۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530

اتو بخار مخزن دار فیلیپس 2400W مدل GC6602/20

Philips Steam generator iron model gc6602

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

اتو بخار مخزن دار فیلیپس با سیستم هوشمند ضد رسوب 2400 وات مدل GC6602/20

قیمت، خرید و مشخصات

با توان 2400 وات در عرض 2 دقیقه آماده کار شده و می تواند 4 بار معادل 90 گرم در دقیقه بخار را به صورت دائمی تولید کند. حجم مخزن 1.2 لیتر است و می توانید در حین کار کردن نیز آن را پر کنید، با هر بار پر کردن کامل تا 2 ساعت می توانید اتو کشی کنید. جنس کفه ضد خش و نچسب است، بنابراین سینی یا کفه به لباس نمی چسبد. سیستم هوشمند ضد رسوب بعد از هر 10 ساعت و پر شدن رسوب گیر، توسط آژیر صوتی و چراغ چشمک زن، شما را از نوبت پاک سازی رسوب گیر آگاه خواهد کرد. 

اتو مخزن دار فیلیپس مدل gc6602

بعد از 2 دقیقه آماده کار کردن خواهد شد

پس از پر کردن مخزن آب و اتصال به پریز برق، تنها 2 دقیقه طول می کشد تا اتو مخزن دار فیلیپس آماده کار کردن شود. در حین اتو کشی اگر مخزن اتو خالی شود، می توانید به صورت نامحدود و تا هر چند بار که بخواهید دوباره آن را پر کنید. توان مصرفی این اتو مخزن دار فیلیپس 2400 وات است که به شما امکان آن را خواهد داد با قدرت 4 بار یا 90 گرم در دقیقه به صورت مداوم و تا 120 گرم در دقیقه به صورت لحظه ای بخار را به سطح پارچه رسانده و هر چین و چروکی را از هر جنس پارچه ای صاف و اتو کشیده کنید.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس با سییتم هوشمند ضد رسوب بعد از 2 دقیقه آماده کار کردن می شود

اتو مخزن دار فیلیپس با گنجایش 1200 میلی لیتر

این اتو دارای مخزن 1200 میلی لیتری است و هر بار پس از خالی شدن می توانید دوبراه و چند باره آن را بدون محدودیت تکرار پر کنید حتی در حین کار کردن. بر خلاف اتوهای دیگر، نیازی به صبر کردن و خنک شدن سینی اتو، سپس پر کردن مخزن نیست و با هر بار پر کردن کامل می توانید تا بیشتر از 1 ساعت اتو کشی کنید.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس با سییتم هوشمند ضد رسوب با مخزن آب 1200 میلی لیتری

بین دکمه ها و گوشه ها را نیز پوشش می دهد

گوشه وکنار پیراهن، شلوار یا هر نوع لباسی را بدون جا گذاشتن می توانید به صورت کامل و یک دست اتو کشی کنید، حتی بین دکمه ها، زیرا نوک تیز اتو به شما امکان دسترسی به ظریف ترین نقاط سطح پارچه را داده و با اطمینان 100 درصدی اتو کشی را انجام خواهید داد.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس با سییتم هوشمند ضد رسوب

کف یا سینی نچسب

سطح سینی ضد خش و نچسب است و به شما اطمینان خواهد داد که هیچ لباسی را نسوزانده و به کفه نچسبد. پوشش بسیار لغزنده کفه، امکان سُر خوردن بسیار راحت را با کوچکترین فشار انگشتان دست فراهم کرده و کمترین اصطکاک را با الیاف پارچ خواهد داشت. 

 

کم حجم و سبک برای سهولت در جابجایی و نگهداری

به لطف تکنولوژی های بسیار به روز و مدرن ساخت موتور، شرکت فیلیپس توانسه اتو مخزن دار بسیار سبک و کم حجمی بسازد، تا کاربران بتوانند به آسانی آن را جابجا کرده و در حین استفاده کردن با کمترین فشار و توانی اتو کشی کنند، سپس در کمترین فضای ممکن آن را جاگذاری کنند.

اتو مخزن دار فیلیپس کم حجم و سبک

سیستم ضد رسوب هوشمند

برای جلوگیری از ته نشین شدن مواد معدنی معلق در داخل لوله و منافذ کفه اتو، یک سیستم بسیار هوشمند تعبیه شده است تا املاح و دیگر مواد معلق را قبل از ورود به سیستم تولید بخار، جداسازی کند. به صورت تقریبی و با توجه به کیفیت آب مصرفی، اتو پس از هر 10 ساعت کار نیاز به پاک سازی یا خالی کردن رسوب گیر دارد. اگر رسوب گیر پر شود یک چراغ چشمک زن و هشدار دهنده صوتی شروع به کار کرده و شما را از فرا رسیدن وقت خالی کردن رسوب گیر آگاه خواهد کرد. سیستم ضد رسوب هوشمند طول عمر اتو را افزایش و از خوردگی کفه یا دیگر اجزاء داخلی آن جلوگیری می کند.

 

مطالب مرتبط

تفاوت کفه های تیتانیومی، سرامیکی و استیل (کلیک کنید)

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
فشار بخار
4بار
برند
فلیپس PHILIPS
نوع اتو
مخزن دار
توان مصرفی
2400 وات
وزن
4 کیلوگرم
طراحی و موتور
هلند
مونتاژ
چین
مشخصات اصلی
نوع استفاده
نیمه حرفه ای
مخزن رسوب زدا
اسپری آب
قابلیت تنظیم بخار
بخار عمودی
90 گرم بر دقیقه
بخار پیوسته
2 دقیقه
فناوری های مورد استفاده
کف ضد خش
Auto Off
Anti Drip
Anti Calc
Balanced TEMP
Intelligent DET
Self Clean
ECO
Water RA
سایر مشخصات
سیم گردان
طول کابل
2متر
زمان آماده سازی
2 دقیقه

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است