط زیاد است نور پس زمینه برای دید بهتر زیاد می شود و در شب نیز برای اینکه خواب شما عمیق تر باشد و نور چشم شما را نزند، به صورت خودکار نور کم می شود.

رادیو ساعت کوکی فیلیپس hf3520

چرت زدن بیشتر با ساعت هوشمند

گاهی پیش می آید که نیاز به کمی چرت زدن اضافی دارید و ترجیح می دهید بیشتر بخوابید، هنگامی که ساعت شروع به زنگ زدن می کند اگر تلنگر کوچکی به بدنه وارد کنید صدا قطع و تا 9 دقیقه ساکت می ماند و دوباره شروع به زنگ زدن می نماید. این کار را تا هر چند بار که بخواهید می توانید تکرار کنید.

رادیو ساعت کوکی فیلیپس hf3520

هوشیاری بیشتر توسط نور به صورت بالینی اثبات شده است

تحقیقات مستقل اثبات کرده است که بالغ بر 92 درصد از مردم با افزایش نور محیط ساعت بیولوژیکی آنها فعال می شود و هوشیاری آنها را بالا می برد. نور این شب خواب به گونه ای است که نیم ساعت قبل از زنگ زدن به صورت آهسته نور را فزایش می دهد و به میزان نور کامل می رسد. این زمان به بدن اجازه می دهد تا به صورت آرام، آمادگی بیدار شدن را داشته باشد و یک دفعه از خواب نپرد و دچار شک نشود در نتیجه هنگام بیداری شما احساسی خوشایند خواهید داشت و به صورت طبیعی بیدار می شود تا روزی شاد را شروع کنید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است