۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A تلفن بیسیم زیمنس منشی دار  مدل AL 145 Gigaset ساخت آلمان

تلفن بیسیم زیمنس منشی دار مدل AL 145 Gigaset ساخت آلمان

Telephon Cordless Siemens AL145 Gigaset

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

تلفن بی سیم زیمنس

مدل AL145 Gigaset

تلفن بیسیم منشی دار تا 25 دقیقه پیام را ذخیره می کند. قابلیت ست شدن با گوشی های بیسیم دیگر را دارد و می توانید به عنوان شبکه داخلی بدون نیاز به خط تلفن فقط از طریق امواج بی سیم ارتباطات داخلی را فراهم کنید. صفحه نمای دیجیتالی برای نمایش وضعیت گوشی، میزان شارژ، تاریخ ، ساعت و ... سازگار با محیط زیست و کاهش 60 درصدی امواج بی سیم و بسیاری دیگر از قابلیت های تکنیکی و سخت افزاری.

 

منشی تلفنی

علاوه بر بی سیم بودن مزینت دیگر این گوشی ضبط پیام های صوتی است و تا 25 دقیقه پیام را بر روی گوشی ذخیره می کند. اگر درمنزل یا دفتر کار حضور نداشته باشید، تماس های بدون پاسخ شما به صورت خودکار بر روی منشی تلفنی انتقال داده می شود و پس از پخش پیام شما مبنی بر حضور نداشتن از مخاطب تقاضا می کند که پیام خود را به صورت صوتی بگذارد. بعدا شما می توانید پیام ها پخش کنید تا مطمئن شوید که هیچ پیامی را از دست نداده و به تمام آنها رسیدگی کنید.

 

INT شبکه داخلی بی سیم

با ست کردن این تلفن بی سیم به مدل های مشابه می توانید در داخل منزل یا شرکت و مطب، بدون نیاز به خظ تلفن فقط از طریق امواج بی سیم یک شبکه داخلی را راه اندازی نمایید. این قابلیت به شما امکان می دهد که بدون صرف هزینه مخابراتی یا داشتن خظ تلفن در یک محدوده مشخص، تماس های صوتی را برقرار کنید. این قابلیت برای شرکت ها، مطب، منازل بزرگ و هر جایی که نیاز به سیستم تلفن داخلی دارد مفید خواهد بود.

 

برد بی سیم

در فضای باز که موانع فیزیکی کمتری مانند سقف و دیوار وجود دارد،حداکثر تا 300 متر برد مفید و در محیط داخلی که موانع فیزیکی مانند دیوار و سقف وجود دارد حداکثر تا 50 متر برد مفید دارد.

 

دفترچه تلفن مخاطبین

دیگر لازم نیست نام و شماره تلفن افراد خانواده یا دوستان و آشنایان را به صورت سنتی در دفترچه تلفن های کاغذی ذخیره کنید. با ذخیره اسامی مخاطبین به صورت دیجیتالی در گوشی می توانید بسیار سریعتر مخاطبین را جستجو کرده سپس اقدام به شماره گیری کنید. حداکثر تا 80 مخاطب را می توانید در گوشی ذخیره نمایید.

 

نمایشگر دیجیتالی

از طریق نمایش گر خطی و دیجیتالی گوشی می توانید تمامی اطلاعات لازم را ببینید برای مثال میزان شارژ گوشی، تاریخ و ساعت، شماره ورودی یا Caller ID، ورود به تنظیمات داخلی و تغییر آنها و بسیاری دیگر از جزئیات قابل مشاده است. نور پشت زمینه گوشی در هنگام تاریکی شب دید بهتری به شما خواهد داد و نیازی به روشن کردن چراغ اتاق نخواهید داشت.

 

حالت ECO

این گوشی بر اساس استانداردهای زیست محیطی طراحی و تولید شده است در نتیجه دوستدار محیط زیست است. با کاهش امواج بی سیم خروجی در مواقعی که گوشی در حالت استند بای است، میزان مصرف انرژی تا 60 درصد کاهش پیدا می کند و با برقراری تماس تلفنی به صورت خودکار امواج خروجی تقویت می شود.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است