۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530

یخچال و فریزر 930 لیتر ال جی مدل: GR-J33FWCHL

Refrigerator LG GR-J33FWCHL

تماس بگیرید
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

یخچال و فریز ال جی

مدل:GR-J33FWCHL

ظرفیت 930 لیتر با موتور اینورتر  خطی، چهار در به اضافه بار هوم و طراحی French door، طبقات ریلی و قابل تغییر، محفظه مخصوص سبزیجات، میوه، نوشیدنی، لبنیات و ... مجهز به سیستم ضد بو و باکتری، قابل اتصال به آب لوله کشی و فیلتر آب، مخزن یخ ساز اسلیم، درست کردن قالب های کوچک یخ. صفحه نمایش دیجیتالی برای نمایش وضعیت یخچال فریز با فعال و غیر فعال کردن قفل کودک.

 

موتور اینورتر خطی

یکی از محاسن موتور اینورتر، مصرف بهینه انرژی است مخصوصا در مدل خطی بهره وری انرژی تا 32 درصد بالاتر خواهد رفت. هوای سرد به صورت یکنواخت در سراسر فضای داخلی یخچال به جریان افتاده و بعد از رسیدن دما به مقدار تنظیم شده، موتور خاموش نمی شود بلکه سرعت آن کمتر خواهد شد زیرا با توقف و شروع دوباره، مصرف انرژی بالاتر خواهد رفت و به دلیل استارت و توقف های متوالی، طول عمر آن پایین می آید. موتور به صورت پیوسته اما با سرعت متغیر کار خواهد کرد یعنی بعد از رسیدن به دمای تعیین شده، موتور فعال باقی خواهد ماند اما برای حفظ دمای فعلی در سرعت کمتر. موتور اینورتر خطی تا 25 درصد نویز کمتری تولید می کند و می شود گفت که بی صدا است.

یخچال فریزر ال جی مدل j33

ظرفیت 930 لیتر

فضای داخلی را به شکل بسیار بزرگی طراحی کرده اند و چیدمان قفسه ها و کشوها به شکلی در نظر گرفته شده که بتوانید هر نوع بطری، قوطی، میوه، سبزیجات، گوشت و ... را در قسمت های مجزا از همدیگر قرار دهید و اگر جا نشد یا مواد غذایی حجمی بیشتر و کمتر از فاصله بین دو قفسه داشتند، بتوانید به شکلی ساده آنها را تغییر دهید. قفسه ها بر روی یک ریل قرار گرفته اند و باعث شده است که راحت تر آنها را جا بجا کنید.

یخچال فریزر ال جی j33

در فرانسوی

یخچال فریزر به چهار قسمت یا چهار در تقسیم شده است، البته یک در دیگر نیز روی یکی از این چهار در تعبیه شده که مخصوص هوم بار طراحی شده. به این نوع طراحی Door in Door نیز گفته می شود، این در اضافی برای مواد غذایی پیشبینی شده است که در طول روز بیشتر به آنها سر و کار دارید و به همین خاطر هم در طول روز یخچال فریز را باز می کنید مانند انواع نوشیدنی ها، لبنیات، رب، ترشی، مربا، سُس و ... از مزایای این در اضافه و تقسیم کردن یخچال به چهار بخش، بالا بردن بهره وری مصرف انرژی و سرد باقی ماندن دمای داخل یخچال فریزر است. با استفاده از این طراحی می توان تا 47.3 درصد از اتلاف سرمای داخل یخچال فریزر جلوگیری کرد.

یخچال فریزر ال جی j33

سیستم ضد باکتری Hygiene Fresh

به طور مداوم هوای داخل یخچال فریز توسط یک فیلتر داخلی تصفیه می شود و تا 99.99 درصد از باکتری ها را از بین خواهد برد، در نتیجه مواد غذایی تا مدت ها بدون آنکه فاسد شوند به صورت تازه باقی خواهند ماند. فیلتر هوا را بعد از شش ماه یا هر وقت که نشانگر مربوطه روی صفحه نمایش فعال شد باید تعویض کنید و بدون نیاز به تعمیر کار خود به تنهایی نیز می توانید آن را تعویض نمایید.

یخچال فریزر ال جی 930 لیتر

صفحه نمایش دیجیتالی

علاوه بر زیباتر کردن ظاهر یخچال فریزر شما می توانید دمای یخچال و فریزر را تنظیم کرده و از وضعیت کلی آن آگاه شوید. برای یخچال بهتر است دما را روی 3 درجه و فریزر را روی 18- قرار دهید. اگر قفل کودک فعال باشد یا سیستم ضد باکتری نیاز به تعمیر داشته باشد، در بخش های مربوطه چراغ و علایم، هشدار خواهند داد.

یخچال فریزر ال جی صفحه نمایش دیجیتالی

بستن خودکار در

اگر به هر دلیلی یکی یا تمام درهای یخچال فریزر در زاویه بیشتر از 30 درجه و تا 60 ثانیه باز باقی بماند، شروع به بوق زدن خواهد کرد اما در زاویه 30 درجه و کمتر، به صورت خودکار درها را خواهد بست و از اتلاف سرمای داخل یخچال جلوگیری می کند.

 

فیلتر آب

یخچال فریزر ال جی را می توانید به صورت مستقیم به آب شهری متصل کنید و توسط فیلتر داخلی آن را تصفیه کرده و در مخزن ذخیره کنید تا همیشه در سه حالت قالب های کوچک یخ، آب سرد و یخ خرد شده از آنها استفاده نمایید. با قرار دادن لیوان، پارچ آب و کاسه در زیر پنل بیرونی و فشار دادن دکمه فنری آنها را بیرون خواهد داد. محفظه مخصوص یخ ساز به صورت اسلیم یا باریک طراحی شده تا فضای کمتری از یخچال فریزر را اشغال کند و فیلتر آب را نیز می توانید پس از مدتی تعویض کنید. اگر قالب های یخ کوچک تر از قبل شدند یا طعم آب تغییر کرد حتما بدانید که طول عمر فیلتر تمام شده و لازم است آن را تعویض کنید.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
ال جی LG
نوع یخچال
ساید بای ساید
ارتفاع
1797 میلی متر
پهنا
912 میلی متر
عمق
923 میلی متر
مصرف انرژی
+A
رنگ
استیل
طراحی و موتور
کره جنوبی
مشخصات یخچال
تعداد طبقات
4
لامپ یخچال
جهت باز شدن درب
چپ و راست
تعداد طبقات
3
لامپ فریزر
یخساز اتوماتیک
اتصال به آب شهری
ایمنی و فناوری
هشدار باز ماندن درب
بله
قفل ایمنی کودک
آبریز
طراحی Door in Door
WIFI
قابلیت تنظیم دمای فریزر
نمایشگر لمسی یخریز/آبریز
فیلتر بهداشتی HYGIENE FRESH
محفظه بار
جریان برودتی یکنواخت

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است