گوشت کوب سیلور کرست SILVERCREST STABMIXER

Silver Crest Stabmixer
کالای نو گوشت کوب سیلور کرست SILVERCREST STABMIXER
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
تماس بگیرید
تماس بگیرید

گوشت کوب سیلور کرست (ساخت آلمان)

گوشت کوب سیلور کرست با تیغه قابل جدا شدن و ساخته شده از فولاد ضد زنگ در پنج سرعت به همراه دکمه توربو می تواند سبزیجات، میوه، یخ و گوشت را پودر، خرد، تکه تکه و یا حتی به آب میوه تبدیل کند. بسیار سبک و خوش دست با محافظ دور تیغه به راحتی می توانید مواد غذایی را با آن خرد و ریز کنید. موتور 600 وات و پنج سرعته می تواند برای تهیه آب میوه و یا خرد کردن یخ تنظیم شود، دکمه توربو علاوه بر چرخش سریعتر تیغه همزمان فشار ضربه ای را نیز ترکیب می کند و سبب می شود مواد سخت تر یا با الیافت کشی مانند گوشت و یخ راحت تر ریز شوند.

 

شرح

با استفاده از این وسیله شما همزمان چرخ گوشت، آسیاب و آب میوه گیری را در آشپزخانه خواهید داشت. کوچکی این وسیله در مقایسه با توانایی های بسیاری که دارد اعجاب آور است و جای زیادی را در کابینت نمی گیرد. تیغه به همراه میله فلزی که ساخته شده از فولاد ضد زنگ می باشند به راحتی قابل جدا شدن است و می توانید آن را در ماشین ظرف شویی یا با دست بشویید. دسته در چهار رنگ آب کربنی، زرشکی و مشکی موجود است.

برای مواد غذایی مختلف پنج سرعت در نظر گرفته شده است و با سرعت های پایین تر می توانید میوه های مانند توت فرنگی را به آب میوه تبدیل کنید سرعت های بالاتر برای مواد سخت تر مثل یخ و گوشت کاربرد دارد. دکمه توربو برای مواقعی است که شما به سرعت و قدرت بیشتری نیاز دارید و غلاوه بر چرخش تیغه ضربه نیز لازم است در این مواقع می توانید دکمه توربو را فشار دهید.

برای تهیه پوره، خمیر و خرد کردن بسیار خوب عمل می کند به نحوی که سبزیجات را براحتی می توانید خرد و یا در صورت تمایل به آب تبدیل کنید.

موتور این گوشت کوب سیلور کرست 600 وات می باشد و با تکنولوژی روز آلمان ساخته شده است.

 

ویژگی

600 وات

پنج سرعته

دکمه توربو

تیغه فولادی ضد زنگ و قابل جدا شدن

در سه رنگ آب کربنی، زرشکی و مشکی

ویژگی های محصول

مشخصات
قدرت
600 وات
جنس تیغه
فولاد ضد زنگ
حالت
پنج سرعته
رنگبندی
3 رنگ (آبی، زرشکی و مشکی)
برای خرد کردن یخ
برای میوه
برای گوشت
طول کابل
1.8 متر
دکمه توربو
تیغه جدا می شود
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha