۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09184600530
استوک A تلفن بیسیم زیمنس منشی دار و 2 گوشی مدل AS300 Gigaset

تلفن بیسیم زیمنس منشی دار و 2 گوشی مدل AS300 Gigaset

Cordless Twice Phone Siemense AS300 Gigaset

موجود نیست
تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

تلفن بی سیم دو گوشی منشی دار زیمنس (ساخت آلمان)

مدل: AS300 Gigaset

با برد حداکثر 300 متری بیسیم همراه با تکنولوژی پیشرفته صدابا قابلیت دو گوشی و اتصال ارتباط داخلی با ست کردن حداکثر چهار گوشی بدون نیاز به خط تلفن. منشی دار و ضبط پیام تا 25 دقیقه و انتقال صدا از طریق بلندگو بدون نیاز به گوشی. سازگار با محیط زیست و کاهش مصرف انرژی حداکثر تا 80 درصد. امکان برقراری تماس تا 20 ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد گوشی و در حالت استند بای تا 220 ساعت. دفترچه تلفن ذخیره مخاطبین تا 60 مخاطب. نمایشگر دیجیتالی برای نمایش وضعیت آیتم های فعال همچنین نمایش تاریخ، ساعت، 25 تماس آخر و مقدار شارژ گوشی.

 

کیفیت صدا

این محصول با آخرین فناوری های روز آلمان ساخته شده است و از کیفیت صدای بسیار بالایی بهره مند است. در این تلفن بی سیم از تکنولوژی صوتی HSP برای انتقال با کیفیت صدا و پخش به صورت واضح بدون نویز استفاده شده است.

 

تلفن داخلی

در اماکن خاصی مانند مطب، شرکت و جاهایی که نیاز به یک شبکه داخلی است تا بخش های مختلف امکان ارتباط امن بدون نیاز به خط تلفن و متعاقب آن هزینه های مخابراتی وجود دار بسیار کار آمد است. حداکثر تا 4 گوشی بی سیم را می توانید با همدیگر ست کرده تا شبکه داخلی برقرار شود.

 

برد موثر بی سم

در فضای باز که موانع فیزیکی وجود ندارند حداکثر تا 300 متر برد مفید بی سیم را دارد و در محیط منزل که موانعی مانند دیوار، سقف و ... وجود دارد حداکثر تا 50 متر توانایی انتقال یا ارتباط با DECT به صورت بی سیم را دارد.

 

دفترچه تلفن دیجیتالی

دیگر نیازی به ذخیره شماره و نام مخاطبین را در دفاتر ندارید و می توانید به آسانی در خود گوشی نام مخاطبین را با تمام مشخصات لازم ذخیره کنید. کارایی این دفترچه در شماره گیری و جستجوی سریع مخاطبین است.

 

صفحه نمایش دیجیتالی

برای دیدن تنظیمات یا وضعیت گوشی همچنین شماره گیری نیاز به یک نمایشگر وجود دارد. شما می توانید تمام وضعیت گوشی شامل، میزان شارژ باقی مانده گوشی،تاریخ، ساعت و لیست تماسد های آخر تا 25 شماره را ببینید. در خواندن شماره ها یا تغییر وضعیت گوشی، یعنی تنظیمات می توانید بسیار واضح و شفاف آنها را مشاهده کنید.

 

منشی تلفنی

اگر در منزل یا دفتر حضور ندارید، هیچ پیام مهمی را از دست نخواهید داد و تماس گیرنده خواهد توانست پیام خود را به صورت صوتی روی گوشی شما بگذارد. با برگشت شما به منزل یا دفتر کار، بر روی صفحه نمایش یک نوار ظاهر خواهد شد که نمایانگر این است که شما یک پیام صوتی دارید. به این صورت شما همواره پیام های مخاطبینتان را خواهید داشت.

 

حالت ECO

این محصول سازگار با قوانین زیست محیطی طراحی و تولید شده است. حداکثر تا 80 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد کرد. اگر برای مدت طولانی با گوشی تماسی نگیرید یا کاری با آن انجام ندهید، گوشی به صورت خودکار در حالت آماده به کار خواهد رفت و میزان انتشار امواج بی سیم را کاهش می دهد در نتیجه شما با یک شارژ کامل بدون قرار داده گوشی روی DECT تا 220 ساعت گوشی فعال و روشن را خواهید داشت. در حالت شارژ کامل همراه با تماس مستمر، حداکثر تا 20 ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد گوشی توانایی فعالیت و کار کردن را خواهد داشت.

 

استاندارد DECT و کاربرد آن در تلفن های بی سیم

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است